Heb je wel gelijk in, overtreden om het overtreden is ook gewoon onzinnig.quote:Op donderdag 18 februari 2021 20:26 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Sneue mensen in jouw omgeving dan. Dat mensen de maatregelen zat worden en er minder rekening mee gaan houden kan ik nog wel volgen. Ik kan me bijvoorbeeld prima voorstellen dat mensen steeds minder rekening houden met de avondklok en toch na 21 uur thuiskomen als het zo uitkomt. Maar om echt bewust regels te gaan overtreden om het overtreden....ja, dan ben je wel echt een sneu figuur.
Hoe langer je wacht met versoepelen, hoe meer mensen en masse eropuit gaan en dan is de kans op besmettingen nog VEEL hoger.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
Als je maatregelen nu gaat versoepelen gaan de besmettingen omhoog en kan je die maatregelen weer gaan verzwaren. Waarom is dit zo ontzettend lastig voor het gepeupel
Gedragsexpiriment, dat was het in de kalverstraat afgelopen zomer. En opeens was de symboolmaatregel er 2 maanden later.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 06:57 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Deze had ik nog niet meegekregen, kijk hem staan. Was alleen even voor de foto.
Dat moet ik eens zeggen tegen zo'n BOA.
Het geeft mij overigens alleen maar aan dat de regels dus niet te doen zijn. De mondkapverplichting is 1 grote grap, een gedragsexperiment. Waar zelfs degene die het heeft ingevoerd zich niet aan houdt. Dat zegt alles. Weg ermee.
We zitten in het laatste stadium, nog een paar maanden en we kunnen los.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:16 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Hoe langer je wacht met versoepelen, hoe meer mensen en masse eropuit gaan en dan is de kans op besmettingen nog VEEL hoger.
Men is het zat. En terecht.
Hoe kom je daarbij? De doelpalen worden continu verschoven. Laatst weer zo'n OMT-lid die dacht te moeten roepen 'geen publiek bij voetbal in geheel 2021'quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
We zitten in het laatste stadium, nog een paar maanden en we kunnen los.
De ouderen worden volop gevaccineerd en we gaan richting de zomer. Vorige zomer was er ook geen vuiltje aan de lucht, dus ik snap niet dat sommige mensen “geen perspectief” meer zien.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:30 schreef Gunner het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij? De doelpalen worden continu verschoven. Laatst weer zo'n OMT-lid die dacht te moeten roepen 'geen publiek bij voetbal in geheel 2021'
En dan zeg jij... nog een paar maanden en dan kunnen we los?
Zometeen is Rutte opgeflikkerd in maart en dan kan mooi t land weer openquote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De ouderen worden volop gevaccineerd en we gaan richting de zomer. Vorige zomer was er ook geen vuiltje aan de lucht, dus ik snap niet dat sommige mensen “geen perspectief” meer zien.
Dit dus. Ik heb tot nu toe geen gebruik gemaakt van mijn avondklokvrijstelling, maar ik zie mijn vriendin al veel minder door deze draconische maatregel. Mede door de afstand en het feit dat ze werkt tot 19:00quote:Op dinsdag 23 februari 2021 09:43 schreef LanaMyst het volgende:
[..]
Heb je wel gelijk in, overtreden om het overtreden is ook gewoon onzinnig.
Maar binnen mijn vriendenkring worden de bezoekersaantallen weer langzaam opgevoerd. En als straks de avondklok nog steeds van kracht is als het buiten licht is, zal ik die ook gaan negeren als dat uitkomt. Zet wel een potje met geld opzij voor eventuele boetes. Als Den Haag weigert te versoepelen dan moeten we het zelf maar doen. Niet iets om over op te scheppen of trots op te zijn, maar gewoon bittere noodzaak om het leven weer een beetje kleur te geven.
Heb me voorheen altijd voor 98% aan de regels gehouden maar percentage is nu gestaag aan het zakken. Het is mooi geweest.
Alleszins te begrijpen. Alleen heeft het covid virus er geen boodschap aan.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:16 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Hoe langer je wacht met versoepelen, hoe meer mensen en masse eropuit gaan en dan is de kans op besmettingen nog VEEL hoger.
Men is het zat. En terecht.
Ik hoop met je mee, maar het helpt niet als er weer eens een expert een mening de ether in flikkert die al het perspectief weer teniet probeert te doen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De ouderen worden volop gevaccineerd en we gaan richting de zomer. Vorige zomer was er ook geen vuiltje aan de lucht, dus ik snap niet dat sommige mensen “geen perspectief” meer zien.
Mijn vriendin werkt in de Horeca. Is ze blij dat ze nog werk heeft? Nee! Het is bezigheidstherapie geworden en alle lol is weg, dat trekt ook door in de relationele sfeer. Mentaal zit ze aan de grond. Het werk wat ze altijd met liefde deed, doet ze nu puur "omdat het moet". En haar werkzaamheden hebben niks meer te maken met hetgeen haar werk zo leuk maakte.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De ouderen worden volop gevaccineerd en we gaan richting de zomer. Vorige zomer was er ook geen vuiltje aan de lucht, dus ik snap niet dat sommige mensen “geen perspectief” meer zien.
Vorig jaar hadden we op 8 maart een intelligente lockdown, en een max aantal bezoekers van 3 terwijl de IC bezetting en besmettingen het dubbele was is van wat het nu is, waarschijnlijk zelfs veel meer want er werd toen nog weinig getest.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De ouderen worden volop gevaccineerd en we gaan richting de zomer. Vorige zomer was er ook geen vuiltje aan de lucht, dus ik snap niet dat sommige mensen “geen perspectief” meer zien.
Een besmettelijkere variant zorgt voor een hogere R en een hogere R zorgt voor exponentiële groei van besmettingen/ziekenhuisopnames/IC-opnames. Men is bang voor die exponentiële groei van de Engelse variant (en eventuele andere varianten), vandaar die strenge maatregelen nu.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:43 schreef LanaMyst het volgende:
[..]
Ja er is nu een variant die ietsje besmettelijker is,
Wat is er niet normaal aan mijn observatie?quote:
Wanneer ik door Utrecht loop zie ik iig dat niemand nog iets geeft om die anderhalve meter maatregel, en groepsvorming ed.quote:Op donderdag 18 februari 2021 19:12 schreef DX11 het volgende:
Ik vermoed dat als de lockdown richting de zomer gaat, mensen er echt met zijn allen tegenin gaan, want we zijn er allemaal echt wel klaar mee. Volgende week gaan we richting de 20 graden, we gaan het merken.
3.8% van Nederland is gevaccineerd.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De ouderen worden volop gevaccineerd en we gaan richting de zomer. Vorige zomer was er ook geen vuiltje aan de lucht, dus ik snap niet dat sommige mensen “geen perspectief” meer zien.
Waarom overnacht je niet bij haar?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:37 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Dit dus. Ik heb tot nu toe geen gebruik gemaakt van mijn avondklokvrijstelling, maar ik zie mijn vriendin al veel minder door deze draconische maatregel. Mede door de afstand en het feit dat ze werkt tot 19:00
Moet ik dan 40km rijden om haar een uurtje te kunnen zien!? Nope, vanaf nu ga ik die vrijheid gewoon gebruiken om haar te zien.
Ik laat mijn relatie niet naar de kloten gaan door regels die niet op mij van toepassing zijn.
Ik houd me keurig aan de 1,5 meter en mondkapjesplicht. Die 2 snap ik nog wel.
Maar die avondklok? Steek het in je reet, politiek Den Haag!!
Je gaat besmettingen toch niet op laten lopen omdat het kan. Als ze aan het vaccineren zijn kan er meer maar als dan de besmettingen nog steeds te hoog zijn ben je er nog niet.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:43 schreef LanaMyst het volgende:
[..]
Vorig jaar hadden we op 8 maart een intelligente lockdown, en een max aantal bezoekers van 3 terwijl de IC bezetting en besmettingen het dubbele was is van wat het nu is, waarschijnlijk zelfs veel meer want er werd toen nog weinig getest.
Nu zitten we op 8 maart met een harde lockdown, een avondklok en max 1 bezoeker.
Dus dan vind ik het moeilijk te geloven dat de regels dit voorjaar en zomer gelijk zullen zijn met vorig jaar.
De stijfkoppige houding van het kabinet en het pertinent weigeren om serieus naar de nevenschade te kijken cq een balans vinden tussen maatregelen en leefbaarheid hebben mij alle vertrouwen in het kabinet doen verliezen, dat vertrouwen had ik vorig jaar nog wel omdat het kabinet toen nette en gematigde maatregelen nam itt tot het buitenland.
Ja er is nu een variant die ietsje besmettelijker is, maar we zijn ook aan het vaccineren, dus dat zou je feitelijk tegen elkaar weg kunnen strepen.
Plus dat het virus lang niet zo gevaarlijk is als dat een jaar geleden aangenomen werd.
Dat gaat niet altijd omdat zij andere tijden werkt dan ik. Zij begint bv om 13:00 en ik om 8 uur. Ik heb al meermaals mijn rooster aangepast hiervoor, daar niet van, maar dat lukt niet altijd omdat ik ambulante ICT doe in de zorg.quote:
Vervelend voor jullie hoor.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 14:56 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Dat gaat niet altijd omdat zij andere tijden werkt dan ik. Zij begint bv om 13:00 en ik om 8 uur. Ik heb al meermaals mijn rooster aangepast hiervoor, daar niet van, maar dat lukt niet altijd omdat ik ambulante ICT doe in de zorg.
Ik had van het domme volk ook niet anders verwacht dat ze alleen maar aannames doen. Gelukkig kom je niet zo dichtbij dat je het FFP keurmerk ziet.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 07:03 schreef YourCaptor het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
Ja daarom heb je een mondkapje op, zodat je tegen mij beschermd bent.Nee, je draagt hem zodat jij het virus niet verspreid.
Herkenbaar inderdaad. Ik houd me ook vrij goed aan de maatregelen, maar als het zo uitkomt niet aan de avondklok. Ik ga niet na 21 uur de deur uit specifiek, maar ik kom nog wel eens na 21 uur thuis. Ik ga me daar niet aan aanpassen. Het maakt namelijk geen verschil of ik om 20 uur, 21 uur of 22 uur naar huis toe rijdt. Tenminste, wat Corona betreft dan. Op de weg is het wel heerlijk rustig na 21 uurquote:Op dinsdag 23 februari 2021 09:43 schreef LanaMyst het volgende:
Heb je wel gelijk in, overtreden om het overtreden is ook gewoon onzinnig.
Maar binnen mijn vriendenkring worden de bezoekersaantallen weer langzaam opgevoerd. En als straks de avondklok nog steeds van kracht is als het buiten licht is, zal ik die ook gaan negeren als dat uitkomt. Zet wel een potje met geld opzij voor eventuele boetes. Als Den Haag weigert te versoepelen dan moeten we het zelf maar doen. Niet iets om over op te scheppen of trots op te zijn, maar gewoon bittere noodzaak om het leven weer een beetje kleur te geven.
Heb me voorheen altijd voor 98% aan de regels gehouden maar percentage is nu gestaag aan het zakken. Het is mooi geweest.
Als je die vrijstelling hebt zou ik hem zeker gebruiken. Volgens mij denken veel mensen dat de politie iedereen controleert die ze tegenkomen, maar ze kijken gewoon even je auto in, zien dat je er alleen in zit en vinden het verder wel prima. Ze zetten echt niet iedere auto aan de kant hoor.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:37 schreef HostiHawaii het volgende:
Dit dus. Ik heb tot nu toe geen gebruik gemaakt van mijn avondklokvrijstelling, maar ik zie mijn vriendin al veel minder door deze draconische maatregel. Mede door de afstand en het feit dat ze werkt tot 19:00
Moet ik dan 40km rijden om haar een uurtje te kunnen zien!? Nope, vanaf nu ga ik die vrijheid gewoon gebruiken om haar te zien.
Ik laat mijn relatie niet naar de kloten gaan door regels die niet op mij van toepassing zijn.
Ik houd me keurig aan de 1,5 meter en mondkapjesplicht. Die 2 snap ik nog wel.
Maar die avondklok? Steek het in je reet, politiek Den Haag!!
Ik ben nog geen enkele keer gecontroleerd. Sterker nog, ik zie bijzonder weinig politie in de avonduren.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 20:51 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Als je die vrijstelling hebt zou ik hem zeker gebruiken. Volgens mij denken veel mensen dat de politie iedereen controleert die ze tegenkomen, maar ze kijken gewoon even je auto in, zien dat je er alleen in zit en vinden het verder wel prima. Ze zetten echt niet iedere auto aan de kant hoor.
Ja precies. Ik kom ze ook op zich weinig tegen en als ik ze tegenkom kijken ze even en that's it. Gewoon een afweging die ze maken.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 20:58 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Ik ben nog geen enkele keer gecontroleerd. Sterker nog, ik zie bijzonder weinig politie in de avonduren.
Uiteraard was er wat media aandacht zeker in het begin met een controle op de A2, en tijdens de rellen in de avonduren.
Nu ebt het wat weg en is de capaciteit afgeschaald, de KMAR kan niet blijven helpen, en de politie is overdag nodig, want overdag is er al te weinig capaciteit waardoor de huidige regels bij mooi weer op drukke plekken al niet gehandhaafd kunnen worden.
Men zal inderdaad waar het nodig is gericht controleren, meerdere personen in een auto kan een aanleiding zijn om je eventueel te stoppen, iemand die alleen zit valt natuurlijk onder de categorie woon-werkverkeer. Ook de politie zal de beschikbare capaciteit zo goed mogelijk inzetten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |