SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ik ben blij dat ik de sleutels heb overgedragenquote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe groot de schade is. Na al die sneeuw...
quote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:50 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
ik ben blij dat ik de sleutels heb overgedragen
quote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:52 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
De muur lijkt het ijs-oepsje goed te overleven.Stucwerk is vast niet zo dol op een laagje ijs erop (iets met niet goed sluitende deur), maar het zit er nog op.
Praktisch wel.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:56 schreef FranticDJ het volgende:
m'n stookkosten zijn hier echt wel bizar laag
mn cv ketel brandt alleen voor z'n dagelijkse test cycli en als ik warm water vraag
hoog inzetten dusquote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:59 schreef kwiwi het volgende:
Heb over half uur gesprek met m'n baas over bonus, salarisverhoging en eventuele promotie. Ben benieuwd, heb geleerd om hier geen hoge verwachtingen te hebbenEn direct daarna gesprek met een klant gepland over mogelijke baan bij hun
Lekker. Hier viel het normaal ook mee, maar met thuiswerken en niet meer bij de fitness douchen 4x per week is de rekening toch wel flink hogerquote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:56 schreef FranticDJ het volgende:
m'n stookkosten zijn hier echt wel bizar laag
mn cv ketel brandt alleen voor z'n dagelijkse test cycli en als ik warm water vraag
Succes!quote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:59 schreef kwiwi het volgende:
Heb over half uur gesprek met m'n baas over bonus, salarisverhoging en eventuele promotie. Ben benieuwd, heb geleerd om hier geen hoge verwachtingen te hebbenEn direct daarna gesprek met een klant gepland over mogelijke baan bij hun
Ik kan donderdag weerquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:00 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
hoog inzetten dus
succes
wanneer gaan we weer karten?
dan lassen we gewoon extra dagen inquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:01 schreef IJsdraakje het volgende:
Toch jammer dat ik maandag en donderdag eigenlijk niet kan.
Ik laat het in zo'n geval gewoon buiten liggen hoor, trek overal de adreslabels af dus geen mens die weet dat het van mij is. Uiteindelijk ruimt de gemeente het vanzelf opquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:00 schreef Dr_Flash het volgende:
Het oud papier wordt dus toch niet opgehaaldKan ik de hele verlepte tiefeszooi weer naar binnen halen. Had ik het maar binnen gelaten, dan was het nog droog geweest.
Weekenddag valt te regelen.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:01 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
dan lassen we gewoon extra dagen in
(vanaf 1 maart kan ik alleen in het weekend)
Mja de temperatuur zakt hier 's nachts slechts 0,5 graad ofzoquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Lekker. Hier viel het normaal ook mee, maar met thuiswerken en niet meer bij de fitness douchen 4x per week is de rekening toch wel flink hoger
Checkquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:01 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
@:engine
@:ijsdraakje
@:ygritte
@:ggmm
@:haags
@:liesje1979
quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:01 schreef IJsdraakje het volgende:
Toch jammer dat ik maandag en donderdag eigenlijk niet kan.
waarin?quote:
Dinsdag, vrijdag, zaterdag, zondag.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]Welke dagen wel? Ik kan op zondagen ook. En soms op vrijdag.
quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:01 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
@:engine
@:ijsdraakje
@:ygritte
@:ggmm
@:haags
@:liesje1979
Ja nou ja het is nu nog een mnin of meer intacte doos. De komende twee weken doet er niemand wat aan behalve dat duizend man het kapot schoppen en dan ligt het heleMAAL overal. En dan doet ook de ophaler er niks meer aanquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:01 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik laat het in zo'n geval gewoon buiten liggen hoor, trek overal de adreslabels af dus geen mens die weet dat het van mij is. Uiteindelijk ruimt de gemeente het vanzelf op
vanaf 1 maart zal sowieso iemand anders moeten hostenquote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]Welke dagen wel? Ik kan op zondagen ook. En soms op vrijdag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |