Staat in de openingspostquote:Op donderdag 16 september 2021 10:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Met die WIA-uitkering? Of heb je zoveel spaargeld dat je als rentenier interessant bent voor landen?
Toch maar even gelezen.quote:
1750 euro karig?quote:
quote:Op vrijdag 3 september 2021 13:33 schreef AToontje87 het volgende:
250.000 + 1750 per maand is natuurlijk niks.
Daar kan je echt niet veel van doen.
Woont iedereen hier in een villa ofzo????quote:Op donderdag 16 september 2021 10:35 schreef Celestien het volgende:
Als dat maandinkomen een eurootje of 2000 a 2500 omhoog ging, dan zou ik vertrekken naar Scandinavië. In ieder geval voor een deel van 't jaar.
Net wat je gewend bent natuurlijk, ik heb maandelijks meer te besteden dus dan zou ik erop achteruit gaanquote:Op zaterdag 9 oktober 2021 20:35 schreef bianconeri het volgende:
[..]
1750 euro karig?
Ligt aan het land natuurlijk.
In Nederland is dat echt meer dan zat (Noorden des lands). Ik verdien ruim onder dat en ik hou flink over.
Daarnaast zit ik half in Spanje en daar is 1750 euro nog veel ruimer dan in Nederland.
Ik verwacht dat in veel landen 1750 echt niet slecht is hoor.
Dat is dan ook het probleem.quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 21:17 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Net wat je gewend bent natuurlijk, ik heb maandelijks meer te besteden dus dan zou ik erop achteruit gaan
In Italië kan je er precies mee rondkomen, maar dan niets sparen wat ik zoal gehoord heb.
Voor dat geld in Roemenië zal je het best leuk hebben lijkt me.
In Roemenië kom je met 1750 in de rijkere regionen terecht. Een appartement in de rijkste wijken van Boekarest (denk dan aan Pipera, Floresti) kost zo’n 600 euro per maand. Als je in euro’s blijft verdienen gaat het helemaal mooi. Een euro is bijna vijf Roemeense lei waard. De meeste mensen verdienen in Roemenië onder de 1000 euro per maand. Een appartementje koop je al vanaf 45.000 euro. Dus ja, met 1750 euro per maand gaat in Roemenië wonen wel lukken.quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 21:17 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Net wat je gewend bent natuurlijk, ik heb maandelijks meer te besteden dus dan zou ik erop achteruit gaan
In Italië kan je er precies mee rondkomen, maar dan niets sparen wat ik zoal gehoord heb.
Voor dat geld in Roemenië zal je het best leuk hebben lijkt me.
Ruim leven van je geld, natuur, nog steeds de EU, Oostblok is booming, 2 uur vliegen en je bent in NL.quote:Op donderdag 28 oktober 2021 01:28 schreef Smart_ass het volgende:
Maar waarom je naar Roemenie zou gaan is me dan weer een raadsel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |