SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vakman pur sang
Ik heb nou niet het idee dat je bij het eten van een zakje schuimbanaantjes impotent gaat raken of zoquote:Op donderdag 21 januari 2021 21:35 schreef kwiwi het volgende:
Als de plaatjes van sigarettenpakjes op snoep zouden zitten zou ik het bijna niet meer kopen
Die gast ziet er verder wel gezellig uit.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:35 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Tijd voor die plaatjes op bierflesjes.
[ afbeelding ]
Mja pakje ligt toch altijd in de keukenla dus zit die plaatjes zeldenquote:Op donderdag 21 januari 2021 21:35 schreef kwiwi het volgende:
Als de plaatjes van sigarettenpakjes op snoep zouden zitten zou ik het bijna niet meer kopen
Heb je niet zo'n 'pakjeshoesje'quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:37 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mja pakje ligt toch altijd in de keukenla dus zit die plaatjes zelden
Pas op: dit product maakt u heel gezellig.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:37 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Die gast ziet er verder wel gezellig uit.
Nee maar met rotte tanden op het pakje zou ik wel denken 'ok laat maar, zin is over'.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:37 schreef Haags het volgende:
[..]
Ik heb nou niet het idee dat je bij het eten van een zakje schuimbanaantjes impotent gaat raken of zo
Ja daar knap ik ook op af bij seks.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:38 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nee maar met rotte tanden op het pakje zou ik wel denken 'ok laat maar, zin is over'.
Veel te veel moeite joh.quote:
Geen idee. Vraag het @Wereldgozer eensquote:Op donderdag 21 januari 2021 21:37 schreef Haags het volgende:
[..]
Ik heb nou niet het idee dat je bij het eten van een zakje schuimbanaantjes impotent gaat raken of zo
Ik wel wat leuks voor een project met Disney. Alleen kon blijkbaar alleen ‘s nachts.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja vermoeiend.
Mijn collega is nu al 2,5 dag op, is bezig met een hoogspanningsstabiliteits installatie die 100K per dag kost als die uit staat. Vergeten om software licenties uit Amerika te kopen.
Ja dacht ik. Nou ja sommige rokers dan he. Niet allemaal natuurlijk.quote:
Werk jij voor die ouwe jodenhatende nazi?quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik wel wat leuks voor een project met Disney. Alleen kon blijkbaar alleen ‘s nachts.
Die is zich tegenwoordig aan het afberen op het onlyfans account van Ferry Doedens.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:39 schreef dud0r het volgende:
[..]
Geen idee. Vraag het @:wereldgozer eens
Die is al lang doodquote:Op donderdag 21 januari 2021 21:40 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Werk jij voor die ouwe jodenhatende nazi?
quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:41 schreef Haags het volgende:
[..]
Die is zich tegenwoordig aan het afberen op het onlyfans account van Ferry Doedens.
Gewoon laten hangen. Lekker vrolijk toch , is er tenminste nog iets dat er feestelijk uit ziet.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:44 schreef Haags het volgende:
Wanneer denkt mijn buurman eens van; goh het wordt nu toch weleens tijd dat ik mijn kerstlampjes van de schutting af ga halen.
Mijn kerstboom staat ook gewoon nog hoor. En ik heb het hele jaar kerstlampjes op het balkon hangenquote:Op donderdag 21 januari 2021 21:44 schreef Haags het volgende:
Wanneer denkt mijn buurman eens van; goh het wordt nu toch weleens tijd dat ik mijn kerstlampjes van de schutting af ga halen.
Geld is geld. Befehl ist befehl.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:40 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Werk jij voor die ouwe jodenhatende nazi?
Hier hangt in de hal nog een mega kerstkrans die ik elke keer vergeet op de ruimen...quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:47 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Mijn kerstboom staat ook gewoon nog hoor. En ik heb het hele jaar kerstlampjes op het balkon hangen
Meh.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:46 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Gewoon laten hangen. Lekker vrolijk toch , is er tenminste nog iets dat er feestelijk uit ziet.
Jemig dit meen je nietquote:Op donderdag 21 januari 2021 21:47 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Mijn kerstboom staat ook gewoon nog hoor. En ik heb het hele jaar kerstlampjes op het balkon hangen
Ik verveel mequote:Op donderdag 21 januari 2021 21:50 schreef Amarantha het volgende:
Wow Haags doordeweeks savonds hier.
Trwustequote:Op donderdag 21 januari 2021 21:51 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Bosje![]()
Ok nu ga ik echt slapen, morgen weer om 5:00 op
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |