Net nieuwe zonnebril binnen, helemaal top met ook het overdoosje,,de boekjes en het doekje nog in de celfaan.quote:Op maandag 1 maart 2021 16:25 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Pakketje inleveren is het probleem meestal niet. Het wordt pas een probleem met ophalen, sommige punten hebben dit heel slecht georganiseerd.
Ik heb een favoriet punt die alles keurig netjes op alfabet zet. Op de doos schrijven ze met dikke zwarte stift de achternaam, zodat je in 1 oogopslag het pakketje ziet. En de hele kleine pakjes (enveloppen) hebben ze apart zodat die niet ergens achter vallen ofzo.
Ik zeg nooit iets eigenlijkquote:Op zaterdag 27 februari 2021 08:05 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Mensen die niet communiceren vind ik ook irritant.![]()
Of überhaupt niks zeggen. Niet eens “bedankt” ofzo.
Heh, wat is dit nou voor onzin?quote:Op maandag 1 maart 2021 15:40 schreef Mariposas het volgende:
Grrr er is weer eens een pakketje voor mij naar een pauperpunt doorgestuurd. De vorige keer heb ik daar ruzie gekregen omdat ze geen zin hadden om op zoek te gaan naar mijn pakketje, vanwege andere klanten.
Ik zie niet echt verschil tussen Frankrijk en Nederland (of België). Wel vind ik in het algemeen de prijzen op Vinted lager dan Marktplaats. Op Vinted komt wel regelmatig iets voor een scherpe prijs, en de bundelkorting werkt goed. Ik heb alles er best scherp geprijsd opstaan, ben er liever snel vanaf. Heb sinds afgelopen vrijdag 65 items verkocht.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:50 schreef SacreCoeur het volgende:
Ben nu paar weekjes op vinted en heb in totaal 6 bestellingen gedaan en 1 verkocht, ik ben om.
Heb zulke mooie deals![]()
![]()
Valt wel op dat de merken waar ik snel voor val bijna allemaal stukken goedkoper worden aangeboden (en nog beter te onderhandelen is) in FR dan NL. Mensen hier vragen echt nog veel geld voor sommige items.
[..]
Ik zie zeker wel verschil.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 21:53 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Ik zie niet echt verschil tussen Frankrijk en Nederland (of België). Wel vind ik in het algemeen de prijzen op Vinted lager dan Marktplaats. Op Vinted komt wel regelmatig iets voor een scherpe prijs, en de bundelkorting werkt goed. Ik heb alles er best scherp geprijsd opstaan, ben er liever snel vanaf. Heb sinds afgelopen vrijdag 65 items verkocht.![]()
Ben sowieso wel een beetje klaar met marktplaats. Ik merk dat er echt een stuk meer Nederlanders actief zijn op Vinted sinds een aantal maanden, hopelijk stappen er meer mensen over.
Ik heb 170 euro betaald voor gloednieuwe dr martensquote:Op dinsdag 2 maart 2021 22:50 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Ik zie zeker wel verschil.
Dr. Martens staan er bijvoorbeeld vaker voor een klein prijsje op.
Zo ook kinderkleding van bijvoorbeeld levis of speelgoed van hout.
Heb iig een paar gloednieuwe dr Martens joska's gekocht voor 20 euro uit FR en nieuwe vans checker slip on voor 5 euro uit BE. Nog geen NL verkoper tegengekomen die zo gek is
Pakket opgehaald, bevat een broek die ik nooit zou bestellenquote:Op zaterdag 27 februari 2021 19:12 schreef sigme het volgende:
Ik krijg nu bericht van Mondial dat er iets is afgeleverd, maar geen van de vinted-pakketten staat op afgeleverd. Dus dat wordt een verrassing. Ik gok op dat ene jurkje dat volgens vinted helemaal nooit verzonden is geweest geworden, en waarvan ik het geld al terug heb. In dat geval moet ik maar even zien of ik de verkoper nog kan bereiken en of ik die een betaling kan doen (liefst via vinted, ik denk dat dat met wat moeite zou moeten kunnen als we de koop opnieuw sluiten).
Ben groot dr martens fan, dus heb alles gecontroleerd op echtheid voor wat mogelijk.quote:Op woensdag 3 maart 2021 05:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik ben lid van de dr Martensgroep op Facebook (want dr. Martens) en ik heb al eens gelezen dat als je zulke goedkope Martens ziet (bijv. op Vinted) ze best wel eens nep kunnen zijn. 20 euro voor nieuwe schoenen doet mij wel een alarmbelletje af gaan.
En ik wil absoluut geen partypooper zijn hoor, meestal zijn de uiterlijke verschillen best minimaal. Alleen de kwaliteit is wel wat minder. En misschien is de verkoper gewoon loco en verkoopt jou inderdaad spotgoedkope nieuwe Martens![]()
quote:<naam>, droom jij van een carričre in de techsector (of ken jij een vrouw die ervan droomt?) – dan is dit je kans.
Voor het vierde jaar op een rij slaan Vinted en Ironhack de handen ineen. We bieden onze vrouwelijke Vinted-leden de kans om een tech-studiebeurs te winnen. Het aantal beurzen is beperkt, dus meld je snel aan.
Studeer codering, UX/UI Design, Cyber Security of Data Analytics via een Ironhack-opleiding in Parijs, Madrid, Barcelona, Berlijn, Amsterdam of online.
Geselecteerde deelnemers winnen een volledige studiebeurs, of ontvangen een geweldige korting.
Meld je hier aan: https://bit.ly/3b4pt7e
De deadline om je aan te melden voor de studiebeurs is 18 maart 2021.
Succes!
Het Vinted-team
En? interessequote:Op donderdag 4 maart 2021 15:17 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Krijg net dit bericht van Vinted.
[..]
PostNL zie ik inderdaad ook niet staan, maar mensen kunnen er wel voor kiezen. Was mij ook opgevallen.quote:Op donderdag 4 maart 2021 17:58 schreef Mariposas het volgende:
Ik zie PostNL opeens niet meer als verzendoptie, hebben jullie dat ook? Heb van het weekend nog iets verstuurd met PostNL via Vinted, erg vreemd!
Het is ook zo verslavend omdat het een soort van webshoppen is, alleen dan een stuk goedkoper. 😊 Marktplaats ben ik wel echt klaar mee (voor kleding althans), trage of geen reacties, ontransparante verkoop en te hoge verzendkosten.quote:Op donderdag 4 maart 2021 20:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik stond eerst wat sceptisch tegenover Vinted, ook vanwege wat negatieve berichtgeving. Maar eigenlijk is het best leuk en verslavend ook wel![]()
Heb net slip ons van vans gekocht met kersjes eropEcht heel blij mee
Oh dat is vreemd? Dus dan heb je geen keuze dan met PostNL te verzenden als iemand daar voor kiest?quote:Op donderdag 4 maart 2021 21:03 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
PostNL zie ik inderdaad ook niet staan, maar mensen kunnen er wel voor kiezen. Was mij ook opgevallen.
Vind het echt heel goed meevallen qua negatieve berichtgeving, enkel wat over mensen die buiten het systeem werden opgelicht. Maar dat zoeken ze zelfquote:Op donderdag 4 maart 2021 20:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
... ook vanwege wat negatieve berichtgeving.
Als verkoper kies ik altijd het kleinste formaat, als koper vraag ik om het aan te passen.quote:Op woensdag 10 maart 2021 17:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
Naar aanleiding van een conversatie die ik had met iemand die een jurk alleen van me wilde kopen als ik voor het verzenden de kleinste pakketmaat zou kiezen (wat 40 cent scheelde): kiezen jullie als verkopers netjes voor de juiste pakketmaat, of ben ik de enige?
.
nog nooit voorgehad dat de teller begon te lopen vanaf het moment van verzenden, maar het zou kunnen . Vind het ook wel een beetje vreemd dat dan net die zending ook nog eens slechte spullen bevat.quote:Op donderdag 18 maart 2021 20:08 schreef margaretha_01 het volgende:
Een aflevering over Vinted van het BNN programma BOOS:
Vond het wel toepasselijk voor dit topic, hoewel ik nog niet echt gehoord heb dat hier mensen problemen hebben gehad... Gelukkig maar!
Ik ook niet. Ook een beetje raar als dat zo is.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 07:14 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
nog nooit voorgehad dat de teller begon te lopen vanaf het moment van verzenden, maar het zou kunnen.Vind het ook wel een beetje vreemd dat dan net die zending ook nog eens slechte spullen bevat.
Wat wel een punt is is dat ze niet zo makkelijk bereikbaar zijn en dat klantendienst vooral scripts afleest (maar dat doen ze allemaal wel).
Wel weer eens sinds lang iemand die enthousiast op alle vragen reageert en dan weer niet opstuurt.
Ik zou het opnieuw opsturenquote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:38 schreef stavromulabeta het volgende:
Vandaag stond dus ineens de DPD-man voor de deur met een retourpakketje dat ik in december verstuurd had. De koper heeft wel al betaald en op ontvangen geklikt (en het geld stond ook al sinds januari op mijn rekening). Ik zit nu in dubio: even contact opnemen of ik het opnieuw moet opsturen of gewoon terug op vinted plaatsen.
Waarom heeft de koper op ontvangen geklikt? Heb je contact gehad met de koper destijds? Zou wel even contact opnemen met de verkoper.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 12:38 schreef stavromulabeta het volgende:
Vandaag stond dus ineens de DPD-man voor de deur met een retourpakketje dat ik in december verstuurd had. De koper heeft wel al betaald en op ontvangen geklikt (en het geld stond ook al sinds januari op mijn rekening). Ik zit nu in dubio: even contact opnemen of ik het opnieuw moet opsturen of gewoon terug op vinted plaatsen.
Volgens mij werkt dat alleen bij Homer.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 17:00 schreef Sunshine1982 het volgende:
Jeej, net wat voor het eerst wqt verkocht op vinted! Het wordt geleverd via mondial relay. Kunnen ze ook het verzendlabel voor me uitprinten bij afgiftepunt?
Dan moet mijn vriend het op zijn werk ff uitprintenquote:Op zaterdag 20 maart 2021 17:34 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Volgens mij werkt dat alleen bij Homer.
Nee hoor ook bij DHLquote:Op zaterdag 20 maart 2021 17:34 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Volgens mij werkt dat alleen bij Homer.
Ik vraag me af of iemand zoveel geld over heeft voor een RL.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 19:16 schreef amaranta het volgende:
Ik heb dus een Ralph Lauren vest te koop staan. Voor 7,50 Vrij goedkoop dus.
Krijg ik een bericht of ik het wil verkopen voor 5.
Ik kijk op haar profiel en zie allemaal spullen van dat merk voor rond de ¤ 40.
Dus ze weet zelf ook wel hoeveel RL waard is.
Dus ik stuur terug dat ik de vraagprijs wil. Dat die al scherp genoeg is.
Net weer een bod van haar ontvangen van 5 euro.
Afgewezen.
Zelf voor een appel en een ei RL willen kopen en dan weer doorverkopen voor het 6 dubbele? Nope.
Weer iets geleerd.quote:Op dinsdag 23 maart 2021 19:12 schreef amaranta het volgende:
[..]
Nee hoor ook bij DHL
Edit: Dit kan als je rechtstreeks bij DHL een verzend label koopt. Ik weet niet of dat ook werkt als je hem via vinted hebt.
Ik heb al eens een RL vest verkocht voor 30 euro. Dus nee, ik zou hier ook niet intrappenquote:Op dinsdag 23 maart 2021 19:16 schreef amaranta het volgende:
Ik heb dus een Ralph Lauren vest te koop staan. Voor 7,50 Vrij goedkoop dus.
Krijg ik een bericht of ik het wil verkopen voor 5.
Ik kijk op haar profiel en zie allemaal spullen van dat merk voor rond de ¤ 40.
Dus ze weet zelf ook wel hoeveel RL waard is.
Dus ik stuur terug dat ik de vraagprijs wil. Dat die al scherp genoeg is.
Net weer een bod van haar ontvangen van 5 euro.
Afgewezen.
Zelf voor een appel en een ei RL willen kopen en dan weer doorverkopen voor het 6 dubbele? Nope.
Heb je al geworpen?quote:Op dinsdag 23 maart 2021 19:30 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik heb al eens een RL vest verkocht voor 30 euro. Dus nee, ik zou hier ook niet intrappen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |