Musea’s zijn zelden in de buitenlucht.quote:Op maandag 5 april 2021 20:57 schreef zalkc het volgende:
[..]
Hoe zouden wedstrijden wel ineens kunnen en een bezoek aan een museum niet?
Het is niet zo heel sneaky als half Nederland het weet.quote:Op maandag 5 april 2021 20:57 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
I know. Maar dan nog is het vrij sneaky.
Stille doorstroomlocatie vs event met alles eromheen en vervoer erheen en terug.quote:Op maandag 5 april 2021 20:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Musea’s zijn zelden in de buitenlucht.
Week 11: ~205Kquote:Op maandag 5 april 2021 20:57 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
I know. Maar dan nog is het vrij sneaky.
Zou me eerder druk maken om de avondklok.quote:Op maandag 5 april 2021 20:57 schreef zalkc het volgende:
[..]
Hoe zouden wedstrijden wel ineens kunnen en een bezoek aan een museum niet?
Avondklok en winkelsluiting zijn in mijn opinie al papieren tijgers.quote:Op maandag 5 april 2021 21:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zou me eerder druk maken om de avondklok.
Als we zelfs voetbalwedstrijden al voorrang gaan geven...
Afschaffen dus.quote:Op maandag 5 april 2021 21:06 schreef zalkc het volgende:
[..]
Avondklok en winkelsluiting zijn in mijn opinie al papieren tijgers.
quote:Of the 232,164 cases of Covid-19 recorded in the State up to March 24th this year, 262 were as a result of outdoor transmission, representing 0.1 per cent of the total.
The relatively low numbers of cases resulting from outdoor transmission in the Republic is mirrored in international studies. A study of 1,245 cases in China found only three people were infected outdoors and they were in conversation without masks. According to a review by the University of California of five global studies of transmission, the chances of getting Covid-19 in an indoor setting is 19 times greater than outdoors.
At the University of Canterbury, Prof Mike Weed studied 27,000 Covid-19 cases based on 6,000 different pieces of data. One study was of 7,500 cases in China and Japan before lockdown in both of those countries. The number of cases associated with outdoor transmission was “so small to be insignificant”, he discovered.
Of dat verhaal over het songfestival wat ineens een 'proefevenement' is.quote:Op maandag 5 april 2021 21:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zou me eerder druk maken om de avondklok.
Als we zelfs voetbalwedstrijden al voorrang gaan geven...
Weet in september nog wel een leuk fieldlab in Zandvoortquote:Op maandag 5 april 2021 21:16 schreef chratnox het volgende:
[..]
Of dat verhaal over het songfestival wat ineens een 'proefevenement' is.
Er zitten wel wat haken en ogen aan de conclusies van dat onderzoekquote:Op maandag 5 april 2021 21:14 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Of the 232,164 cases of Covid-19 recorded in the State up to March 24th this year, 262 were as a result of outdoor transmission,
Als bouwplaats, buitensport of de buitenlucht specifiek is genoemd wordt geteld. Dat is beperkt. En van sowieso 20% is de herkomst helemaal onduidelijk.quote:The HPSC data, provided in response to a query from The Irish Times, was based on “locations which are primarily associated with outdoor activities, ie outdoor sports and construction sites, or outbreaks that specifically mention in comments that an outdoor location or activity was involved”. The HSPC said, however, that it “cannot determine where transmission occurred”.
In addition 20 per cent of all cases in the State result from community transmission where the source of the infection is not known.
https://www.irishtimes.co(...)d-19-cases-1.4529036
Mag hopen dat tegen die tijd iedereen die dat wil wel gevaccineerd is hier.quote:Op maandag 5 april 2021 21:19 schreef zalkc het volgende:
[..]
Weet in september nog wel een leuk fieldlab in Zandvoort
Kerel, accepteer gewoon dat het er (tijdelijk) komt. Dit is nou eenmaal een overgangsperiode die je ingaat als maatschappij, maar ik merk al dat - na eerst het bashen op de vaccins - nu het paspoort het nieuwe ‘me vrijheid!!!11!’ wordt.. doodvermoeiend is het.quote:Op maandag 5 april 2021 21:31 schreef raptorix het volgende:
Met je vaccinatie paspoort![]()
Sommige mensen leren het nooit.
Accepteer gewoon dat er mensen zijn die het er niet mee eens zijn. Mensen die er principieel tegen zijn, mensen die het een slecht idee vinden, mensen die geen vertrouwen hebben in een goede invoering.quote:Op maandag 5 april 2021 22:04 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Kerel, accepteer gewoon dat het er (tijdelijk) komt. Dit is nou eenmaal een overgangsperiode die je ingaat als maatschappij, maar ik merk al dat - na eerst het bashen op de vaccins - nu het paspoort het nieuwe ‘me vrijheid!!!11!’ wordt.. doodvermoeiend is het.
Wat een flutmentaliteit, alsof het in de sterren geschreven staat. Laat ze eerst maar eens aantonen wat voor en hoeveel winst daarmee valt te behalen. Dat iemand het oppert wil nog niet zeggen dat je het dan ook maar moet doen.quote:Op maandag 5 april 2021 22:04 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Kerel, accepteer gewoon dat het er (tijdelijk) komt. Dit is nou eenmaal een overgangsperiode die je ingaat als maatschappij, maar ik merk al dat - na eerst het bashen op de vaccins - nu het paspoort het nieuwe ‘me vrijheid!!!11!’ wordt.. doodvermoeiend is het.
Het voert nogal ver om mensen die meewerken aan de field-labs NSB’ers te noemen. Dat is nog iets anders dan niet begrijpen dat ze dat we een goed idee vinden.quote:Op maandag 5 april 2021 22:22 schreef chratnox het volgende:
[..]
Accepteer gewoon dat er mensen zijn die het er niet mee eens zijn. Mensen die er principieel tegen zijn, mensen die het een slecht idee vinden, mensen die geen vertrouwen hebben in een goede invoering.
Maargoed, we hebben gemerkt in het afgelopen jaar dat principes en het vechten voor je vrijheid nogal een raar iets is.
Ik heb niemand NSB'er genoemd.quote:Op maandag 5 april 2021 22:31 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het voert nogal ver om mensen die meewerken aan de field-labs NSB’ers te noemen. Dat is nog iets anders dan niet begrijpen dat ze dat we een goed idee vinden.
In Servië hebben ze dus een overschot aan vaccins en in buurland Bulgarije een tekort. Dan is het natuurlijk hartstikke logisch dat vaccinatietreuzelaar Nederland vaccins afstaat aan Bulgarije en Nederlanders vervolgens op vaccinatievakantie naar Servië gaan.quote:Op maandag 5 april 2021 21:39 schreef raptorix het volgende:
Goed idee man distributie van Europese vaccins: https://www.ad.nl/binnenl(...)aar-servie~abec861a/
Van der Leijee zal trots zijn op dit project
Nee, maar degene waarop wordt gereageerd met de post waar jij op reageert, doet dat een post erboven wel.quote:
Dat moeten ze zelf weten, dat is volledig voor hun eigen verantwoordelijkheid. De reactie erop met: "accepteer het gewoon, het komt er toch wel" vind ik een verkeerde reactie, daarom reageerde ik daarop.quote:Op maandag 5 april 2021 22:33 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, maar degene waarop wordt gereageerd met de post waar jij op reageert, doet dat een post erboven wel.
Jah joh een paaspiek, na alle pieken die er nooit geweest zijn gaat deze er nu echt komen hoorquote:Op maandag 5 april 2021 22:28 schreef _serial_ het volgende:
Ik verwacht overigens over dagje of 5 een piek in besmettingen. Hoeveel mensen ik niet bij elkaar heb zien komen de afgelopen 2 dagen of gehoord van dat ze bij elkaar geweest zijn of gingen voor langere duur voor paasborrels, ontbijt, brunch, diner. Heel wat meer dan afgelopen kerst in elk geval.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |