Want ze verkopen alleen kapotte spullen of?quote:Op zaterdag 13 februari 2021 07:55 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
Dit is inderdaad voldoende om de koopovereenkomst de ontbinden. Het is mij voor minder gelukt.
Mediamarkt zijn echt een stel boeven. Als je bestolen wil worden moet je daar bestellen.
Ja. Alleen maar. Geen enkele uitzondering.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 16:32 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Want ze verkopen alleen kapotte spullen of?
Coolblue is wel echt next level coulant met retouren en reparaties iddquote:Op zaterdag 13 februari 2021 07:47 schreef halfway het volgende:
Waarom koop je daar ook?
Coolblue nooit gezeur gehad en meteen geld terug of een nieuwe.
De flikkersquote:Op zaterdag 13 februari 2021 18:26 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Ja. Alleen maar. Geen enkele uitzondering.
Eens, laatst onze nespresso in maand 23 na aankoop voor reparatie opgestuurd. Krijg netjes updates dat ze het zelf hebben geprobeerd te repareren, wat niet lukte en daarom naar de fabrikant hebben gestuurd. 2 weken later (prima in Corona-tijd) is ons apparaat weer terug bij ons thuis en gemaakt door DeLonghiquote:Op zaterdag 13 februari 2021 18:29 schreef Fugue het volgende:
[..]
Coolblue is wel echt next level coulant met retouren en reparaties idd
Daar gaat het hier niet omquote:Op zaterdag 13 februari 2021 07:47 schreef halfway het volgende:
Waarom koop je daar ook?
Coolblue nooit gezeur gehad en meteen geld terug of een nieuwe.
Wat is dat nou voor onzinregel, werkt je mondkapje dan opeens niet meer? Toen Coolblue nog open was tijdens de gedeeltelijke lockdown testten ze gewoon ter plekke spullen als ik dat wilde. Soms wat aan de prijs bij sommige artikelen, maar heb echt nog nooit gezeik gehad bij die zaak.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 00:55 schreef boegschroef het volgende:
Ik mocht hem 'vanwege corona' niet testen op de balie.
Ontbinden mag nu al, artikel 22 in onderstaande link:quote:Op zondag 14 februari 2021 14:30 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Niet conform, je kan ze nog 1 poging geven om te repareren, daarna heb je als consument het recht de koop te ontbinden.
Ook dan niet akkoord gaan met een of andere tegoedbon of dat je wat anders mag uitkiezen, nee, je hebt recht op je geld terug.
Nou ja 3x is over het algemeen de norm, de wet spreekt niet zozeer over hoeveel keer immers.quote:Op zondag 14 februari 2021 14:39 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Ontbinden mag nu al, artikel 22 in onderstaande link:
https://wetten.overheid.nl/BWBR0005290/2019-02-19
Gebruikt toen Coolblue arrogant deed en met allerlei wetteksten aan kwam toen ik m'n koffiemachine niet voor de derde keer wilde laten repareren. Ze beriepen zich op artikel 21 om nogmaals te mogen repareren of om te wisselen terwijl ik aangeven had dat niet te willen. Scheelde mij zoeken naar het artikel waar ik me op wilde beroepen, die stond er gewoon onder.
Bron: https://www.juridischloke(...)ndeugdelijk-product/quote:Wat kan ik doen als het product niet goed is gerepareerd?
Als een product niet goed is, heeft u recht op gratis reparatie of een nieuw product. Repareert de verkoper uw product niet goed? Dan kunt u nog een keer aan de verkoper vragen om het te maken. Dit kan net zo lang tot het product wel goed is.
Lukt het de verkoper niet om het product binnen 6 maanden te repareren? Dan kunt u de koopovereenkomst ontbinden (terugdraaien).
Gaat het gerepareerde of nieuwe product kapot na 6 maanden? Of na afloop van de extra garantietijd van de verkoper? Dan heeft u geen recht meer op gratis reparatie of een nieuw product. U moet dan bijbetalen. Hoeveel u moet bijbetalen hangt af van hoeveel eerder uw product kapot ging dan normaal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |