Huhquote:Op vrijdag 16 april 2021 07:11 schreef Yurithemaster het volgende:
https://www.bol.com/nl/l/ballenspreiders/N/20563/
huh dus er is een heel product voor ontwikkeld?quote:Op vrijdag 16 april 2021 07:11 schreef Yurithemaster het volgende:
https://www.bol.com/nl/l/ballenspreiders/N/20563/
Of het pijnlijk is kan ik niet beoordelen, maar de mannen die ik ken die het gebruiken vinden het een heerlijk gevoel, verslavend bijna.quote:Op vrijdag 16 april 2021 10:18 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
huh dus er is een heel product voor ontwikkeld?
Lijkt me pijnlijk.
Dan lijkt het geheel groter. Ook al blijft de penis dezelfde maat natuurlijk.quote:Op vrijdag 16 april 2021 10:24 schreef Lenny77 het volgende:
Waarom zou je dat zelfs willen?
Een strakke zak is zoveel mooier dan zo een hangding.
idd dat ook, kling klokje klingelinge Lingquote:Op maandag 19 april 2021 15:40 schreef Cockwhale het volgende:
Daarnaast is het fijner als ze aan je ballen likt en zuigt. Ook leuk om dat klokkenspel tegen haar gezicht te slaan of haar te tea-baggen en ze ze met haar mond probeert te pakken alsof ze een Hollandse Nieuwe naar binnen probeert te werken.
Dit dus.quote:Op maandag 19 april 2021 15:53 schreef Cause_Mayhem het volgende:
Heb seks onder hete lampen, zo doen die porno acteurs dat.
Je zak gaat meer hangen als het warmer is en trekt dichter tegen je aan als het kouder is.
Zit wat in, in de kou slinkt je pikkie ook meer ivm de doorbloeding.quote:Op woensdag 21 april 2021 19:49 schreef Godshand het volgende:
[..]
Dit dus.
Laat hem/haar inderdaad met zijn/haar warme mond aan je ballen zuigen (afhankelijk van je seksuele voorkeur). De warmte doet de balzak al wat hangen.
Verder dan dus in de winter seksen bij het haardvuur en in de zomer kan het dan overal als de mussen van het dak vallen. De Airco dan niet te fris zetten.
Overigens, op het moment supreme gaat de zak ook weer tegen het lichaam aan!
Tot de zaadgeleiders knappen en je onvruchtbaar wordt, of erger: gans het ding breekt af. Gedaan neuken.quote:Op vrijdag 16 april 2021 13:02 schreef HansCojona het volgende:
10 kilo aan je balzak hangen en langzaam het gewicht opbouwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |