Waar zie je me dat ontkennen dan?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:00 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja dat werd tijd ook, dat was het punt van het begin al.
We beginnen een jaar na start pandemie met bekijken hoe iets open zou kunnen met tests die er al half/driekwart jaar ruim warenquote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Laten we vooral geen dingen testen inderdaad. Kan toute Nederland straks weer lekker kankeren als dingen toch ff wat minder lopen dan verwacht want 'waarom hebben we dat niet getest daar hadden we alle tijd voor'.
Sorry hoor, maar ik vind de toon van je berichten echt beneden de maat. Daar doe ik niet aan mee. Slachtofferrol? Ik begin niet over criminelen en weet ik wat. Als ik een post niet duidelijk zou hebben gemaakt, kun je ook verduidelijking vragen.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:00 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ach kom, ga nu niet de slachtofferrol opzoeken, je bent beter dan dat.
Als dat niet is wat je bedoelde heb ik je post verkeerd gelezen.
Die field labs waren initieel geen slecht idee, toen wij nog niet direct zicht hadden op een andere uitweg. Als alles volgens plan was gegaan, dan waren die field labs al lang afgerond. Maar doordat alles zo is vertraagd zijn ze nu ook ingehaald door de realiteit van het vaccinaties en dergelijke.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik verbaas mij sowieso over al die onzinprojecten als field labs en wetgevingsprojecten. We hebben gezien dat het lef om met hogere cijfers iets te openen dat veilig kan ontbreekt. En tegen de zomer zou iedereen gevaccineerd moeten zijn. Richt je daar op en kap met die zoethoudertjes. Die gaan toch te laat komen.
Want er raken mensen meer besmet als ik met de auto naar de Veluwe rijd ipv in een Rotterdams park te wandelen?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:01 schreef OProg het volgende:
[..]
Blijf bij een frisse neus in de eigen buurt.
Dat is een beetje wat een groot deel van de mensen in die stadsparken doen. Goed verhaal.
Dat testen is voor mijn gevoel niet meer dan een zoethoudertje.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Laten we vooral geen dingen testen inderdaad. Kan toute Nederland straks weer lekker kankeren als dingen toch ff wat minder lopen dan verwacht want 'waarom hebben we dat niet getest daar hadden we alle tijd voor'.
Tot er een Afghaanse variant komt waar het vaccin per ongeluk niet tegen beschermt. Ik kan je reactie uittekenen als een paar maanden later blijkt dat door vroegtijdig bewegingen van grote groepen in kaart te brengen we een 11e golf hadden kunnen voorkomen.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het mag niet minder lopen dan verwacht. 1 julij moet iedereen geprikt zijn. Zo simpel is het. Dit mag niet mislukken. Juist daarom onmiddellijk kappen met die projectjes, onnodige ballast. Alle aandacht op vaccinatie.
Wat is er mis met ook vaccineren en ook bepaalde situaties testen? Er wordt hier vaak over tunnelvisie gesproken maar shit hee, jullie moeten jezelf eens zien nuquote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:02 schreef Molo het volgende:
[..]
We beginnen een jaar na start pandemie met bekijken hoe iets open zou kunnen met tests die er al half/driekwart jaar ruim waren
Terwijl er gevaccineerd kan worden om helemaal open te gaan
Resultaten van die testinitiatieven leiden niet echt tot concreet beleid of wijzigingen in beleid voorlopig.
Wat is het concrete doel ervan dan? En wat heeft de gemiddelde Nederlander er aan en op welke termijn?
Je gaat toch niet iets proberen om het proberen?
Vaccineren die handel
Dit lees ik als slachtofferrol:quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik vind de toon van je berichten echt beneden de maat. Daar doe ik niet aan mee. Slachtofferrol? Ik begin niet over criminelen en weet ik wat. Als ik een post niet duidelijk zou hebben gemaakt, kun je ook verduidelijking vragen.
Pas nadat je een verdere reactie gaf was je post op een andere manier te interpreteren, tot die tijd was ie voor mijn gevoel duidelijk.quote:Maar laat maar weer dan, mijn afwijkende mening wordt dan weer helemaal uit context getrokken met zo’n opmerking of dat ik kennelijk allerlei wetten wil die binnenshuis gelden.
Duitsland richt zich nu pas op 3de kwartaal... Dus denk dat wij straks ook gewoon 1 september als datum krijgen.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het mag niet minder lopen dan verwacht. 1 julij moet iedereen geprikt zijn. Zo simpel is het. Dit mag niet mislukken. Juist daarom onmiddellijk kappen met die projectjes, onnodige ballast. Alle aandacht op vaccinatie.
Correctquote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:04 schreef maan_man het volgende:
[..]
Die field labs waren initieel geen slecht idee, toen wij nog niet direct zicht hadden op een andere uitweg. Als alles volgens plan was gegaan, dan waren die field labs al lang afgerond. Maar doordat alles zo is vertraagd zijn ze nu ook ingehaald door de realiteit van het vaccinaties en dergelijke.
Alleen als je dat gaat toegeven en de field labs afblaast, dan geef je doe dat je hebt gefaald.
1 oktober was het toch?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
Duitsland richt zich nu pas op 3de kwartaal... Dus denk dat wij straks ook gewoon 1 september als datum krijgen.
Tsjah. Ik ben altijd veel buiten sporten en kom door veel lege polders en gebieden buiten waar het behoorlijk leeg is. Dan zijn dan niet de ‘usual’ trekpleisters.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:04 schreef Molo het volgende:
[..]
Want er raken mensen meer besmet als ik met de auto naar de Veluwe rijd ipv in een Rotterdams park te wandelen?
En dan nog begin je over halve criminelen etc. Dan is een gesprek wat mij betreft over.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:06 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit lees ik als slachtofferrol:
[..]
Pas nadat je een verdere reactie gaf was je post op een andere manier te interpreteren, tot die tijd was ie voor mijn gevoel duidelijk.
Nogmaals, ik heb je post verkeerd gelezen, want ik las daadwerkelijk dat je wilde dat binnen die maatregelen ook gelden. Op basis van een latere post werd duidelijk dat dat niet is wat je bedoelde, dat kon ik ook niet vooraf weten.
Er wordt daardoor capaciteit weggetrokken bij de diensten die het vaccineren moeten optimaliseren en uitvoerenquote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:05 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Wat is er mis met ook vaccineren en ook bepaalde situaties testen? Er wordt hier vaak over tunnelvisie gesproken maar shit hee, jullie moeten jezelf eens zien nu.
De zin loopt nog wel door met 'vermijd plekken waar veel mensen komen, ga niet in een groep en houd altijd 1,5 meter afstand van anderen.'.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:08 schreef OProg het volgende:
Tsjah. Ik ben altijd veel buiten sporten en kom door veel lege polders en gebieden buiten waar het behoorlijk leeg is. Dan zijn dan niet de ‘usual’ trekpleisters.
Maar met deze logica loopt het dan vol in die stadse parken omdat er gewoon heel veel volk op een klein gebied zit.
Daar begon ik inderdaad over, want voor mijn gevoel is het overtreden van de coronamaatregelen momenteel een zwaarder vergrijp dan veel andere vergrijpen.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En dan nog begin je over halve criminelen etc. Dan is een gesprek wat mij betreft over.
En nu is het dat echt, want ik ga naar bed.
Ja dat is wel hetzelfde he, vragen of je het punt snapt of de woorden compleet verdraaien.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Je bedoelt een net zo sterk argument als reageren met 'snap je nu het punt?'
Het punt was dat er stond dat de maatregelen binnen ook gelden, maar dat het daarna bijzonder was dat mensen wetten nodig hebben om zich aan die maatregelen te houden.
Ik vind het fijn dat je het nu in elk geval adviezen noemt, we komen er wel.
Mensen die zich niet aan adviezen houden worden er ook op aangesproken door anderen en óók door Rutte en De Jonge alsof het zeer stoute burgers zijn ja.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En dan nog begin je over halve criminelen etc. Dan is een gesprek wat mij betreft over.
En nu is het dat echt, want ik ga naar bed.
Waarom is dat bijzonder? Als je je er buiten niet aan houdt krijg je een boete, een sterkere motivatie is er toch niet voor mensen? Of denk je dat mensen zich aan alle maatregelen houden uit de goedheid van hun hart? Niet buiten staan met meer dan 2 personen en dat soort dingen?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:11 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja dat is wel hetzelfde he, vragen of je het punt snapt of de woorden compleet verdraaien.
Het punt is dat het bijzonder is dat mensen buiten de wetten naleven maar binnen de adviezen om diezelfde wetten ook zoveel mogelijk binnen na te leven in de wind slaan. Niet om wetten in te voeren of wat dan ook.
Gooi even wat cijfers op me van hoe de fieldlab bij Nederland-Letland voor vertraging heeft gezorgd bij het vaccineren.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:08 schreef Molo het volgende:
[..]
Er wordt daardoor capaciteit weggetrokken bij de diensten die het vaccineren moeten optimaliseren en uitvoeren
Dát is er mis mee, praktisch gezien.
De uitkomsten van het vaccineren worden daar ook niet beter van
Daarnaast is de onderzoeksvraag vaag, er wordt niets mee gedaan qua uitkomsten en heeft géén nut.
Wat is het nut van dat vooraf sneltesten doen en die mondmaskertests enzo als je er niets mee gaat doen?
Dus een feestje binnen is prima, want je gaat er wel vanuit dat de mensen zich uit de goedheid van hun hart wel even een paar dagen in quarantaine zetten. Het is een beetje hypocriet allemaal, excusez le mot.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:13 schreef chratnox het volgende:
[..]
Waarom is dat bijzonder? Als je je er buiten niet aan houdt krijg je een boete, een sterkere motivatie is er toch niet voor mensen? Of denk je dat mensen zich aan alle maatregelen houden uit de goedheid van hun hart? Niet buiten staan met meer dan 2 personen en dat soort dingen?
Ik heb het geen wet genoemd. Ik hoefde niet gecorrigeerd.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:12 schreef Molo het volgende:
[..]
Mensen die zich niet aan adviezen houden worden er ook op aangesproken door anderen en óók door Rutte en De Jonge alsof het zeer stoute burgers zijn ja.
Noem het gechargeerd halve criminelen.
Heb je Grapperhaus weleens horen ranten erover? Ja laatste tijd niet meer, want weinig geloofwaardig nog na zijn eigen fuck ups (wat ik heel dom en onhandig maar wel menselijk vind trouwens).
Jij ziet het anders en labelt het anders, Da Sandman ook, beide perspectieven kunnen volgens mij bestaan
De correctie dat binnen het geen wet is is gewoon een feit en werd je prima op gecorrigeerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |