Gezien het feit dat het in Nederland aanwezig is lijkt mij dat niet ongefundeerd.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:22 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wij zaten al in een stevige lockdown zelfs voor kerst, dus die toestanden komen niet. Men is blind in paniek om ongefundeerde vermoedens met waarschijnlijk een hele andere oorzaak.
België heeft een avondklok. Spanje ook, dacht ik.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:21 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Wie zegt dat dat gebeurt? Waarom neemt België geen extra maatregelen? Waarom gaat het in Spanje zo goed?
https://nos.nl/liveblog/2(...)adebat-begonnen.htmlquote:'Paus Franciscus ingeënt'
Paus Franciscus heeft de eerste vaccinatie gehad tegen het coronavirus, melden verschillende media op basis van Vaticaanse bronnen. Het Vaticaan wil het bericht niet bevestigen, maar zegt wel dat de vaccinaties in de stadsstaat vandaag van start zijn gegaan.
De paus had al bekendgemaakt dat hij zich wilde laten inenten. Zondag riep hij iedereen op om een vaccinatie te halen. "Het is een morele keuze om niet met je eigen gezondheid en die van anderen te gokken", zei hij in een interview met een Frans tv-station.
Jetten blijkt toch geen robot.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Het onmogelijke is gebeurt! D66 zegt wat zinnigs.
Dit is het Bergamo-syndroom. 'Het zal ons niet overkomen'.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:21 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Wie zegt dat dat gebeurt? Waarom neemt België geen extra maatregelen? Waarom gaat het in Spanje zo goed?
We hebben straks corona wel verslagen maar er is straks helemaal niks meer over van onze samenleving.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:16 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Alles kan in potentie exponentieel toenemen. Wie zegt dat de Britse variant hier de overhand gaat nemen? Het is nu vooral angstzaaierij. Terwijl alle nevenschade maar vergeten wordt. Mensen die geen uitweg meer zien, mensen die psychische klachten ontwikkelen, mensen die in de schuldsanering komen, mensen die hun toekomst zien wegvloeien, omdat ze geen goed onderwijs meer krijgen. Wat gebeurt daarvoor? Alles wordt nu in het werk gesteld om de corona besmettingen tegen te gaan. Maar wat doen we voor de rest van de klachten?
Het is wel besmettelijker maar dat zegt nog helemaal niks over het causaal verband met de druk op de zorg daar.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Uhmm... wetenschappers. In verschillende onderzoeksrapporten...
Dit verklaart totaal niet waarom de verhouding B117/niet-B117 zo dramatisch verschoven is de afgelopen weken in Engeland. Lees je anders even inquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:22 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wij zaten al in een stevige lockdown zelfs voor kerst, dus die toestanden komen niet. Men is blind in paniek om ongefundeerde vermoedens met waarschijnlijk een hele andere oorzaak.
De bedoeling van een avondklok is net beletten dat ze elkaar opzoeken.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:24 schreef AlwaysHappy het volgende:
Zo'n avondklok gaat natuurlijk helemaal niks doen. Niels zei het vanochtend treffend. Je mag nu al niet over straat met meer dan twee personen en dat word al amper gehandhaafd. Dus zo'n avondklok is puur symbolisch. En de mensen die 's avonds op straat zouden hangen gaan dat vervolgens gewoon lekker binnen doen. Waar er geen ventilatie e.d. is.
Dat is ook onderzocht. En dat verband is er dus wel.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:25 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
We hebben straks corona wel verslagen maar er is straks helemaal niks meer over van onze samenleving.
[..]
Het is wel besmettelijker maar dat zegt nog helemaal niks over het causaal verband met de druk op de zorg daar.
Vanaf hoe laat?quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:23 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
België heeft een avondklok. Spanje ook, dacht ik.
Die lacht Mark uit.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:23 schreef mir1986 het volgende:
Maar wat doen we gewoon met alle mensen die hier ontzettend veel mentale klachten door gaan krijgen? Mensen die in de financiële shit gaan komen? De belastingen, zorgverzekeringspremies/btw/accijnzen nog meer verhogen?
Heb jij enig idee welke maatregelen er gelden in Spanje en België? Wat dacht je van een avondklok bijvoorbeeld?quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:21 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Wie zegt dat dat gebeurt? Waarom neemt België geen extra maatregelen? Waarom gaat het in Spanje zo goed?
Wallonië: 22:00quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:26 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Vanaf hoe laat?
20 of 22u maakt nog wel een flink verschil.
De groep die je wil bereiken gaat daar gewoon mee door gok ik. Grootste deel althans. Passen ze de tijden wat aan. Maar nogmaals; ze kunnen de huidige maatregelen al niet handhaven.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:25 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
De bedoeling van een avondklok is net beletten dat ze elkaar opzoeken.
Niet voor het principe, natuurlijk.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:26 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Vanaf hoe laat?
20 of 22u maakt nog wel een flink verschil.
Dat kon zo snel verspreiden en de overhand krijgen omdat ze een maandje het er flink van genomen hebben daar. Hier is het al maanden streng.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:25 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dit verklaart totaal niet waarom de verhouding B117/niet-B117 zo dramatisch verschoven is de afgelopen weken in Engeland. Lees je anders even in
Nog steeds ridicuul maar in ieder geval meer gericht op de verplaatsingen en groepen die je aan wil pakken.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:27 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Wallonië: 22:00
Vlaanderen: middernacht
Gebeurt?quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Het onmogelijke is gebeurt! D66 zegt wat zinnigs.
En stel je neemt nu geen extra maatregelen, en over een maandje is het hier hetzelfde.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:28 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dat kon zo snel verspreiden en de overhand krijgen omdat ze een maandje het er flink van genomen hebben daar. Hier is het al maanden streng.
Maar het gaat om het verloop in relatieve zin.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:28 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dat kon zo snel verspreiden en de overhand krijgen omdat ze een maandje het er flink van genomen hebben daar.
nee we moeten kijken naar de Nederlandse toestand en daar maatregelen op nemenquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:20 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dat we moeten wachten tot de Engelse toestanden zijn gearriveerd voordat we de maatregel nemen? Heel zinnig zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |