Men zegt juist altijd dat zij helemaal niet koekoek is.quote:Op maandag 26 april 2021 22:01 schreef Deshain het volgende:
Ik ben teringlang niet op !Fok geweest maar moest terug komen om een aantekening in het kosmische archief te maken dat zij echt helemaal koekoek is..
Hoe moet ik mij de bevalling voorstellen? Een grote wolk die uit haar kut komt?quote:Op maandag 26 april 2021 22:00 schreef Tourniquet het volgende:
Het was een energiewolk van een kind.
Nou, Ok, ik word een beetje oud blijkbaar, want het was èn niet the twilight zone, en het was niet over leven in het terrarium van een alien..🤔 maar...het was dus "Hammer House of Mystery and Suspense " en gaat over een familie die wakker worden in hun eigen huis, maar blijkt dus het poppenhuis van een kind te zijn o.i.d. mocht je alsnog zij hebben om het te kijken, dit was het beste dat ik kon vinden 😊https://archive.org/detai(...)hild's+Play+1984.mp4quote:
Thnx! Klinkt tofquote:Op maandag 26 april 2021 22:02 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Nou, Ok, ik word een beetje oud blijkbaar, want het was èn niet the twilight zone, en het was niet over leven in het terrarium van een alien..🤔 maar...het was dus "Hammer House of Mystery and Suspense " en gaat over een familie die wakker worden in hun eigen huis, maar blijkt dus het poppenhuis van een kind te zijn o.i.d. mocht je alsnog zij hebben om het te kijken, dit was het beste dat ik kon vinden 😊https://archive.org/detai(...)hild's+Play+1984.mp4
Ok nice! Enjoy! Is wel super oldschool zag ik net, zag het dan ook als kleine meid in de jaren tachtig.quote:Op maandag 26 april 2021 22:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Thnx! Klinkt tofStraks ff kijken
Ja, ik zie het in de thumbnailquote:Op maandag 26 april 2021 22:05 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ok nice! Enjoy! Is wel super oldschool zag ik net, zag het dan ook als kleine meid in de jaren tachtig.
Wie zijn ‘ze’?quote:Op maandag 26 april 2021 22:01 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Men zegt juist altijd dat zij helemaal niet koekoek is.
Ja hè? En dat met drank en drugsgebruikquote:Op maandag 26 april 2021 22:07 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja, ik zie het in de thumbnailDat je dit na 40 jaar nog weet
Hij doet het niet bij mijMorgen ff op een andere PC proberen.
Idd, verbaas me dat Filemon echt serieus blijft, dat doet hij goed. Ik vind het wel een eye opener dat er niet alleen mensen zijn met zulke aparte 'gaves' (die vrouw die met buitenaardse wezens communieert), maar dat er dan ook nog eens mensen klant bij zo iemand zijn. Dan ga je ook steeds sterker in jezelf geloven denk ik, als mensen je betalen om rare dingen uit te kramen.quote:Op donderdag 29 april 2021 14:27 schreef DjVero het volgende:
Ik vind het een zeer vermakelijk programma. Filemon doet dat ook erg goed overigens. Hij blijft kalm en rustig, daar waar ik er allang iets van had gezegd of gewoon domweg in lachen uitgebarsten was. Wat een intens sneu volk.![]()
Jammer ook dat sommige gekken ook gewoon kinderen hebben, dat is toch zo sneu voor die kinderen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |