Mensen blijven sowieso tot na negen uur op het strand en in het park zitten.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:00 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Nee. Deze inperking loopt binnen de kortste keren spaak. Vooral als het weer wat warmer wordt buiten en het langer licht blijft.
Vanmorgen bij Mattie en Marieke op Q: 'Kapselpolitie. Hee, jouw haar zit goed. Je bent naar de kapper geweest en die zijn verplicht dicht Prent!.' Huurhonden om maar buiten te mogen lopen. Het houdt een keer op. Het volk gaat zeker in opstand komen meen ik. Het klinkt misschien gek, maar mensen gaan echt niet thuis blijven van de zomer.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:06 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Mensen blijven sowieso tot na negen uur op het strand en in het park zitten.
Ik hoop het echt. Deze collectieve massahysterie heeft lang genoeg geduurd.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:10 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Vanmorgen bij Mattie en Marieke op Q: 'Kapselpolitie. Hee, jouw haar zit goed. Je bent naar de kapper geweest en die zijn verplicht dicht Prent!.' Huurhonden om maar buiten te mogen lopen. Het houdt een keer op. Het volk gaat zeker in opstand komen meen ik. Het klinkt misschien gek, maar mensen gaan echt niet thuis blijven van de zomer.
Kijk je dit met je hand in je joggingbroekquote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:22 schreef Azula het volgende:
In positief nieuws; Extraction. Eeuwig lange mooi geproduceerde shots van Chris Hemsworth in zandkleur militaire uitrusting.
Wat een goed idee, bedankt.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:27 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Kijk je dit met je hand in je joggingbroek
Lekker ding welquote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:22 schreef Azula het volgende:
In positief nieuws; Extraction. Eeuwig lange mooi geproduceerde shots van Chris Hemsworth in zandkleur militaire uitrusting.
Wat is dit, waarom nu pas. Drie jaar geleden zat iedereen op zijn knieen te bidden om je terugkomst.quote:
Allemaal van die gebroken kinderhartjesquote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:34 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Wat is dit, waarom nu pas. Drie jaar geleden zat iedereen op zijn knieen te bidden om je terugkomst.
ja ik had er net nog aan gedacht, als fan wil je altijd kampioen wordenquote:
je buren zijn al gevaccineerd?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:39 schreef Azula het volgende:
Shits. Met m’n goede gedrag een onderonsje bij m’n buren afgeslagen maar het klinkt steeds gezelliger.
🍆🍆🍆quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:39 schreef datismijnmening het volgende:
Zeg, als we er hier een gaychat van gaan maken dan haak ik af hé
Ik weet niet, er gebeurt ook vrij weinig als jullie niks winnen. ;pquote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:39 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
ja ik had er net nog aan gedacht, als fan wil je altijd kampioen worden
Maar als je wint zegt het bestuur, selectie is goed genoeg en krijg je nooit de broodnodige versterkingen
Lastig
Agossie, gooi dat glas maar weer vol danquote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:39 schreef Azula het volgende:
Shits. Met m’n goede gedrag een onderonsje bij m’n buren afgeslagen maar het klinkt steeds gezelliger.
Dat lijkt mij niet nee. Normaliter zitten we met vier (koppeltje, buurman rechts en ik) dus redelijk volgens de regels.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:39 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
je buren zijn al gevaccineerd?
Moet morgen fris zijn.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:42 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Agossie, gooi dat glas maar weer vol dan
die komt vast niet meerquote:Op zaterdag 23 januari 2021 00:42 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Ik weet niet, er gebeurt ook vrij weinig als jullie niks winnen. ;p
Waarschijnlijk kan je juist net wat makkerlijker je sancho binnenhalen wanneer je kampioen bent
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |