Zullen nog wel wat zwakke plekken in zitten, maar er is denk ik ook genoeg potentie hoor.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat zal ook wel gebeuren maar ik ging er meer op in dat Feyenoord volgend jaar waarschijnlijk nog steeds genoeg kutspelers in de selectie hebben waar jullie je dood aan gaan ergeren.
Ik zeg niet dat ie gaat slagen, maar zo'n speler halen is interessant. Doet me een beetje denken aan de komst van Sinisterra, dus hij zal ook wel tijd nodig hebben.quote:
Die werden vooral voor de breedte gehaald toch? Dat zijn altijd kutaankopen ja.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Liever dat we een paar keer rommel halen zoals en dat er af en toe een klapper tussen zit dan dat het alleen maar Diemers en Linssen achtige troep is.
Middenveld toch ook wel met Fer en Toornsta die al aan de oude kant zijn? En achterin als Senesi zo verkocht is en die Spajic weer vertrekt.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:20 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Zullen nog wel wat zwakke plekken in zitten, maar er is denk ik ook genoeg potentie hoor.
Vooral voorin wordt het ingewikkeld als Berghuis vertrekt.
Sliti, die is pas 14, is van Twente gehaald. Type Berghuis.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:17 schreef Qarrad het volgende:
Komt er nog iets leuks aan uit de jeugd? Al tijden niet meer op gelet eerlijk gezegd. Vroegah reed ik nog weleens naar wedstrijden van het beloftenteam of jeugdteams maar sinds Corona is dat natuurlijk stil komen te liggen.
Vooral het middenveld heeft een grondige renovatie nodig ja.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die werden vooral voor de breedte gehaald toch? Dat zijn altijd kutaankopen ja.
[..]
Middenveld toch ook wel met Fer en Toornsta die al aan de oude kant zijn? En achterin als Senesi zo verkocht is en die Spajic weer vertrekt.
hopelijk is die antonucci watquote:Op woensdag 27 januari 2021 23:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral het middenveld heeft een grondige renovatie nodig ja.
die schijnt de tegenstanderanalyse toch te doen?quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
met john de wolf aan het roer tegen psv
Denk dat Dickie nu als in dit weekend nog niet weg gaat, maar zie hem ook niet direct het seizoen afmaken.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
met john de wolf aan het roer tegen psv
jup, gewoon beter spelers halen lees ikquote:Op woensdag 27 januari 2021 23:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Liever dat we een paar keer rommel halen zoals en dat er af en toe een klapper tussen zit dan dat het alleen maar Diemers en Linssen achtige troep is.
En de babbelzieke Joegoslaaf die een tactisch masterplan schrijft.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
met john de wolf aan het roer tegen psv
geen ideequote:Op woensdag 27 januari 2021 23:26 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
die schijnt de tegenstanderanalyse toch te doen?
Middenveld Burger-Fer-Kkc zal het wel worden, met Toornstra als eerste back up voor alle drie. Geertruida moet gewoon naar het centrum, die is het als rechtsback net niet.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die werden vooral voor de breedte gehaald toch? Dat zijn altijd kutaankopen ja.
[..]
Middenveld toch ook wel met Fer en Toornsta die al aan de oude kant zijn? En achterin als Senesi zo verkocht is en die Spajic weer vertrekt.
Geeft hem wel de tijd om zijn speelstijl alvast er in te slepen. Dit seizoen is toch redelijk verloren, zie het dan als voorbereiding voor het volgende.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:24 schreef fetX het volgende:
[..]
Arne moet je echt niet voor de groep zetten nu.
Rechterrijtje here we come.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:27 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Middenveld Burger-Fer-Kkc zal het wel worden
Wel goed dat Dickie hier zelf de schuld opneemt. Terecht uiteraard maar toch.quote:
Hoe dan ook denk ik niet dat ze dat gaan doen en zou het ook verstandig vinden van Slot als hij dat nog even laat.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Geeft hem wel de tijd om zijn speelstijl alvast er in te slepen. Dit seizoen is toch redelijk verloren, zie het dan als voorbereiding voor het volgende.
Niemand gaat het Slot nu verwijten als het nog niet loopt.
Die Burger is toch niks? Niveautje Ekkelenkamp.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:27 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Middenveld Burger-Fer-Kkc zal het wel worden, met Toornstra als eerste back up voor alle drie. Geertruida moet gewoon naar het centrum, die is het als rechtsback net niet.
Ik hoop dat er een goed lijstje ligt voor de opvolger van Senesi, want dan heb je ook geld voor kwaliteit.
Dat zeg je dan, maar dan begint ie wel met een veel te lastige periode. Dat is nooit fijn.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Geeft hem wel de tijd om zijn speelstijl alvast er in te slepen. Dit seizoen is toch redelijk verloren, zie het dan als voorbereiding voor het volgende.
Niemand gaat het Slot nu verwijten als het nog niet loopt.
op de een of andere manier heeft Burger op de bank bij Sparta veel indruk gemaaktquote:Op woensdag 27 januari 2021 23:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Burger is toch niks? Niveautje Ekkelenkamp.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |