Die ook heeft haar plaatsje in de 2e kamer geclaimd.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 19:44 schreef SignificanteAnder het volgende:
En Lisa Westerveld dan nu niet meer?
En er zijn 28 zetels die het liefst de islam en de moslim zien verdwijnen in Nederland. Gaat lekker zo.quote:Op zondag 21 maart 2021 10:14 schreef spectrumanalyser het volgende:
Er zijn nu dus 5 zetels in de Tweede kamer voor mensen die tegen Lale Gul zijn. Gaat lekker zo
Wat @spectrumanalyser zei was natuurlijk al niet waar. Sneu figuur, beetje liegen over de rug van Lale om zichzelf beter te voelen. Kansloos gedrag.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 10:37 schreef Lariekoek11 het volgende:
[..]
En er zijn 28 zetels die het liefst de islam en de moslim zien verdwijnen in Nederland. Gaat lekker zo.
niet? DENK en BIJ1 zit je op 4. Denk jij dat mevrouw Kauthar het gaat opnemen voor de schrijver van een boek waar de Islam niet zo positief uit de bus komt?quote:Op dinsdag 23 maart 2021 10:49 schreef VoMy het volgende:
[..]
Wat @:spectrumanalyser zei was natuurlijk al niet waar. Sneu figuur, beetje liegen over de rug van Lale om zichzelf beter te voelen. Kansloos gedrag.
Je telt 4 zetels bij elkaar op die niet tegen Lale Gul zijn en je noemt er en passant Bouchallikht bij zonder enige aanwijzing. Je liegt 5 zetels bij elkaar, ten koste van Lale Gul, omdat Lale Gul je geen kut interesseert, je zou haar waarschijnlijk morgen nog op een boot naar Libië zetten als ze in jouw ogen verkeerde mening had. Je bent gewoon een leugenaar die de situatie van anderen misbruikt om haat te kunnen zaaien. Kansloos gedrag van een triest figuur.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 10:51 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
niet? DENK en BIJ1 zit je op 4. Denk jij dat mevrouw Kauthar het gaat opnemen voor de schrijver van een boek waar de Islam niet zo positief uit de bus komt?
Je doet ook allemaal aannames. Ik walg ervan dat een jonge vrouw letterlijk moet onderduiken doordat figuren door de inhoud van haar boek of haar uitlatingen het niet kunnen laten de schrijver te bedreigen. Dat is alles.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 10:54 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je telt 4 zetels bij elkaar op die niet tegen Lale Gul zijn en je noemt er en passant Bouchallikht bij zonder enige aanwijzing. Je liegt 5 zetels bij elkaar, ten koste van Lale Gul, omdat Lale Gul je geen kut interesseert, je zou haar waarschijnlijk morgen nog op een boot naar Libië zetten als ze in jouw ogen verkeerde mening had. Je bent gewoon een leugenaar die de situatie van anderen misbruikt om haat te kunnen zaaien. Kansloos gedrag van een triest figuur.
quote:Op zondag 21 maart 2021 10:14 schreef spectrumanalyser het volgende:
Er zijn nu dus 5 zetels in de Tweede kamer voor mensen die tegen Lale Gul zijn. Gaat lekker zo
quote:
Je walgt helemaal nergens van, je denkt gewoon gemakkelijk even wat dingetjes te kunnen zeggen over haar rug en haar situatie heen. Het zal je verder worst wezen hoe de vork in de steel zit omtrent Lale Gül, anders zou je haar niet gebruiken om je leugens te kunnen verkondigen. Lale Gül heeft niets aan jou en je stemmingmakerij.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 10:57 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Je doet ook allemaal aannames. Ik walg ervan dat een jonge vrouw letterlijk moet onderduiken doordat figuren de inhoud van haar boek of haar uitlatingen niet kunnen weerstaan. Dat is alles.
www.laatlalevrij.nl
Hoe weet jij dat nou? Jij weet beter waar ik van walg dan dat ik dat zelf doe?quote:Op dinsdag 23 maart 2021 10:58 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je walgt helemaal nergens van, je denkt gewoon gemakkelijk even wat dingetjes te kunnen zeggen over haar rug en haar situatie heen. Het zal je verder worst wezen hoe de vork in de steel zit omtrent Lale Gül, anders zou je haar niet gebruiken om je leugens te kunnen verkondigen. Lale Gül heeft niets aan jou en je stemmingmakerij.
Gast als je bang voor Islam bent, maak je geen zorgen. Ze is gewoon een neo-communist. Zij komt echt niet met Islam in de kamer hoor. DENK ook niet. Allemaal neo-communisten.quote:Op zondag 21 maart 2021 07:31 schreef Bocaj het volgende:
Hoofdoekjes horen niet in de 2e kamer.
Want als je haar te werkt ziet in de 2e kamer dan weet je altijd dat het moslim geloof op haar schouder zit!
Tevens kun je haar niet meer geloven omdat ze getraind is haar verleden te verloochenen!
[ twitter ]
Yep, net zoals extreem links de arbeider, de onderwijzer, de verpleger enzovoort misbruikt voor hun eigen campagne. Ze geven niets om die mensen.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 11:26 schreef Lariekoek11 het volgende:
Toch wel grappig dat extreem rechts Lale Gul misbruikt voor hun eigen campagne. Ze geven niets om dat meisje.
Nee, ben haar en Peter Kwint meer dan zat.quote:Op woensdag 24 maart 2021 00:29 schreef Shivo het volgende:
Kunnen we het weer over Westerveld hebben? Stuk leuker. Top Kamerlid.
waarom?quote:Op woensdag 24 maart 2021 03:13 schreef superniger het volgende:
[..]
Nee, ben haar en Peter Kwint meer dan zat.
Wat is de relevantie van dit samenraapsel aan tweets? Probeer je weer iets te insinueren maar kun je niet de woorden vinden om uit te drukken wat je voelt dat je moet denken, waardoor je gedwongen wordt om willekeurige tweets te plaatsen zodat #ophef? Je bent er wel druk mee bezig, een moslima, doodeng natuurlijk. Wanneer kom je eigenlijk met die bewijzen dat ze lid is van het Moslimbroederschap, die pijnlijke schaamteloze leugen waar je je kruistocht een tijdje terug begon?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:01 schreef DarkwingDuck het volgende:
[ twitter ]
Vertrekkend GroenLinks kamerlid Özütok denkt er het hare van;
[ twitter ]
[ twitter ]
Ik wijs met deze tweets enerzijds op een mooi interview van een aankomend GroenLinks kamerlid. Anderzijds laat ik de mening over bepaalde uitspraken van dat interview van een vertrekkend GroenLinks kamerlid zien.quote:Op woensdag 31 maart 2021 10:50 schreef VoMy het volgende:
[..]
Wat is de relevantie van dit samenraapsel aan tweets? Probeer je weer iets te insinueren maar kun je niet de woorden vinden om uit te drukken wat je voelt dat je moet denken, waardoor je gedwongen wordt om willekeurige tweets te plaatsen zodat #ophef? Je bent er wel druk mee bezig, een moslima, doodeng natuurlijk. Wanneer kom je eigenlijk met die bewijzen dat ze lid is van het Moslimbroederschap, die pijnlijke schaamteloze leugen waar je je kruistocht een tijdje terug begon?
Graag zelfs. Stel Busjelikkert de vraag of het van de flat gooien van homo's ook een soort vrijheid is.quote:Op woensdag 31 maart 2021 11:23 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Mag Bouchallikht van jou geen interviews geven of mag Özütok haar mening daarover niet geven?
Want moslims nemen ons overrrr!!!!!!11111!!!!einz!!!111quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |