Er is buiten FOK! over jou geklaagd zag ik laatstquote:
Link?quote:Op maandag 12 april 2021 18:14 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er is buiten FOK! over jou geklaagd zag ik laatst
Naja zegquote:Op maandag 12 april 2021 18:14 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er is buiten FOK! over jou geklaagd zag ik laatst
Racistisch forum vol met kneuzen zoals een Flippingcoin, een jongen die een haat heeft jegens mensen uit Papoea-Nieuw-Guinea en dit meent de gehele tijd te moeten etaleren. Het subforum NWS is echt 1 grote cirkel-jerk van rechts-extremistische wereldvreemde zolderkamerbewoners.quote:Op maandag 12 april 2021 18:17 schreef FlippingCoin het volgende:
Die näsenmongool denkt wel dat papoea racistisch is of zo zal hij wel zijn
Ik heb echt al jaren een nws ban lol wat een kolder.quote:Op maandag 12 april 2021 18:18 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Racistisch forum vol met kneuzen zoals een Flippingcoin, een jongen die een haat heeft jegens mensen uit Papoea-Nieuw-Guinea en dit meent de gehele tijd te moeten etaleren. Het subforum NWS is echt 1 grote cirkel-jerk van rechts-extremistische wereldvreemde zolderkamerbewoners.
Echt? Jeetjequote:Op maandag 12 april 2021 18:19 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik heb echt al jaren een nws ban lol wat een kolder.
Beiden terechtquote:Op maandag 12 april 2021 18:21 schreef Fok-it het volgende:
Alleen keer tijdelijke KPD-ban gehad. En BNW
Ja op basis van een persoonlijk conflict met een adminquote:
Wist niet dat je pen0r niet te groot mocht zijn daarquote:
Volgens mij las ik dit ergens op Reddit.quote:Op maandag 12 april 2021 18:18 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Racistisch forum vol met kneuzen zoals een Flippingcoin, een jongen die een haat heeft jegens mensen uit Papoea-Nieuw-Guinea en dit meent de gehele tijd te moeten etaleren. Het subforum NWS is echt 1 grote cirkel-jerk van rechts-extremistische wereldvreemde zolderkamerbewoners.
Grootste racistische bende van Internet. Nog erger dan 4chan en stormfront.quote:Op maandag 12 april 2021 18:27 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Volgens mij las ik dit ergens op Reddit.
Er zijn 138.000 actieve subreddits. Ik denk dat het wel meevalt.quote:Op maandag 12 april 2021 18:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Grootste racistische bende van Internet.
En van de mods, ik ben denk ik al van 5 subs afgegooid voor totaal normale postsquote:
Misschien als je een keer op vakantie bent geweest naar Papoa Nieuw Guinea, daar wat verkeerds hebt gegeten en je in het ziekenhuis bent beland en een complot hebt gesmeden dat alle Papoa's je opzettelijk hebben proberen te vergiftigenquote:Op maandag 12 april 2021 18:50 schreef FlippingCoin het volgende:
Hoe kan je trouwens een haat hebben naar mensen uit papoea nieuw guinea![]()
Is nou niet dat je die dagelijks tegekomt hier
Geef eens een voorbeeld. Heb zelf alleen gemerkt dat het postbeleid soms heel streng is en het onduidelijk is waarom je post wordt verwijderd.quote:Op maandag 12 april 2021 18:50 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En van de mods, ik ben denk ik al van 5 subs afgegooid voor totaal normale posts
Ah ja dat zou mij wel kunnen overkomen ja.quote:Op maandag 12 april 2021 18:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien als je een keer op vakantie bent geweest naar Papoa Nieuw Guinea, daar wat verkeerds hebt gegeten en je in het ziekenhuis bent beland en een complot hebt gesmeden dat alle Papoa's je opzettelijk hebben proberen te vergiftigen
Ja is al tijdje geleden, dus weet niet altijd de context meer. ik ben van r/Italy afgegooid vanwege een reactie over corona-geld wat toen een issue was, r/feminism r/islam r/offmychest r/rantquote:Op maandag 12 april 2021 18:52 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Geef eens een voorbeeld. Heb zelf alleen gemerkt dat het postbeleid soms heel streng is en het onduidelijk is waarom je post wordt verwijderd.
Hey daar heb je er 1quote:Op maandag 12 april 2021 18:50 schreef FlippingCoin het volgende:
Hoe kan je trouwens een haat hebben naar mensen uit papoea nieuw guinea![]()
Is nou niet dat je die dagelijks tegekomt hier
quote:
Goede grote kokerquote:
Oh dat was me wel duidelijk hoor. Er zijn subs voor iedereen.quote:Op maandag 12 april 2021 18:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja is al tijdje geleden, dus weet niet altijd de context meer. ik ben van r/Italy afgegooid vanwege een reactie over corona-geld wat toen een issue was, r/feminism r/islam r/offmychest r/rant
Maar ik ben het ook totaal niet eens met Kaneel hoor, vind Reddit echt fijn forum. Overal heb je racisten, of extremisten. Reddit in zijn geheel is dat absoluut niet
Het is gewoon ideaal als je je verveelt. Of bizarre levensverhalen wilt horen, of op zoek bent naar recepten, of wilt lachen om idiote ouders.quote:Op maandag 12 april 2021 18:56 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik vind reddit wel oke, maar het lijkt zich niet echt te lenen voor wat langere conservaties en discussies. Iig die ik volg, meer als onder een nieuwssite.
Nja, nu ik er over na denk was feminism-sub trollenquote:Op maandag 12 april 2021 19:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Lol. Hoe krijg je dat nou weer voor elkaar?
Die zijn ook wel heel makkelijk te triggerenquote:Op maandag 12 april 2021 19:01 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nja, nu ik er over na denk was feminism-sub trollen
Sowieso als je het van donaties moet hebben is er iets mis met je businessmodelquote:Op maandag 12 april 2021 18:59 schreef Stepperoller het volgende:
Ik snap niet hoe het misverstand dat het gedoneerde geld direct naar hardware oid zou gaan is ontstaan eerlijk gezegd
Daar was altijd al iets mis mee. 10 jaar geleden ook al.quote:Op maandag 12 april 2021 19:03 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Sowieso als je het van donaties moet hebben is er iets mis met je businessmodel
Mensen lezen wat ze willen lezen.quote:Op maandag 12 april 2021 18:59 schreef Stepperoller het volgende:
Ik snap niet hoe het misverstand dat het gedoneerde geld direct naar hardware oid zou gaan is ontstaan eerlijk gezegd
Bedoelde /Dannyquote:Op maandag 12 april 2021 19:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Mensen lezen wat ze willen lezen.
Wat een kut artikel.quote:Op maandag 12 april 2021 19:09 schreef Stepperoller het volgende:
Danny be like
https://www.geenstijl.nl/(...)ailliete-freelancer/
Daar hoef je niet per se voor naar Redditquote:Op maandag 12 april 2021 18:58 schreef Fok-it het volgende:
r/insaneparents is ook echt een geweldige subWat een totaal krankzinnige debielen heb je daar die nooit kinderen hadden mogen krijgen
Waar lees jij dan over moeders die een Mark Rutte doen na de coming-out van hun kind?quote:Op maandag 12 april 2021 19:14 schreef Fugue het volgende:
[..]
Daar hoef je niet per se voor naar Reddit
Ja maar toen was er nog genoeg traffic om er iets aan te doen.quote:Op maandag 12 april 2021 19:07 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Daar was altijd al iets mis mee. 10 jaar geleden ook al.
quote:Op maandag 12 april 2021 19:18 schreef Stepperoller het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)for_the_second_time/
Zou ik ook doen als mijn dochter uit de kast zou komen als D66 stemmer.quote:Op maandag 12 april 2021 19:18 schreef Stepperoller het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)for_the_second_time/
Club Brugge biedt 42 miljoen voor mijn reserve rechtsbuiten. De enige regen in 2024 die meer dan 1 wedstrijd in het eerste heeft gespeeld voor me.quote:Op maandag 12 april 2021 19:27 schreef Fok-it het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)p54wx/meal_prepping/
Gadverdamme
42 miljoen is aardig wat geld. Zou wegdoen. Genoeg spelers met potentie die niet renderen op een of andere manier. Ik heb weleens met Dortmund game gedaan waarin Sancho gewoon nauwelijks wist te scorenquote:Op maandag 12 april 2021 19:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Club Brugge biedt 42 miljoen voor mijn reserve rechtsbuiten. De enige regen in 2024 die meer dan 1 wedstrijd in het eerste heeft gespeeld voor me.
Presteert bij mij altijd ruk, maar vind het moeilijk om afscheid te nemen. Want heeft veel potentie.
Wat zou jij doen?
Weet eigenlijk niet of ik dan wel voldoende home grown spelers heb voor de CL.quote:Op maandag 12 april 2021 19:32 schreef Fok-it het volgende:
[..]
42 miljoen is aardig wat geld. Zou wegdoen. Genoeg spelers met potentie die niet renderen op een of andere manier. Ik heb weleens met Dortmund game gedaan waarin Sancho gewoon nauwelijks wist te scoren
Hm nja, zit in hun discord groep en er komen nog wel wat announcements aan. Zijn hoop geweest die meteen weer alles verkocht hebben toen het weer wat terugviel. Ach. We will seequote:
Enige rode in m'n portfolioquote:Op dinsdag 13 april 2021 20:21 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm nja, zit in hun discord groep en er komen nog wel wat announcements aan. Zijn hoop geweest die meteen weer alles verkocht hebben toen het weer wat terugviel. Ach. We will see
Ze geven wel een tesla weg via hun Twitter accountquote:
Ripple heb jij vooral toch? Die steeg wel flink jaquote:
Die stijgt nu flinkquote:Op dinsdag 13 april 2021 20:32 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ripple heb jij vooral toch? Die steeg wel flink ja
Stond vorig jaar nog op 0.20 zag ik, koekoek. Daar loop je flink mee binnenquote:Op dinsdag 13 april 2021 20:36 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Die stijgt nu flink
Meeste zit in Ethereum en ubx
Denk dat er wel hoop op FOK! zitten die toekomstig of al crypto miljonair zijn.quote:
Ben wel zeer jelly. Maar toch durf/kan ik die stap niet zelf maken.quote:Op dinsdag 13 april 2021 20:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Denk dat er wel hoop op FOK! zitten die toekomstig of al crypto miljonair zijn.
Ach, uiteindelijk zullen de meeste mensen er vanwege financiën niet in kunnen stappen en dat jammer vinden. Allemaal leuk en aardig natuurlijk, maar je moet het je allereerst nog wel kunnen veroorlovenquote:Op dinsdag 13 april 2021 20:52 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ben wel zeer jelly. Maar toch durf/kan ik die stap niet zelf maken.
Ik heb best wat centjes om te investeren, maar ben ten eerste bang dat ik het kwijtraak omdat ik er geen tyfus van snap.quote:Op dinsdag 13 april 2021 20:55 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ach, uiteindelijk zullen de meeste mensen er vanwege financiën niet in kunnen stappen en dat jammer vinden. Allemaal leuk en aardig natuurlijk, maar je moet het je allereerst nog wel kunnen veroorloven
Was laatst op Reddit een poll over, kwam uit naar voren dat meeste er weinig van begrepen en het puur voor de mogelijke winst dedenquote:Op dinsdag 13 april 2021 21:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb best wat centjes om te investeren, maar ben ten eerste bang dat ik het kwijtraak omdat ik er geen tyfus van snap.
Ten tweede wil ik het geld beschikbaar hebben omdat ik een huis wil kopen.
Ja het maakt ook niet echt uit of je het snaptquote:Op dinsdag 13 april 2021 21:08 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Was laatst op Reddit een poll over, kwam uit naar voren dat meeste er weinig van begrepen en het puur voor de mogelijke winst dedenMaar wel begrijpelijke redenen ja
Nee, wel van @Fok-itquote:Op woensdag 14 april 2021 16:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Zo jongens. Hebben jullie ook vieze DM's gehad van Sidney Smeets?
Je moeders telefoon stond uit dusquote:
Gvd, k zei haar nog onder werktijd die telefoon aan laten staanquote:
doei doeiquote:
DOEIIIIquote:
Gewoon het tegenovergestelde doen als wat ik doe, dan zit je altijd goed.quote:Op dinsdag 13 april 2021 21:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb best wat centjes om te investeren, maar ben ten eerste bang dat ik het kwijtraak omdat ik er geen tyfus van snap.
Ten tweede wil ik het geld beschikbaar hebben omdat ik een huis wil kopen.
Zou het lekker investeren in een cursus Nederlands inderdaadquote:Op woensdag 14 april 2021 17:06 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Maar goed, crypto is mij veel te volatiel, niet goed voor mijn hard.
Wat wat watquote:
Jezus, ik zie het nu pasquote:Op woensdag 14 april 2021 17:08 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Zou het lekker investeren in een cursus Nederlands inderdaad
Toont wel weer aan in welke hoek de viezerikken zittenquote:Op woensdag 14 april 2021 16:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Zo jongens. Hebben jullie ook vieze DM's gehad van Sidney Smeets?
Aan de andere kant ook hoor, die noemen zich alleen pedojagerquote:Op woensdag 14 april 2021 19:08 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Toont wel weer aan in welke hoek de viezerikken zitten
Net als investeren lijkt me dat best leuk om te doen, maar te weinig tijd om me er in te verdiepen.quote:Op woensdag 14 april 2021 17:08 schreef Fok-it het volgende:
Wedden op sport, dat is pas slecht voor je hart
Gewoon elke vrijdag over 2.5 goals op alle Koalakampioendivisie-duelsquote:Op woensdag 14 april 2021 20:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Net als investeren lijkt me dat best leuk om te doen, maar te weinig tijd om me er in te verdiepen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |