Fijn dat je je vandaag wat beter voeltquote:Op woensdag 7 april 2021 18:45 schreef kwakz0r het volgende:
Ik voel me wel een beetje alsof gisteren een doorbraak was, bij mezelf, qua vertrouwen (ondanks de brakke nacht erna). Ben vandaag veel relaxter en Pep doet ineens achter elkaar twee goeie slaapjes (12.30-15.15 en nu sinds 17:15 weer). Heeft ook lekker gedronken, geknuffeld en gedut bij me (beetje clusteren in de ochtend en tussen zn twee slaapjes).
Denk dat ik als hij straks wakker wordt gewoon beneden een beetje ga knuffelen en clusteren en dan wat later naar bed, ipv zo vroeg als de afgelopen twee dagen. Eens zien hoe we ons dan voelen.
Yes! Doe ik ook in mn eentje als hij een lekkere tuk doet.quote:Op woensdag 7 april 2021 18:56 schreef SQ het volgende:
[..]
Fijn dat je je vandaag wat beter voelt
En ik wil alle nieuwbakken mama's graag een knuffel geven, en ook: zoek nog niet te veel naar ritme en structuur, want dat is echt geen doen met zo'n kleine baby. De regels veranderen echt nog elke paar dagen.
Wat ik wel kan adviseren is om af en toe wat ruimte voor jezelf te pakken. Ga desnoods elke dag even een stukje wandelen in je eentje. Dat kan al zo veel lucht geven
Oef dat lijkt me best slopend. Maar ik moet wel zeggen dat A. ook nog van sommige dingen maat 68 draagt hoor. Vooral kleding van 4ff past nog prima.quote:Op woensdag 7 april 2021 20:22 schreef NicolasJoy het volgende:
Ze zit hier nog steeds in maatje 68..Mini baby.
![]()
Al vraag ik me soms ook af hoe ze moet groeien hoor..
Gisteren om ~ 20u gaan slapen. Tot 23u. Wakker tot 1u. Wakker om 3u. Wakker tot 7u.. Naar de opvang.
Op de opvang 15-20 minuten totaal geslapen. Helemaal gesloopt wel nu en nu in bed..
Maar er zitten gewoon dagen tussen dat ze 's avonds/'s nachts maar 5 uurtjes slaapt en dan overdag 1-2 uurtjes.
Is toch niet te doen..
Dit gaat bij ons ook niet lang meer duren. Niet qua omvang, maar ik heb echt mega pissers.quote:Op woensdag 7 april 2021 20:39 schreef SQ het volgende:
Goud barst ook al uit zijn maat 3 pampers.
Hij is niet lang, maar wel breed
6 maanden sprong! Wat gaat het hard ineensquote:Op woensdag 7 april 2021 19:00 schreef SQ het volgende:
Mijn baby begint ook wat op te knappen. Na de quarantaine vanwege een covidgeval op de opvang werd hij steeds knorriger, had al tien dagen een pus-oor en na check bij de huisarts dus een dubbele oorontsteking![]()
daar hebben we nu antibiotica voor die ik driemaal daags in de houdgreep in de bek mag spuiten
In de tussentijd kwamen ook eindelijk zijn 2 eerste tandjes door, en is hij inmiddels als een pro aan het rapleyen, hij rolt en schuift ineens de hele kamer door ook, dus hopelijk wordt hij er goed moe van en slaapt ie de komende tijd wat langer aan 1 stuk
Nee, dat is ook niet te doen. Ik blijf me erover verbazen dat jullie nog blijven staan. Hebben jullie al eens een slaapcoach in de arm genomen? En hoe gaat het nu met de medicijnen?quote:Op woensdag 7 april 2021 20:22 schreef NicolasJoy het volgende:
Ze zit hier nog steeds in maatje 68..Mini baby.
![]()
Al vraag ik me soms ook af hoe ze moet groeien hoor..
Gisteren om ~ 20u gaan slapen. Tot 23u. Wakker tot 1u. Wakker om 3u. Wakker tot 7u.. Naar de opvang.
Op de opvang 15-20 minuten totaal geslapen. Helemaal gesloopt wel nu en nu in bed..
Maar er zitten gewoon dagen tussen dat ze 's avonds/'s nachts maar 5 uurtjes slaapt en dan overdag 1-2 uurtjes.
Is toch niet te doen..
Hoe gaan bij jullie nu de nachten?quote:Op woensdag 7 april 2021 20:51 schreef Seven. het volgende:
[..]
Nee, dat is ook niet te doen. Ik blijf me erover verbazen dat jullie nog blijven staan. Hebben jullie al eens een slaapcoach in de arm genomen? En hoe gaat het nu met de medicijnen?
Er zitten steeds vaker goede nachten tussen! Van 3-4 keer per nacht zijn we nu al een paar weken naar 1-2 keer wakker per nacht. En vaak is een 2e keer ook een kwestie van speentje erin en weer doorslapen.quote:Op woensdag 7 april 2021 20:53 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Hoe gaan bij jullie nu de nachten?
Zitten op 't moment wel redelijk aan de taks wat we kunnen hebben. Maar ja, als je er eenmaal in zit.. Lastiger vind ik nog dat ze soms dan ineens wél een hele nacht doorslaapt. Dan hakt de volgende nacht er des te harder in.quote:Op woensdag 7 april 2021 20:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Oef dat lijkt me best slopend. Maar ik moet wel zeggen dat A. ook nog van sommige dingen maat 68 draagt hoor. Vooral kleding van 4ff past nog prima.
Hier hoop ik stiekem wel dat we binnenkort van 68 afscheid kunnen nemen, maar ja, vorige week, met de 7-maanden check, zat ze dus ook nog op 66-67 cm. Doet het gewoon rustig aan.quote:Op woensdag 7 april 2021 20:38 schreef Donna het volgende:
A-tje is wat jonger dan die van jullie, maar ze zit nog wel even goed in 62 denk ik hoor. 68 zie ik de komende weken nog niet gebeuren iig!
Haha, Hollands welvaren!quote:Op woensdag 7 april 2021 20:39 schreef SQ het volgende:
Goud barst ook al uit zijn maat 3 pampers.
Hij is niet lang, maar wel breed
Blijven staan.. Amper.quote:Op woensdag 7 april 2021 20:51 schreef Seven. het volgende:
[..]
Nee, dat is ook niet te doen. Ik blijf me erover verbazen dat jullie nog blijven staan. Hebben jullie al eens een slaapcoach in de arm genomen? En hoe gaat het nu met de medicijnen?
Haha, gaan Colin en Bubbles weer gelijk op. Hier nog steeds een tandenloze lach. Is Bubbles nog gaan schaterlachen?quote:Op woensdag 7 april 2021 19:52 schreef Smart_ass het volgende:
Fijn kwak!
Ahh SQ wat sneu. Maar wel fijn dat ‘ie aan het opknappen is. Die tandjes he, voel je die alleen of kun je die ook echt zien? En hoelang duurt het dan vanaf het moment dat ze doorkomen totdat ze echt doorgekomen zijn zeg maar? Hier nog helemaal niets
.
Neequote:Op woensdag 7 april 2021 21:02 schreef Seven. het volgende:
[..]
Haha, gaan Colin en Bubbles weer gelijk op. Hier nog steeds een tandenloze lach. Is Bubbles nog gaan schaterlachen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |