veel smeren, niet te veel wassen, dan is het meestal binnen 2 dagen wel wegquote:Op donderdag 8 april 2021 10:49 schreef Bienelientjee het volgende:
Baby J heeft goed geslapen! Kwam gewoon rond zijn vaste tijden voor melkEn was heerlijk vrolijk vanmorgen!
Zijn nek rolletjes beginnen droog en rood te worden. Denk vanwege vocht/zweet ofzo. Gebruik nu al een slabbetje tijdens voedingen, omdat hij kwijlt tijdens het drinken. En ik was het twee keer per dag, goed drogen en doe er wat sudo creme op. Iemand een gouden tip? Of is dat alles wat ik kan doen voor nou?
quote:Op donderdag 8 april 2021 12:00 schreef kwakz0r het volgende:
Nou vannacht hadden we weer bal tot drie uur en vanaf 5.45 dus ik ben vrij brak.
Pep slaapt net als Melba denk ik 8-12u maximaal per etmaal incl slaapjes aan de borst en op de arm.
Probeer me er minder druk om te maken maar ben niet zo relaxed als ik gehoopt had
Leven is oneerlijk daarbij. Een gekke bek kan al genoeg zijn van grote zus.quote:Op donderdag 8 april 2021 09:12 schreef SQ het volgende:
[..]
Dit is wel waar, niks is zo hilarisch als een broer of zus die vals zingt en op en neer springt. Wij volwassenen zijn allemaal veel te ernstig
Overdag altijd weinig geslapen ja, hoewe ik t me met de flessen niet zo goed meer herinner.quote:
Ik ben onder de indruk, dat kaant hij lekker wegquote:Op donderdag 8 april 2021 18:34 schreef SQ het volgende:
Crosspostje:
Gaat goed hier. Paar dagen geleden snapte hij er nog weinig van maar hij maakt sprongen!
quote:Op donderdag 8 april 2021 18:34 schreef SQ het volgende:
Crosspostje:
Gaat goed hier. Paar dagen geleden snapte hij er nog weinig van maar hij maakt sprongen!
8 x 120ml is niet achterlijk veel. Volg lekker je eigen kop, je weet prima wat wel en niet werkt.quote:Op donderdag 8 april 2021 22:13 schreef Carooltje79 het volgende:
@:SQ wat super om te zienWat een heerlijk kereltje zeg!
Vanmiddag weer afspraak gehad bij het cb, T.doet het goed maar zou wel wat minder vaak mogen drinken, ze vond het nu wel tijd dat hij de nacht door zou halen, ze had veel commentaar vond ik over de tijden dat hij een flesje kreeg, en drong wel erg aan dat ik dat zou aanpassen (en daarna de opmerking "dat is ons advies")
Vraag me dan toch wel af hoe ze dat dan voor zich ziet want kleine man komt toch als hij honger heeft.. daar kan je toch geen klok naast zetten![]()
Nu ben ik wel met haar eens dat hij wel vrij hoog zit met ml wat hij per dag binnen krijgt (7 a 8 x per dag 120ml), dus ik zal proberen om wat meer tijd er tussen te laten zitten, als hij dat "pikt" want ga echt geen uur zitten met een huilend menneke, dan heb ik nog maar even niet de "nachtrust" die ik zou moeten hebben hoor
Klopt en hij zou min 630 ml moeten drinken dus hij zit er ver genoeg overheen. Dus die hoeveelheid hou ik minimaal aan en voor de rest zie ik het welquote:Op donderdag 8 april 2021 22:56 schreef tpopml het volgende:
Herkenbaar @:Carooltje79, ik heb ook zo'n advies gehad. Met vijf maanden kwam hij nog steeds twee keer snachts (nog steeds overigens), jeugdarts vond dat hij het nu echt niet meer nodig had. Nou dat was het advies![]()
Heb het maar naar me neergelegd.
Qua hoeveelheid heb je volgens mij formules waarmee je kan berekenen ahv lichaamsgewicht hoeveel voeding je zou kunnen geven op een dag.
Ja dat ga ik ook doen, zolang hij niet te weinig krijgt en gewoon lekker blijft groeien ben ik tevredenquote:Op donderdag 8 april 2021 23:27 schreef Seven. het volgende:
[..]
8 x 120ml is niet achterlijk veel. Volg lekker je eigen kop, je weet prima wat wel en niet werkt.
Toevallig gisteren over gelezen en het hoort echt bij ontzwangeren. Weinig aan te doen, goed erop letten dat je het niet overbelast. Ik voel me ook wel stram aan mijn linkerzijde na een hele dag en dan voel ik een kramperig gevoel van mijn tenen tot aan handen. Best irritant, maar goed las duidelijk dat het nog hormonaal kan zijn.quote:Op vrijdag 9 april 2021 02:08 schreef Bienelientjee het volgende:
Iemand hier ervaring met stijve en pijnlijke gewrichten na bevalling? Ik neem aan (hoop) dat het een simpele combinatie is van hormonen die afnemen en wennen aan dragen/tillen van baby?
(En het is trouwens zeker geen covid) Het begon anderhalve week geleden met wat stijve knieen na kleermakerzit of als ik op mijn knieen zit. Nu voel ik mijn knieen constant, maar heb het ook in mijn schouders en polsen. En spierpijn in minn bovenarmen
Lijk soms wel een oud vrouwtje als ik probeer op te staan.En mijn bovenarmen "branden" soms aan het einde van de dag!
Jaaaa! 1 maandje oud alweer. Rond 6 weken gaat het ineens heel hard, dan zijn baby's minder passief. En 5 kiloquote:Op vrijdag 9 april 2021 05:19 schreef monsterd. het volgende:
E was gisteren trouwens bij het CB geweest. Hij was gisteren exact 1 maand oud en zijn groei gaat aardig hard. 56 cm en 5 kilo schoon aan de haak
Nohh wat schattigquote:Op vrijdag 9 april 2021 09:27 schreef PKM het volgende:
@:Seven. dat somt de eerste zes weken wel op ja.Ik weet nog dat mijn man en de kraamzorg echt enthousiast waren dat ze beetje alerter werd maar ik zag vooral het huilen.
![]()
Sterkte voor iedereen met slechte nachten.![]()
Vandaag was Poffertje om twee uur en vier uur onrustig. Half zes wisselde ik haar luier omdat ik dacht dat ze had gepoept, was het een scheet. En om kwart over zes was peuter wakker.![]()
Onze kleine happer met eerste keer pindakaas. Bonus peuter meltdown op de achtergrond.
Afgelopen dagen poept ze heel veel, voor het eerst ook buiten de luier. Peuter had ook diaree dus ik denk dat ze wat onder de leden had. Vandaag hebben we consultatiebureau met vaccinatie, ben wel benieuwd naar lengte/gewicht.
Deze baby is ook gestutquote:Op vrijdag 9 april 2021 09:37 schreef 1inamelon het volgende:
[..]
Nohh wat schattigIk zie Zusje echt nog niet zo zitten maar misschien moet ik het gewoon eens proberen.
Hier zijn de nachten ook ruk maar dat komt eerder door de peuter die dan z’n zusje wakker blèrt. Gelukkig is er koffie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 62% gewijzigd door Carooltje79 op 09-04-2021 10:26:11 ]The Shit You Hear About Me Might Be True.... But Then Again It Could Be as Fake as the Bitch Who Told You.
Is het niet gewoon oorsmeer?quote:Op vrijdag 9 april 2021 10:17 schreef Carooltje79 het volgende:
Goedemorgen, T heeft vannacht lekker geslapen van 23:30 tot 4:45vanmorgen rond half 7 lag hij ineens te krijsen in zijn bedje, maar ik kon niks zien en hij sliep lekker verder op mijn arm. Maar nu zag ik dat er een klein vlekje op zijn pyjama zit bij zijn schoudertje... het lijkt wel bloed. Ik kan helemaal geen kras ofzo vinden op zijn koppie of wangetje. Zou het kunnen dat hij zichzelf met sabbelen op zijn handjes zeer kan hebben gedaan? En daarom ook zo krijsend wakker is geworden? Sinds paar dagen is hij zijn klauwtjes de hele dag aan het afsabbelen en aflikken haha
Oorsmeer... dat zou natuurlijk ook nog kunnenquote:Op vrijdag 9 april 2021 10:20 schreef SQ het volgende:
[..]
Is het niet gewoon oorsmeer?
Fijn van de slaap!
quote:Op vrijdag 9 april 2021 10:19 schreef Carooltje79 het volgende:
Probeer deze code eens:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://i.imgur.com/QVgVnoA.jpgdisclaimer
Ja ik zat mezelf ook al te checken maar vind ook niks hahaha het grote mysteriequote:Op vrijdag 9 april 2021 10:30 schreef SQ het volgende:
Maar het ziet er wel uit als bloed, kan het niet gewoon van jou zelf komen?![]()
Zolang hij geen wondje heeft zou ik me niet te veel zorgen maken in elk geval
Hier bij ons is het maar klein, er lopen 3 dames rond dus heb altijd wel dezelfde.. vind ik ook een stuk fijnerquote:Op vrijdag 9 april 2021 10:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
Mijn ervaring met het CB is dat vooral de oudere 'artsen' (ik ben er nog steeds niet over uit onder welke tak ik ze moet scharen) drammen. Met de jongere heb ik wel plezierige afspraken gehad. Ze luisteren, geven zo nu en dan of een fijne manier raad en leggen niks op.
Ik zou wel een vaste willen hebben... Elke afspraak zien we iemand anders.
Dat koppie die eerste 2 secondenquote:Op vrijdag 9 april 2021 09:27 schreef PKM het volgende:
@:Seven. dat somt de eerste zes weken wel op ja.Ik weet nog dat mijn man en de kraamzorg echt enthousiast waren dat ze beetje alerter werd maar ik zag vooral het huilen.
![]()
Sterkte voor iedereen met slechte nachten.![]()
Vandaag was Poffertje om twee uur en vier uur onrustig. Half zes wisselde ik haar luier omdat ik dacht dat ze had gepoept, was het een scheet. En om kwart over zes was peuter wakker.![]()
Onze kleine happer met eerste keer pindakaas. Bonus peuter meltdown op de achtergrond.
Afgelopen dagen poept ze heel veel, voor het eerst ook buiten de luier. Peuter had ook diaree dus ik denk dat ze wat onder de leden had. Vandaag hebben we consultatiebureau met vaccinatie, ben wel benieuwd naar lengte/gewicht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.baby you're not here
but I can feel you there
think I better body up
ooo, it's that magic touch.
Foto gezien, wat een leuk kereltjequote:Op vrijdag 9 april 2021 10:21 schreef Carooltje79 het volgende:
Sorry ik krijg de foto niet voor elkaar grrr
quote:Op vrijdag 9 april 2021 11:13 schreef monsterd. het volgende:
Oh heerlijk die happende snoetjes![]()
Interessant Hoe manage je het CB advies, hier ging ze ook bijna de mist in omdat ze normaal “oudere” baby’s ziet. Maar goed ik moet zeggen dat ik me als moeder niet heel erg druk maak, zolang hij goed eet, piest, kakt en variabel slaapt ben ik tevreden.
Heel goed, doe er je voordeel mee! De Poolse oma brigade bedoelt het vast goed maar ik kan me direct voorstellen dat het ook wel eens in de weg zit, al dat ouderwetse advies.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier gelukkig weinig last van CB. Ik kom blijkbaar zelfverzekerd over dus 1x opmerking gehad dat hij wel heul veel at (en dat was toen ook een paar dagen zo). Mijn schoonmoeder past veel op maar ze houdt gepaste afstand, die moeten we alleen in de gaten houden wat betreft eten want Colin krijgt wel soms iets dat nog niet bij z'n leeftijd past. En m'n eigen moeder.. ach, die is altijd kritisch en als ik dan terug kijk naar m'n eigen jeugd, dan zie ik eigenlijk maar weinig waar ik een voorbeeld aan zou nemen als moeder. Dus als zij kritisch is, dan wekt dat of irritatie op of ik haal m'n schouders op.Resistance is futile.
Dat zag ik later pasquote:Op vrijdag 9 april 2021 13:20 schreef PKM het volgende:
Poffertje is nou 7 kg bij 63 cm.![]()
Vandaag trof ik een heel fijne verpleegkundige bij het consultatiebureau. Wat een verademing.![]()
Dat ik Poffertje veel draag, volledig op verzoek voed, samen slaap, allemaal geen probleem. Daar heb ik dan ook wel bij gezegd dat ik er niet van in paniek raak dat het zo gaat en ze 's nachts (meestal) uitstekend slaapt. Dit was ook wel een jongere verpleegkundige, bij de oudere arts was dit echt ondenkbaar geweest.
Ze moest hard huilen van een andere huilende baby en de prikjes natuurlijk. Na de prikjes was ze wel snel weer een blij ei. En ze liet sowieso wel goed zien hoe sterk, oplettend en vrolijk ze vaak is.
@:1inamelon zoals SQ zegt zit ze daar wel gestut met een handdoekje erachter. Gewoon proberen, gaat soms echt beter dan je denkt.
@:Carooltje79 ik denk prutoor, zou dat kunnen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |