quote:NPO 1: 17 maart 20:35 - 01:05
Rob Trip presenteert de verkiezingsavond van de NOS. Hij krijgt versterking van Malou Petter, die het grote uitslagenscherm bedient. Verder in de studio: volop duiders en de Haagse verslaggevers van de NOS.
Drie dagen lang mocht Nederland naar de stembus en nu is het eindelijk tijd voor de verkiezingsuitslag. Vanuit de studio in Hilversum presenteert Rob Trip Nederland kiest: De uitslagen. De hele avond druppelen de resultaten binnen en Malou Petter heeft ditmaal de eer om het grote scherm te bedienen waarop die overzichtelijk in beeld komen.
Arjan Noorlander
In de studio zijn deskundigen aanwezig, zoals politicoloog Carolien van Ham en electoraal geograaf Josse de Voogd. Verder reageren diverse Haagse kopstukken op de uitslagen en zijn politiek verslaggevers Ron Fresen, Marleen de Rooy en Arjan Noorlander present om de ontwikkelingen te duiden. Omdat het wel eens een latertje zou kunnen worden, is er morgenochtend ook nog volop aandacht voor de uitslagen in extra uitzendingen.
quote:Als de uitslag in een gemeente bekend is krijgt die gemeente op de kaart de kleur van de grootste partij.
Via het menu is de landelijke uitslag te bekijken, in percentage en in verwachte aantal zetels. In de coalitiebouwer kun je kijken met welke combinatie een meerderheid haalbaar is in de Tweede Kamer.
Ze werkt in de kantine.quote:Op woensdag 17 maart 2021 22:47 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Lekker zonder mondkapje het ziekenhuis in
Dat heeft geen meerderheid in de EK.quote:Op woensdag 17 maart 2021 22:45 schreef TheVulture het volgende:
Benieuwd of VVD en D66 ook nog het CDA buiten spel durven te zetten ten gunste van GL/PvDA... al zullen die na die klappen van vanavond weinig heil zien in kabinetsdeelname
Ik vind dit een politiek correct antwoord...quote:Op woensdag 17 maart 2021 22:46 schreef capricia het volgende:
[..]
Sorry. Het was echt als compliment bedoelt. Fijne mensen hier.
Da's ook niet aardig. Ik mag dan wel een egoistische eikel zijn, maar dan hoef je me nog niet zo te exposenquote:Op woensdag 17 maart 2021 22:48 schreef PzKpfw het volgende:
Dat de VVD na alles nog altijd zo hoog staat geeft maar weer aan hoeveel gewetenloze en egoïstische eikels er in dit land rondlopen.
De normale FvD'er heeft een oliebollenkraam die bijna failliet is dankzij de coronamaatregelen van ome Markquote:Op woensdag 17 maart 2021 22:43 schreef BlackNero het volgende: [..] Dat is juist het mooie. Deze jongen is niet meer de normale Fvd'er. De normale FvD'er kijkt Jensen en luistert Hazes Jr.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |