nee maar spelers vinden dat toch nog steeds het allerbelangrijkst.quote:Op maandag 19 april 2021 10:04 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Denk je dat die 12 clubs zich druk maken over een WK? Who cares about landenvoetbal...
Sterker nog ze worden geroyeerd.quote:Op maandag 19 april 2021 10:03 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Er zullen geen roulerende clubs zijn als dat betekent dat ze geweerd worden uit andere competities.
Voor de spelers is het WK het hoogst haalbare. Zij dus.quote:Op maandag 19 april 2021 10:04 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Denk je dat die 12 clubs zich druk maken over een WK? Who cares about landenvoetbal...
Even ervan uitgaan dat ze alle 18 niet veel van elkaar verschillen, dan zou het uitermate moeizaam en knap zijn om kampioen te worden.quote:Op maandag 19 april 2021 10:01 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ze willen nu toch ook het geld gelijk verdelen onder 15 clubs ?
En ja ze worden beter en dan ? Worden ze nog 10de.....
het WK winnen ja dus dan zijn het er al een stuk minderquote:Op maandag 19 april 2021 10:05 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Voor de spelers is het WK het hoogst haalbare. Zij dus.
Misschien moeten ze een na denken over dat economische model, volwassen mannen die tegen een bal aantrappen en daar je model op baseren, waanzin.quote:The formation of the Super League comes at a time when the global pandemic has accelerated the instability in the existing European football economic model.
Ja dus wat bedoel je? Als ze een competitie hebben voor 18 clubs, en je hebt totaal 20 of 21 clubs in je organisatie (paar extra voor roulatie) wat doen die 2 of 3 overgebleven clubs in de tussentijd?quote:
Ik zeg het niet.quote:Op maandag 19 april 2021 10:09 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Ja dus wat bedoel je? Als ze een competitie hebben voor 18 clubs, en je hebt totaal 20 of 21 clubs in je organisatie (paar extra voor roulatie) wat doen die 2 of 3 overgebleven clubs in de tussentijd?
Ah, precies. Het moeten er precies 18 zijn (als ze seizoen met 18 willen spelen)quote:Op maandag 19 april 2021 10:03 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Er zullen geen roulerende clubs zijn als dat betekent dat ze geweerd worden uit andere competities.
Ten eerste de bonden waar die clubs onder vallen, ten tweede de spelers die graag voor hun land willen uitkomen en ten derde de roulerende clubs waarvan dus zeker geen sprake zal zijn (want royement).quote:Op maandag 19 april 2021 10:04 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Denk je dat die 12 clubs zich druk maken over een WK? Who cares about landenvoetbal...
Ze gaan er nu gewoon nog vanuit dat ze mee mogen blijven doen aan de nationale competities.quote:Op maandag 19 april 2021 10:09 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Ja dus wat bedoel je? Als ze een competitie hebben voor 18 clubs, en je hebt totaal 20 of 21 clubs in je organisatie (paar extra voor roulatie) wat doen die 2 of 3 overgebleven clubs in de tussentijd?
Ook naïef. Wakker worden mensen.quote:Op maandag 19 april 2021 10:05 schreef 297534 het volgende:
[..]
nee maar spelers vinden dat toch nog steeds het allerbelangrijkst.
Je snapt er nog steeds geen reet van. Er is maar één reden waarom dit hele gebeuren opgezet gaat worden. Deze clubs willen jaar in jaar uit gegarandeerd zijn van ettelijke miljoenen aan winst. Degradatie past daar niet in, dus er komt geen systeem waarbij er kans dat is de topclubs gaan degraderen.quote:Op maandag 19 april 2021 08:29 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Maar steeds nieuwe clubs als kanonnenvoer (zonder een divisie 2) kan niet want die worden dan geband door UEFA. Dus dan zit de Super League groep opgezadeld met boze clubs die niet meer terug kunnen naar UEFA.
Daarom kan ik me niet voorstellen dat het bij slechts 1 divisie blijft. Als de Super League groep slim is, bouwen ze meteen een Divisie 2 (en misschien zelfs een Divisie 3). Dan wordt het nog leuker met degradaties en promoties tussen de beste 36 clubs (of beste 54 clubs) van Europa.
Voor spelers is miljardair worden het hoogst haalbare.quote:Op maandag 19 april 2021 10:05 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Voor de spelers is het WK het hoogst haalbare. Zij dus.
Er komt gewoon geen roulatie. Staat wel leuk in de plannen nu, maar als een club uit de nationale competitie en de UEFA wordt geschopt, is een jaartje meedraaien in de Super League en daarna weer vanaf 0 beginnen in de nationale competitie geen optie. Dus de competitie zal gewoon precies zo groot worden als het aantal aanwezige clubs. Pas als er genoeg clubs zich hebben aangesloten of willen aansluiten voor een tweede competitie, zullen ze daaraan gaan denken, waarbij de founding clubs vast flinke voordelen krijgen om niet te degraderen.quote:Op maandag 19 april 2021 10:09 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Ja dus wat bedoel je? Als ze een competitie hebben voor 18 clubs, en je hebt totaal 20 of 21 clubs in je organisatie (paar extra voor roulatie) wat doen die 2 of 3 overgebleven clubs in de tussentijd?
Loyaliteit kunnen jullie echt in de prullenmand gooien. Wie betaalt bepaald.quote:Op maandag 19 april 2021 10:10 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ten eerste de bonden waar die clubs onder vallen, ten tweede de spelers die graag voor hun land willen uitkomen en ten derde de roulerende clubs waarvan dus zeker geen sprake zal zijn (want royement).
Totdat ze in eigen land worden uitgekotst en er alleen nog wat spleetogen en Amerikanen naar ze kijken.quote:Op maandag 19 april 2021 10:12 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Voor spelers is miljardair worden het hoogst haalbare.
Vergeet de mensen met doekies op hun hoofd niet.quote:Op maandag 19 april 2021 10:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Totdat ze in eigen land worden uitgekotst en er alleen nog wat spleetogen en Amerikanen naar ze kijken.
Ik heb t ook nooit uitgesloten als ze alleen 1 divisie doen.quote:Op maandag 19 april 2021 10:12 schreef Zelva het volgende:
[..]
Je snapt er nog steeds geen reet van. Er is maar één reden waarom dit hele gebeuren opgezet gaat worden. Deze clubs willen jaar in jaar uit gegarandeerd zijn van ettelijke miljoenen aan winst. Degradatie past daar niet in, dus er komt geen systeem waarbij er kans dat is de topclubs gaan degraderen.
Die 12 willen substantieel meer geld. Elk jaar. En ze krijgen al veel meer dan de rest.quote:Op maandag 19 april 2021 09:47 schreef BookFreak het volgende:
[..]
Dat kan, dan moeten ze maar met een aantrekkelijk alternatief komen voor de 12.
Het hoeft niet gelijkwaardig (integendeel) alleen een 90/10 verhouding is niet goed voor de lange termijn. Dat zie je nu ook, dezelfde clubs strijden om prijzen. Er is geen nieuwe aanwas, de top wordt kleiner en de top wordt elk jaar nog veel sterker.quote:[..]
Dat is toch het geval met deze nieuwe league. Iedereen heeft wel een idee wie ongeveer de 20 sterkste teams (en financiën wat erbij hoort) zijn.
Maar niet elke competitie is gelijkwaardig. Zo is het helaas.
Ze zijn niet zó dom en naïef. Ze hebben zeker ingecalculeerd al dat ze gebant worden.quote:Op maandag 19 april 2021 10:11 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ze gaan er nu gewoon nog vanuit dat ze mee mogen blijven doen aan de nationale competities.
Dus dat doen ze dan in hun plan. Zodra dat getackeld is door de UEFA zal er niks te rouleren zijn.
Je maakt mn punt.quote:Op maandag 19 april 2021 10:12 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Er komt gewoon geen roulatie. Staat wel leuk in de plannen nu, maar als een club uit de nationale competitie en de UEFA wordt geschopt, is een jaartje meedraaien in de Super League en daarna weer vanaf 0 beginnen in de nationale competitie geen optie. Dus de competitie zal gewoon precies zo groot worden als het aantal aanwezige clubs. Pas als er genoeg clubs zich hebben aangesloten of willen aansluiten voor een tweede competitie, zullen ze daaraan gaan denken, waarbij de founding clubs vast flinke voordelen krijgen om niet te degraderen.
Nou, als er iets traditioneel is, zijn het de competities in de VS wel. Daar heb je altijd een aantal divisies/conferences waarin (veelal) dezelfde clubs tegen elkaar spelen in de regular season met daarna een playoffs-toernooi.quote:Op maandag 19 april 2021 09:41 schreef 297534 het volgende:
Ik zie dit plan eigenlijk echt niet slagen. De Europese voetbalfans zijn daarvoor veel te traditioneel. Hoewel in Engeland ook veel is gebeurd, met die gekke eigenaren. Maar dit lijkt me wel een stap te ver.
Het is hier niet Amerika, waar ze gewoon een sportclub van de ene stad naar de andere verplaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |