Ik praat helemaal niemand COVID aan, en draag zelf ook geen mondkapje maar het nut ervan valt niet te ontkennen. Jij hebt een compleet ander artikel erbij gepakt als hetgeen ik heb gepost ofzo?quote:Op vrijdag 2 april 2021 22:40 schreef ludovico het volgende:
[..]
Succes met mensen covid aan praten als je elkaar niet aan het tongzoenen bent ondertussen...
Asymptomatische besmettingen zijn Total bs.
Het lijkt me duidelijk dat die mondkapjes totaal niet werken.
Die grote druppels houdt het inderdaad tegen maar die komen niet verder dan een meter.
Dan moet je het nog hebben ook...
Je ziet ook niks op macro schaal gebeuren door die mondkapjes. Er is een reden dat J v Dissel er ook niks in ziet bijv.
En sommige niet. What else.quote:Op vrijdag 2 april 2021 22:59 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ware het niet dat als er zoveel mensen investeren in woningverbetering het blijkbaar in andere sectoren ook goed gaat
Nee je artikel gaat over dikke druppels. Das waar, zegt alleen niks over hoeveel effect het heeft.quote:Op vrijdag 2 april 2021 23:03 schreef illusions het volgende:
[..]
Ik praat helemaal niemand COVID aan, en draag zelf ook geen mondkapje maar het nut ervan valt niet te ontkennen. Jij hebt een compleet ander artikel erbij gepakt als hetgeen ik heb gepost ofzo?
Behalve alles wat niet wel vaart bij 1.5m en lock down regels.quote:Op vrijdag 2 april 2021 23:24 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Klopt, maar het punt is dat de economie niet naar de knoppen gaat vooralsnog
Het MKB is groter geworden.quote:Op vrijdag 2 april 2021 23:45 schreef ludovico het volgende:
[..]
Behalve alles wat niet wel vaart bij 1.5m en lock down regels.
Het complete mkb zegmaar.
Je kan het ook gewoon niet willen zien.quote:Op vrijdag 2 april 2021 23:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nee je artikel gaat over dikke druppels. Das waar, zegt alleen niks over hoeveel effect het heeft.
Ouwe vriendin van me doodgeggaan is.quote:Op vrijdag 2 april 2021 12:37 schreef Tingo het volgende:
[..]
Hangt ook vanaf wie die doodverklaring ingevuld heeft en/of diagnosis gemaakt.
.........
In Maart 2020, de hele UK death registry procedure versoepeld/versimpeld was.
Dat maar 'n week of zo na de presentatie van de paniekzaaijende corona pandemie publicatie van Neil Ferguson was. Ferguson wel 'n geschiedenis van foute pandemie computer modellen heeft.
In Mei 2020, Ferguson ontslag genomen heeft i.v.m. corona maatregeling overtredingen met z'n getrouwde vriendin)
Wat 'n poppenkast zeg! Dat sommige mensen deze soort figuren nog vertrouwen ook 'n raadsel is.
Veel mensen iets meer tijd en geld over hebben....geen vakantie, uit eten enz.quote:Op vrijdag 2 april 2021 21:24 schreef ludovico het volgende:
[..]
Je weet dat de normale gang van zaken dus overhoop is gegooid en dat die verstoring zorgt voor minder mensen op bepaalde plekken en meer vraag naar producten die te maken hebben met woonverbetering.
Je artikel is logisch, maar is slechts een enkel facet van de totale economie.
quote:Op vrijdag 2 april 2021 15:44 schreef controlaltdelete het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Deze ondernemende man ziet het goed.
quote:Op zaterdag 3 april 2021 00:41 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ouwe vriendin van me doodgeggaan is.
Aantal jaren had ze 'n chronische lever ziekte.Heb ik haar voor het laatste keer begin 2020 gezien en ze wist al dat ze niet zo lang te leven had.
Doodoorzaak als corona opgeschreven is.
Er zijn heel veel van dit soort verhalen te vinden helaas.
Je bent zeker niet alleen. Ik hoor ook van de meeste positief denkende mensen dat het niet erg goed gaat.quote:Op zaterdag 3 april 2021 00:46 schreef n__n het volgende:
Houdt iedereen hier het nog een beetje vol? Ik vind de stress die ik rondom deze situatie ervaar nogal lastig worden eigenlijk.
Ja ik hoor het ook van anderen. Maar wat ik ook merk is dat ik sommige mensen beter niet meer kan zien omdat ze zó negatief zijn geworden qua energie, dat ik me na ze gezien te hebben nog slechter voel. Dus ik moet nu mezelf beschermen tegen enerzijds mensen die hetzelfde over de situatie denken, maar de energie uit me zuigen. En anderzijds zijn er heel wat mensen prominent aanwezig in mijn leven en omgeving, ongewild, waarmee ik nu dus behoorlijk bots en ook niet meer goed mee om kan gaan. Sterker nog, onze realiteiten lijken verder van elkaar af te geraken. Ik vind het eng.quote:Op zaterdag 3 april 2021 00:54 schreef Tingo het volgende:
[..]
Je bent zeker niet alleen. Ik hoor ook van de meeste positief denkende mensen dat het niet erg goed gaat.
Helft van de bevolking kunnen met depressie enz. gediagnoseerd zijn.
Sterkte nog.
Graag gedaan.quote:Op zaterdag 3 april 2021 00:58 schreef n__n het volgende:
[..]
Ja ik hoor het ook van anderen. Maar wat ik ook merk is dat ik sommige mensen beter niet meer kan zien omdat ze zó negatief zijn geworden qua energie, dat ik me na ze gezien te hebben nog slechter voel. Dus ik moet nu mezelf beschermen tegen enerzijds mensen die hetzelfde over de situatie denken, maar de energie uit me zuigen. En anderzijds zijn er heel wat mensen prominent aanwezig in mijn leven en omgeving, ongewild, waarmee ik nu dus behoorlijk bots en ook niet meer goed mee om kan gaan. Sterker nog, onze realiteiten lijken verder van elkaar af te geraken. Ik vind het eng.
En dankjewel!![]()
Dat heb je inderdaad, maar je zegt wel meer dingen die compleet mesjokke zijn.quote:Op zaterdag 3 april 2021 01:32 schreef Tingo het volgende:
[..]
Graag gedaan.
Tis inderdaad moeillijk.
Ik vind het jammer voor de mensen die de hele shitshow nog geloven en dus bang van de zogenaamde killervirus zijn.
Gelukkig heb ik 'n aantal vrienden die ik kan nog ouwewets gezellig met ze doen....en ook effe zeiken en soms lachen over het hele situatie. Die onzekerheid het ergste is.
Ik denk dat de isolatie/geen direct human contact 'n deel van de covid PsyOp is. Het is social experiment/engineering. Dat heb ik vanaf dag een gezegd.
Natuurlijk wordt de vergelijking met WO2 weer gemaakt.quote:Op vrijdag 2 april 2021 15:44 schreef controlaltdelete het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Deze ondernemende man ziet het goed.
Winkeliers, horeca, contact beroepen.quote:Op zaterdag 3 april 2021 00:34 schreef illusions het volgende:
[..]
Het MKB is groter geworden.
Tevens doet een loodgieter er geen slechtere zaken om als er Corona is, dus vraag me af waar je aan refereert.
Waar heb je het over joh, de transmissie middels grote druppels in OV danwel supermarkt danwel winkel is verwaarloosbaar klein. Daar ga je nooit enig effect in kunnen vinden.quote:Op zaterdag 3 april 2021 00:34 schreef illusions het volgende:
[..]
Je kan het ook gewoon niet willen zien.
Schoonheidsspecialisten, kappers, etc. mogen gewoon werken.quote:Op zaterdag 3 april 2021 02:27 schreef ludovico het volgende:
[..]
Winkeliers, horeca, contact beroepen.
Neehoor, bedtijdquote:Op zaterdag 3 april 2021 02:30 schreef illusions het volgende:
[..]
Schoonheidsspecialisten, kappers, etc. mogen gewoon werken.
Jij bent dus van mening dat winkels en horeca het complete MKB vormen? Apart.
Dat is anders precies wat je zegt. "Het complete MKB", als ik vraag waar je aan refereert is dat je antwoord.quote:
Nee klopt,die is al naar de knoppenquote:Op vrijdag 2 april 2021 23:24 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Klopt, maar het punt is dat de economie niet naar de knoppen gaat vooralsnog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |