Ook in het nieuwe jaar graag weer de voltallige steun van het opsporingsteam voor een snelle vondst.quote:Ichelle is in elk geval nog gezien op maandag 14 december, toen ze om 21 uur bij haar oma was. Daarna is ze niet meer gezien, meldt haar familie. De vrouw woont en werkt in Oostburg, waar ze de winkel Pins & Needles in de Burgemeester Erasmusstraat heeft.
Ichelle is 29 jaar oud, heeft lang krullend donkerblond haar, bruin/groene ogen en is 1.83 meter groot. De vrouw draagt mogelijk een donkergroene parkajas en een rugzak. Haar familie maakt zich grote zorgen, omdat er al meer dan twee weken helemaal niets meer van Ichelle is vernomen.
https://www.bndestem.nl/z(...)er-vermist~a11cfae0/
https://m.facebook.com/robvandevelde66/posts/10220909747607963
Ah inderdaad:quote:Op donderdag 18 februari 2021 11:43 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dus het trace en tracksysteem in de auto van de verdachte heeft blijkbaar naar de vindplaats van het lichaam geleid.
Weten ze dan ook op welke datum dit geweest is?quote:De politie kwam de vindplaats van het stoffelijk overschot op het spoor via technische informatie uit de auto van een gearresteerde 44-jarige vrouw uit Aardenburg.
Met normale trace en track heb je de exacte datum en tijdstipquote:Op donderdag 18 februari 2021 11:47 schreef Viv het volgende:
[..]
Ah inderdaad:
[..]
Weten ze dan ook op welke datum dit geweest is?
Luguber...quote:Op donderdag 18 februari 2021 11:47 schreef Viv het volgende:
[..]
Ah inderdaad:
[..]
Weten ze dan ook op welke datum dit geweest is?
quote:Op donderdag 18 februari 2021 11:49 schreef Samzz het volgende:
Pfff, wat een verhaal dit. Ik 'ken' haar van toen ik nog in Z-Vl woonde en mijn kleding bij haar bracht.
Toch niet zo amateuristisch dus.quote:Op donderdag 18 februari 2021 11:51 schreef ootjekatootje het volgende:
Ik zeg knap werk van de recherche Zeeuws Vlaanderen.
Een specifiek deel?quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:28 schreef RapaNui het volgende:
De politie kwam de vindplaats op het spoor door belangrijke technische informatie uit de auto van de gearresteerde vrouw.
https://www.omroepzeeland(...)deel-lichaam-Ichelle
..............
"deel lichaam van Ichelle"
..............
..............
..............
Welk deel is zo te zien niet bekend gemaakt.quote:
Ja, en door een ongeluk zou nog tot daar aan toe zijn, maar het idee dat iemand dit Ichelle (en indirect haar familie en vrienden) heeft aangedaan..quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:40 schreef maily het volgende:
Wat afschuwelijk voor haar familie en vrienden ... eerst vermist, en dan zo teruggevonden worden ...
werd dinsdag slechts een deel van het stoffelijk overschot in enkele delen gevonden. Delen van het stoffelijk overschot zijn nog niet gevonden”, zo zegt de politie.quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:52 schreef FranticDJ het volgende:
Ze ligt er ook niet vanaf december.
https://www.hvzeeland.nl/(...)-december-in-kanaal/
Als je denkt dat het niet erger kan ...quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:55 schreef Spectator19 het volgende:
[..]
werd dinsdag slechts een deel van het stoffelijk overschot in enkele delen gevonden. Delen van het stoffelijk overschot zijn nog niet gevonden”, zo zegt de politie.
Man wat een asociale heks is die S, die man kan ook in die wagen gereden hebben trouwens.quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:34 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Welk deel is zo te zien niet bekend gemaakt.
Vreselijk. Vreselijk voor de familie.
Dat buurvrouw SH er meer van weet is wel duidelijk, haar auto heeft de recherche naar die plek geleid.
Ja, dat kwam wel naar voren uit de opmerking enkele weken...quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:52 schreef FranticDJ het volgende:
Ze ligt er ook niet vanaf december.
https://www.hvzeeland.nl/(...)-december-in-kanaal/
Ja, het slimste wat zij nu kan doen is haar man beschuldigen, en hij haar. Zie https://nl.wikipedia.org/wiki/Nijmeegse_scooterzaakquote:Op donderdag 18 februari 2021 12:58 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Man wat een asociale heks is die S, die man kan ook in die wagen gereden hebben trouwens.
Ja, zo'n lieve vrouw. Ik ken haar alleen als onderneemster, maar altijd meedenken, leuke babbel.quote:Op donderdag 18 februari 2021 11:59 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik zag nog een mooie foto van toen haar winkel net geopend was:
[ afbeelding ]
[..]
Toch niet zo amateuristisch dus.
Jezusquote:Op donderdag 18 februari 2021 11:49 schreef Samzz het volgende:
Pfff, wat een verhaal dit. Ik 'ken' haar van toen ik nog in Z-Vl woonde en mijn kleding bij haar bracht.
Ik las net dat ze nog naar lichaamsdelen aan het zoeken zijn.
Politie Zeeland, midden en west Brabant.quote:Op donderdag 18 februari 2021 14:10 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, zo'n lieve vrouw. Ik ken haar alleen als onderneemster, maar altijd meedenken, leuke babbel.
Z-Vl heeft geen rechercheteam dacht ik, die komen van de overkant/Rotterdam.
PD 1 en 2 en mogelijk nog een PD 3.quote:Op donderdag 18 februari 2021 15:35 schreef Spectator19 het volgende:
Martijn v.d. Werff
@:martijnwerff
·
#Ichelle lag hier niet al sinds haar vermissing (half december). Maar pas ‘enkele’ weken. Waar Ichelle in de tussentijd was, is nog onduidelijk. En wordt nog onderzocht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |