quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
Ik zou er idd een jasje dragen.quote:Op maandag 12 april 2021 19:55 schreef itchycoo het volgende:
Of het wordt niks. Of volgende maand zwanger.
Flink wat alcohol tanken en naar huisquote:Op maandag 12 april 2021 19:56 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Mildred gaat met een flink stuk in haar kraag naar huis
Ja, kei leuk, kan er geen flikker van!!!!quote:Op maandag 12 april 2021 19:56 schreef Poefbank het volgende:
Jelke, wil je anaal? Ooooooooooh ja prop ‘m er maar in joh!
OOOOH HAHAHAA VERKEERDE GAT HAHAHA KEILEUKquote:Op maandag 12 april 2021 19:56 schreef Poefbank het volgende:
Jelke, wil je anaal? Ooooooooooh ja prop ‘m er maar in joh!
Rustig dikkie!quote:Op maandag 12 april 2021 19:57 schreef tja77 het volgende:
Skiën is voor dikke kinderen?
Val kapot kuthoer!
Niet zo sympathiek neequote:
Een keer naar Chang Mai en dan neerkijken op een boerenlulquote:Op maandag 12 april 2021 19:58 schreef itchycoo het volgende:
Zij is echt zo iemand die doet alsof ze de wereld kent maar er eigenlijk best bekrompen en elitaire denkbeelden op nahoudt
Grappig om te zien hoeveel mannen op dat pakje afknappen.quote:Op maandag 12 april 2021 19:59 schreef Nine. het volgende:
[..]
Ze surft ook naar de maan in haar roze Nasa overall
Ja, zijn accent is onverwacht.quote:Op maandag 12 april 2021 19:59 schreef Stefanovich het volgende:
Lijkt wel de pauper versie van ernst kuipers
Sorryquote:Op maandag 12 april 2021 20:00 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik ben EN niet dik EN geen kind.
En skiën is veel leuker dan snowboarden.
Vaktaal! Thanksquote:Op maandag 12 april 2021 20:02 schreef NoCigar het volgende:
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=gaper
jij staat al lang droog zeker?quote:
Get Wreckedquote:Op maandag 12 april 2021 20:06 schreef RipCity het volgende:
Misschien iets minder dooie uitstraling als jezelf?
Hebben alle mannen toch last van?quote:Op maandag 12 april 2021 20:06 schreef 3rr0r het volgende:
sportief figuur vragen maar zelf zie je er niet fit uit
Niks mis mee.quote:Op maandag 12 april 2021 20:06 schreef 3rr0r het volgende:
sportief figuur vragen maar zelf zie je er niet fit uit
Weet je wel hoe goor die kamer van haar is waarschijnlijkquote:
die vrouw van even terug zal het fijn vinden dat ze niet laatst isquote:Op maandag 12 april 2021 20:06 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
zwart/bruin > blond > kaal > rood
Het zo letterlijk vragen is wel heel brutaal. Dan moet je op z'n minst een man met geld en macht zijnquote:
Lekker carnavalluh en met guus meeuwis meeblerenquote:Op maandag 12 april 2021 20:07 schreef DKUp het volgende:
Hij moet een beetje een feestbeest zijn
Tilburg
Dat gezellige BRABANTED
HIJ OOK
NOU DAAR GAAN WE WEER BOURGONDISCHE GEZELLIGHEID
Mwah. Barman vraagt hetquote:Op maandag 12 april 2021 20:08 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Het zo letterlijk vragen is wel heel brutaal. Dan moet je op z'n minst een man met geld en macht zijn
Tjeeeeeeeequote:Op maandag 12 april 2021 20:09 schreef Poefbank het volgende:
Frank lijkt mij wel zo’n typ dat zijn vrouw heeft opgezet in de hoek van woonkamer
Die gaat straks Lurges lul lurkenquote:Op maandag 12 april 2021 20:10 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Mildred slaat nog wat merlotjes achterover.
BRABANTEDquote:Op maandag 12 april 2021 20:11 schreef 3rr0r het volgende:
haar manier van praten klinkt dom, voor een masterstudent
Stomme gegiechel steedsquote:Op maandag 12 april 2021 20:11 schreef 3rr0r het volgende:
haar manier van praten klinkt dom, voor een masterstudent
Die heeft er wel aanleg voor.quote:Op maandag 12 april 2021 20:11 schreef RipCity het volgende:
Tilbo meid is snel viesdik als ze gaat trouwen
Krijgt wel enorme hangersquote:Op maandag 12 april 2021 20:11 schreef RipCity het volgende:
Tilbo meid is snel viesdik als ze gaat trouwen
zo zien de politici het graag!quote:Op maandag 12 april 2021 20:15 schreef Nine. het volgende:
Geen idee van politiek hebben maar wel stemmen
Haar ex ging weg toen ze zwanger wasquote:
Lees nu op haar insta dat ze nog steeds samen zijnquote:Op maandag 12 april 2021 20:25 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Hij ex ging weg toen ze zwanger was
Van Roel weten we het niet
Hoe heb je haar gevonden? Ik zocht ook even, zomaar, maar vond niets.quote:Op maandag 12 april 2021 20:26 schreef itchycoo het volgende:
[..]
Lees nu op haar insta dat ze nog steeds samen zijn
First Dates instagramaccount. Er is altijd wel iemand die in de comments iets vraagt als (zoals in dit geval) “ooh waar koop je die oorbellen?” waar de persoon in kwestie dan vaak zelf op reageertquote:Op maandag 12 april 2021 20:31 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Hoe heb je haar gevonden? Ik zocht ook even, zomaar, maar vond niets.
Dank! Ik had haar toch gevonden blijkt nu maar herkende haar niet zo snel omdat haar haar een ander kleur heeft.quote:Op maandag 12 april 2021 20:34 schreef itchycoo het volgende:
[..]
First Dates instagramaccount. Er is altijd wel iemand die in de comments iets vraagt als (zoals in dit geval) “ooh waar koop je die oorbellen?” waar de persoon in kwestie dan vaak zelf op reageert
Hij komt best normaal over vind ik eigenlijk? Misschien had ik hem sociaal ongemakkelijker verwacht.quote:Op dinsdag 13 april 2021 19:37 schreef KennyPowers het volgende:
Ik kan niet echt sympathie opbrengen voor Geert
Het is net Femke Halsema.quote:Op dinsdag 13 april 2021 19:40 schreef Stepperoller het volgende:
Jezus die 'r' in combinatie met klemmende kaken
Van mevrouw Lust Niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |