Achter staat de prullenbakquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:33 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
ja .. helaas heb ik die illusie ook niet
Stiekem is Michel een grote bangerdquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:32 schreef Koos1958 het volgende:
Michel in de douche tegen Jill. Het zou wel ongemakkelijk worden in de gameroom. Jill zegt hoezo. Nou tussen mij en Zoey. Ach zegt Jill ik maak het wel gezellig. Waarom dat Michel al zo iets zegt snap ik niet. Wie weet valt het mee
Misschien opgelucht dat ze waarschijnlijk naar huis kan ?quote:Op donderdag 11 maart 2021 09:20 schreef utopia2.0 het volgende:
Zoey heeft geen last meer van haar maag. Klinkt als herboren.
Het is gewoon sportief he, achter iemands rug iemand tot de enkels afbrandenquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:27 schreef Harry het volgende:
Michel vindt dat Zoey naar huis moet. Hij heeft dat deze morgen met anderen - maar zonder Zoey - erbij gezegd, en dat hij dat eerlijk vindt om te zeggen.
Als hij zo'n grote jongen is heeft hij ook zo'n attitude straks in de Gameroom.
mail ze gewoon ..quote:Op donderdag 11 maart 2021 09:34 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zou echt nog 500 euro betalen om een dagje de camera's te besturen
Ze kan nu met behoud van loon naar huis....misschien. Ze heeft niks meer.quote:Op donderdag 11 maart 2021 09:34 schreef Jockari het volgende:
[..]
Misschien opgelucht dat ze waarschijnlijk naar huis kan ?
Opgelucht? Ze kan altijd haar 24 uur aanvragen. Als je echt langdurig ziek bent en je trekt het niet meer ga je naar huis. Niets moeilijks aanquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:34 schreef Jockari het volgende:
[..]
Misschien opgelucht dat ze waarschijnlijk naar huis kan ?
18 op Zoey vind ik best veelquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:38 schreef capuchon_jongen het volgende:
[poll=1951]
De voorlopige exit Poll van FOK! FOK heeft op 1 poll na het altijd al juist gehad
Er is een gezegde, heb je muizen, heb je geen ratten. Heb je ratten, heb je geen muizen.quote:
Ze is nog nooit genomineerd.....quote:Op donderdag 11 maart 2021 09:39 schreef Oranos het volgende:
Is Zoey degene die het minst vaak een nominatie stem van haar medebewoners heeft gehad?
Ik vind haar totaal niet leuk, maar wel slim gespeeld tot nu toe, maar uiteindelijk nutteloos als het publiek je niet moet
That's evilquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:42 schreef Harry het volgende:
En dan, in de Gameroom, om een video van je familie te zien, een Cijferspel moeten doen
Drie sterke spelersquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:39 schreef Harry het volgende:
Michel tegen Jill: ik denk gewoon dat ze een mooi affiche wilden. Drie sterke mensen tegen elkaar. Dan zien we wel.
Wat ik eerst met Mike had, heb ik nu met Matt zodra hij aan het woord is wissel ik van stream.quote:Op donderdag 11 maart 2021 09:40 schreef StruisZVeugelT het volgende:
Matt hou es ff een paar uur je dikke smoel dicht
Cijferspel voor Jill en dat evenwichts spel waarbij ze elkaar stevig vast moeten houden op zo'n paal voor Michel en Zoeyquote:Op donderdag 11 maart 2021 09:42 schreef Harry het volgende:
En dan, in de Gameroom, om een video van je familie te zien, een Cijferspel moeten doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |