Vas zal zelf toch ook wel hebben geconstateerd dat ze daar tijd verloor?quote:Op zondag 31 januari 2021 14:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
Kan iemand coach van Blanka Vas voor camera zetten. Tekst en uitleg graag
Die zat de hele tijd al rond het groepje van Kay/Bakkerquote:
Kunnen we straks nog iets van de Hongaren verwachten?quote:Op zondag 31 januari 2021 14:14 schreef Marcoss het volgende:
Hongarije naast België in het medailleklassement
Nope.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:14 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Kunnen we straks nog iets van de Hongaren verwachten?
Als ze het vier keer doet kennelijk niet...quote:Op zondag 31 januari 2021 14:13 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Vas zal zelf toch ook wel hebben geconstateerd dat ze daar tijd verloor?
Dan zal België de Hongaren wel voorbij gaan op de medaillespiegel...quote:Op zondag 31 januari 2021 14:15 schreef franklop het volgende:
[..]
Nope.
Wel liefst 2 niet-Europeanen erbij
Of niet...quote:Op zondag 31 januari 2021 14:17 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dan zal België de Hongaren wel voorbij gaan op de medaillespiegel...
De geschutsstellingen worden weer ingenomen danquote:Op zondag 31 januari 2021 14:24 schreef franklop het volgende:
De wereld zal te klein zijn als Wout een slechte start heeft en vast komt te staan op het bruggetje
Hallo medaillespiegel, nu al niet meer in te halen.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:13 schreef Nober het volgende:
🇳🇱 🥇 Van Empel![]()
🇳🇱 🥈 Van Alphen![]()
🇭🇺 🥉 Vas
🇳🇱🥇🥇🥇🥈🥈🥈🥉
🇭🇺🥉
🇧🇪🥉
Gewoon de uittredende wereldkampioene verslagen.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:30 schreef Szura het volgende:
Belgische is bij met een 9e plaats en het feit dat ze lang met Kay kon meekomen
Dat is voor Wout een lekkere opwarming joh voor de Alpencols.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:40 schreef Van_Poppel het volgende:
18 keer die brug over zal er straks ook wel inhakken.
quote:Op zondag 31 januari 2021 14:55 schreef franklop het volgende:
Ik voorzie een vroege val van Mathieu, waardoor Wout alleen voorop komt en iedereen op een minuut + zet. Mathieu laat zijn hoofd hangen en wordt nipt 3e, door Pidcock in een sprintje te verslaan.
2e plaats is dan voor Sweeck.
Waar zijn de 2 broers van Olvarit Sweeck gebleven eigenlijk? Hoor je nooit meer wat over.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:55 schreef franklop het volgende:
Ik voorzie een vroege val van Mathieu, waardoor Wout alleen voorop komt en iedereen op een minuut + zet. Mathieu laat zijn hoofd hangen en wordt nipt 3e, door Pidcock in een sprintje te verslaan.
2e plaats is dan voor Sweeck.
Ik verwacht iets soortgelijks maar dat Poel langer aan kan pinken en na een paar rondjes onderuit schiet vanwege het tempo dat Wout erop legt. Afstand tussen Poel en Wout blijft lang intact, laatste 2 rondjes laat Poel het lopen en wordt op ruime afstand 2e.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:55 schreef franklop het volgende:
Ik voorzie een vroege val van Mathieu, waardoor Wout alleen voorop komt en iedereen op een minuut + zet. Mathieu laat zijn hoofd hangen en wordt nipt 3e, door Pidcock in een sprintje te verslaan.
2e plaats is dan voor Sweeck.
Het water trekt zich inmiddels al weer terug.quote:Op zondag 31 januari 2021 14:59 schreef Nober het volgende:
Staat er al een camera op het hoge water??
En hoe is het met de wind?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |