Vrees van wel. En dit is natuurlijk nog dommer dan dom. Het voorliegen van het volk om er maar voor te zorgen dat ze zich aan de regels houden is te gek voor woorden. Deels is het natuurlijk te wijten aan een deel van het volk dat niet openstaat voor een eerlijk antwoord met alle twijfels daarin.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:38 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er ook in Nederland zo gefantaseerd is.
Dat is exact wat er vorig jaar gebeurde met de tweede golf. Want er gebeurde toch niets? Ziekenhuizen liepen toch juist leeg? Aantal besmettingen bleef alleen nog maar dalen. Er waren alleen wat jongeren besmet, maar wat maakt dat nou uit?quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik hoor al weken dat de britse variant dood en verderf gaat zaaien. Ik hoop daar uiteraard niet op. Maar: waar blijft het? Ik zie het niet. Het wordt elke keer op de lange baan geschoven. Dat kan niet, dat is gewoon ongeloofwaardig.
Wat ik me ervan herinner, is dat het al eerder werd ingezet, in ziekenhuizen, maar pas als het uit de hand was gelopen. En het werd in een steeds vroeger stadium toegediend, omdat dat toch wel een beter effect sorteerde. Dus zo vroeg al als nu, klinkt dan in mijn leken-oren eigenlijk best logisch.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:44 schreef Noek het volgende:
[..]
Jammer dat Ic-arts hier niet meer post want ik heb een vraag over dit middel.
Weer zn naam ook niet meer goed om te taggen.
Dit middel lijkt een filter te zijn, als mensen hier niet op reageren dan is t bijna hopeloos. Dat zei iemand die werkt op een covid afdeling. Dus zou je het in een heel vroeg stadium toedienen dan voorkom je misschien dat het een filter wordt..?
Dit dus, altijd kip en ei verhaal. Mooi gesproken.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:48 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is exact wat er vorig jaar gebeurde met de tweede golf. Want er gebeurde toch niets? Ziekenhuizen liepen toch juist leeg? Aantal besmettingen bleef alleen nog maar dalen. Er waren alleen wat jongeren besmet, maar wat maakt dat nou uit?
Punt is dat je het niet weet. Ik denk zeker niet dat 170.000 besmettingen en vele doden ons voorland zijn, maar of die B117 niet alsnog flink kan gaan huishouden weten we simpelweg nog niet. Nu al stellen dat het onzin is, is wat mij betreft veel te vroeg. Waarschuwen ervoor mag echter niet, want dan 'wil je de bevolking alleen maar bang en opgesloten houden'.
Het is gewoon kut, maar we weten niet alles en zullen het tijd moeten geven om te zien hoe het allemaal verloopt.
En toch is dat wat men bijna dagelijks doet....quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:48 schreef miss_sly het volgende:
Waarschuwen ervoor mag echter niet, want dan 'wil je de bevolking alleen maar bang en opgesloten houden'.
Per dag he.... dat is toch pure bangmakerij.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:51 schreef aartstyle het volgende:
Ik denk zeker niet dat 170.000 besmettingen
Hij is natuurlijk de eindverantwoordelijke, maar hij heeft natuurlijk niet zelf een contract getekend met die krokettenbakker. Er is zijn meer problemen met de organisatie van alles, "Hugo is stom"roepen is makkelijk elke keer, maar natuurlijk zitten de problemen op meer mensen op verschillende posities bij verschillende organisaties.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:02 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Heeft Hugo de Jonge dit al goedgepraat?
Uiteraard doen ze dat!quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:51 schreef Gunner het volgende:
[..]
En toch is dat wat men bijna dagelijks doet....
Er zitten nog heel veel tinten grijs tussen niets vertellen en ultieme paniek zaaienquote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Uiteraard doen ze dat!
Zie je het al voor je hoe men zou reageren als er niet was gewaarschuwd en ineens uit het niets een derde heftige golf over het land ging en men er later achter zou komen dat RIVM, kabinet, OMT al wisten dat dit zou gebeuren? Dan zou iedereen zeggen "zo, dat was een goede beslissing, om het volk niets te vertellen!"?
Marion Koopmans mag daar wel blijven mits ze haar telefoon afpakken.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:55 schreef Momo het volgende:
[..]
"China goed, China heeft niks verkeerd gedaan"
Anders komen ze het land niet meer uit
Jaa.. dat doen ze nu gelukkig nietquote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:48 schreef miss_sly het volgende:
[..]
want dan 'wil je de bevolking alleen maar bang en opgesloten houden'.
Nou maak je er een karikatuur van. Niemand heeft gezegd dat je niet mag waarschuwen. Niemand beweert dat 'men' graag anderen wil opsluiten. Wie dat wel zegt moet eens met de GGZ bellen.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:48 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is exact wat er vorig jaar gebeurde met de tweede golf. Want er gebeurde toch niets? Ziekenhuizen liepen toch juist leeg? Aantal besmettingen bleef alleen nog maar dalen. Er waren alleen wat jongeren besmet, maar wat maakt dat nou uit?
Punt is dat je het niet weet. Ik denk zeker niet dat 170.000 besmettingen en vele doden ons voorland zijn, maar of die B117 niet alsnog flink kan gaan huishouden weten we simpelweg nog niet. Nu al stellen dat het onzin is, is wat mij betreft veel te vroeg. Waarschuwen ervoor mag echter niet, want dan 'wil je de bevolking alleen maar bang en opgesloten houden'.
Het is gewoon kut, maar we weten niet alles en zullen het tijd moeten geven om te zien hoe het allemaal verloopt.
Het probleem is dat hij bij elk incidentje komt opdraven om het goed te praten en te doen of er niets aan de hand is...quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:54 schreef Momo het volgende:
[..]
Hij is natuurlijk de eindverantwoordelijke, maar hij heeft natuurlijk niet zelf een contract getekend met die krokettenbakker. Er is zijn meer problemen met de organisatie van alles, "Hugo is stom"roepen is makkelijk elke keer, maar natuurlijk zitten de problemen op meer mensen op verschillende posities bij verschillende organisaties.
Huh?quote:Op dinsdag 9 februari 2021 00:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Niet helemaal, de autogordel is bedacht vanuit werkgevers perspectief
Er is ook een grote groep mensen in Nederland die hier achteraan loopt, he:quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:55 schreef Gunner het volgende:
[..]
Er zitten nog heel veel tinten grijs tussen niets vertellen en ultieme paniek zaaien
WIj zijn geen domme mensen hier, en we prikken daar toch wel doorheen?
Gelukkig wel, naar mijn inziens hebben ze wel juist gehandeld door het streng te houden/te maken toen de doomsberichten uit de UK kwamen. Je gaat toch uit van de observatie van de experts daar toen. Dan ga je niet doen alsof je het zelf beter weet als land dat er naast ligt en niet zelf de inzicht hebt in alle details. Schijnbaar houden ze hier nog steeds vast aan die "angst" voor de Britse variant gezien ze de avondklok verlengt hebben. Weten ze meer van wij, nemen ze het zekere voor het onzekere? Ik vind het nogal wat dat ze iets als een avondklok zo ver voorruit verlengt hebben. Hoop dat het inderdaad niet zo gaat zijn als volgens de eerdere berekeningen dat in Februari we weer omhoog zouden moeten gaan. Ik als niet-expert in dit vakgebied ziet de cijfers in het VK dalen, dus ik denk zelf dat we wel goed zitten (net als iedereen hier). Maarja wie ben ik.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:57 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nou maak je er een karikatuur van. Niemand heeft gezegd dat je niet mag waarschuwen. Niemand beweert dat 'men' graag anderen wil opsluiten. Wie dat wel zegt moet eens met de GGZ bellen.
Maar het is toch gewoon een feitelijke constatering dat de geschetste doemscenarios tot nu toe steeds zijn uitgebleven deze derde golf.
Zet hier onder neer wat u denkt wat Hugo hiervan vindt.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 09:02 schreef eragon2890 het volgende:
"Wilt u pfizer of moderna smaak?"
https://www.ad.nl/binnenl(...)ttenbakker~acc9e1b9/
"Zorgvuldig"
De avondklok is verlengd uit angst voor gezichtsverlies. Politiek dus.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 09:03 schreef Momo het volgende:
[..]
Gelukkig wel, naar mijn inziens hebben ze wel juist gehandeld door het streng te houden/te maken toen de doomsberichten uit de UK kwamen. Je gaat toch uit van de observatie van de experts daar toen. Dan ga je niet doen alsof je het zelf beter weet als land dat er naast ligt en niet zelf de inzicht hebt in alle details. Schijnbaar houden ze hier nog steeds vast aan die "angst" voor de Britse variant gezien ze de avondklok verlengt hebben. Weten ze meer van wij, nemen ze het zekere voor het onzekere? Ik vind het nogal wat dat ze iets als een avondklok zo ver voorruit verlengt hebben. Hoop dat het inderdaad niet zo gaat zijn als volgens de eerdere berekeningen dat in Februari we weer omhoog zouden moeten gaan. Ik als niet-expert in dit vakgebied ziet de cijfers in het VK dalen, dus ik denk zelf dat we wel goed zitten (net als iedereen hier). Maarja wie ben ik.
Dat is ook onderdeel van waarom ik er meer moeite mee begin te krijgen. Aan de ene kant heb je de politiek die op diverse zaken gewoon gefaald heeft, tegelijkertijd roept 'jongens nog even samen volhouden!', om vervolgens nog steeds fout op fout te stapelen, maandenlang niet willen ingrijpen door onderschatting, en wanneer ze dan nu extra streng willen zijn met een avondklok, die enkel met hele goede argumenten door gezet zou worden, geven zij niet thuis want die goede argumenten ontbreken gewoon. Om vervolgens wel aan de bevolking te vragen thuis te blijven 'want we moeten het nog even de tijd geven'. Tja.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:57 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het probleem is dat hij bij elk incidentje komt opdraven om het goed te praten en te doen of er niets aan de hand is...
"Zorgvuldig betekent niet dat er nooit eens iets fout kan gaan"quote:Op dinsdag 9 februari 2021 09:03 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Zet hier onder neer wat u denkt wat Hugo hiervan vindt.
De eerste prijs wint een Covid kleurplaat
'Niemand' is niet correct, en dat weet je zelf ook.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 08:57 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nou maak je er een karikatuur van. Niemand heeft gezegd dat je niet mag waarschuwen. Niemand beweert dat 'men' graag anderen wil opsluiten. Wie dat wel zegt moet eens met de GGZ bellen.
Maar het is toch gewoon een feitelijke constatering dat de geschetste doemscenarios tot nu toe steeds zijn uitgebleven deze derde golf.
Zelfs bij sneeuw vinden ze een zoom-overleg houden te moeilijk. Maar thuiswerken is verplicht!quote:Op dinsdag 9 februari 2021 09:05 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat is ook onderdeel van waarom ik er meer moeite mee begin te krijgen. Aan de ene kant heb je de politiek die op diverse zaken gewoon gefaald heeft, tegelijkertijd roept 'jongens nog even samen volhouden!', om vervolgens nog steeds fout op fout te stapelen, maandenlang niet willen ingrijpen door onderschatting, en wanneer ze dan nu extra streng willen zijn met een avondklok, die enkel met hele goede argumenten door gezet zou worden, geven zij niet thuis want die goede argumenten ontbreken gewoon. Om vervolgens wel aan de bevolking te vragen thuis te blijven 'want we moeten het nog even de tijd geven'. Tja.
Het is een beetje flauw dat de nieuwskranten de cateraar een 'plaatselijke krokettenleverancier' noemen. Dat bedrijf heeft niets verkeerds gedaan. Sterker nog, het bedrijf wat wl gespecialiseerd is en ingehuurd door het Medisch Spectrum Twente heeft de vaccins wel door de hele bus laten stuiteren en zijn weggegooid.quote:Op dinsdag 9 februari 2021 09:05 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
"Zorgvuldig betekent niet dat er nooit eens iets fout kan gaan"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |