Gewoon snoeihard aanpakken. We moeten nu echt een deuk in de besmettingen slaan. Het virus is nog niet klaar met ons.quote:Op woensdag 20 januari 2021 19:10 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat lost dat op, die hoge boetes?, behalve de staatskas spekken
quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zoals met alle coronaregels zullen deze ook wel weer gigantisch opgerekt worden zodat er heel veel binnen de lijntjes past.
Als je een KvK-inschrijving hebt in de Media-categorie dan kun je waarschijnlijk zelf iets opstellen. Ik kan dat waarschijnlijk ook doen als ik dat zou willen. Vooralsnog niet nodig, want ik hoef er s avonds toch vrijwel nooit uit. Maar dat zou wel eens anders kunnen worden als we in april nog steeds met een avondklok zitten (hoop het niet).
Jij kunt altijd zeggen dat je voor een opdrachtgever ergens avondshots moet maken. Van gebouwen, van straten whatever.
Ja die vond ik ook mooi.quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:11 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
te gast zijn in een avondprogramma dat live wordt uitgezonden....
Oh ja tuurlijk
Mensen die 's avonds een stukje gaan wandelen of fietsen zijn inderdaad het grote gevaar.quote:Op woensdag 20 januari 2021 20:25 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Gewoon snoeihard aanpakken. We moeten nu echt een deuk in de besmettingen slaan. Het virus is nog niet klaar met ons.
We leven allemaal dingen in. Prima maatregel. Dat wandelen en fietsen doen ze maar overdag en als ze dan werken dan doen ze het maar voor ze gaan werken.quote:Op woensdag 20 januari 2021 20:36 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Mensen die 's avonds een stukje gaan wandelen of fietsen zijn inderdaad het grote gevaar.
Heb je gezien hoe druk de bossen en parken overdag zijn? Dan bereik je dus precies wat je niet wou...quote:Op woensdag 20 januari 2021 20:42 schreef Draak31 het volgende:
[..]
We leven allemaal dingen in. Prima maatregel. Dat wandelen en fietsen doen ze maar overdag en als ze dan werken dan doen ze het maar voor ze gaan werken.
Daarom binnenkort nog wat maatregelen er bovenop jassen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 21:02 schreef MAY-be het volgende:
[..]
Heb je gezien hoe druk de bossen en parken overdag zijn? Dan bereik je dus precies wat je niet wou...
Nee, natuurlijk, kan je zelf wel bedenken.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:33 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Wat gaat het ov idd doen stoppen die ook om 20:30?
Hier hetzelfde verhaal. Mijn ouders en schoonouders passen wisselend op en blijven dat ook gewoon doen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:11 schreef _Arual_ het volgende:
Mijn schoonouders gaan (2 man sterk) babysitten bij hun kleinkind, maar zien dat als mantelzorg. Ze blijven dan sowieso logeren, want OV proberen ze te beperken. Avondklok is dus ook geen probleem.
Yolo.
"Ik merk er zelf helemaal niks van, daarom vind ik het goed dat de maatregel aan andere mensen wordt opgelegd."quote:Op woensdag 20 januari 2021 14:59 schreef Sicstus het volgende:
Yess, avondklokIk vind het allemaal prima, ik kom 's avonds toch nooit buiten.
En wat is uw mening? Quoten is zoquote:Op donderdag 21 januari 2021 00:38 schreef Ringo het volgende:
[..]
"Ik merk er zelf helemaal niks van, daarom vind ik het goed dat de maatregel aan andere mensen wordt opgelegd."
Kwam je überhaupt ooit buiten dan?quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:59 schreef Draak31 het volgende:
[..]
Ik kom na 18:00 toch niet buiten. 95 is veel te laag, maak er maar 399 van. Doorpakken nu.
Deuren dichtlassen vanaf nu. Kijk naar China, doe het gewoon.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:03 schreef Mondkapje het volgende:
Rutte: avondklok helpt hier en daar om, bewijs hier, procenten daar. Verslaggever journaal: kabinet heeft geen argumenten voor een avondklok.
Echt, kan het niet ietsje, ietsje objectiever, journalisten?
AD: Hoogleraar zegt dat er geen bewijs is voor avondklok! Grote dikke letters.
Hou toch op, kijk naar Belgie, doe het gewoon.
Het is zinloos om landen te vergelijken. Ieder land heeft zijn eigen maatregelen en het is moeilijk te achterhalen wat precies werkt.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:14 schreef Mondkapje het volgende:
Kijk naar Belgie, daar daalden de coronacijfers flink na een avondklok. Dom om het NIET te doen.
Ik denk dat ie er wel komt. Maar dan later. Vanaf 2130 ofzo.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:47 schreef Heufd het volgende:
Hoe schatten jullie de kansen in dat dit door de Tweede Kamer gaat komen? Er lijkt niet zo veel steun voor een avondklok.
Ik denk dat het 22.00 uur wordt. Is makkelijker te onthouden dan 21,30 uur.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:55 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik denk dat ie er wel komt. Maar dan later. Vanaf 2130 ofzo.
Ik schat die kans heel groot in. Is toch ook een beetje gezichtsverlies voor ze als hij er nu toch niet komt.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:47 schreef Heufd het volgende:
Hoe schatten jullie de kansen in dat dit door de Tweede Kamer gaat komen? Er lijkt niet zo veel steun voor een avondklok.
Het blijft toch een polderland.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:56 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Ik denk dat het 22.00 uur wordt. Is makkelijker te onthouden dan 21,30 uur.
Dan wordt het van 24.00 uur tot 00.30 uur.quote:Op donderdag 21 januari 2021 08:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Het blijft toch een polderland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |