Die van 7.95 is toch zonder reclames?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:43 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar heb wel die van ¤7.95 gekozen, al is het nu nog even 1 cent.
Wel tijdens de liveshow, die dan op stream 1 is.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:44 schreef zodeju het volgende:
[..]
Als je de iets duurdere streams neemt hebben je geen tekst dat er reclames zijn.
Is wel nodig,Nathalie ging vorige week elke dag.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:44 schreef ChildoftheStars het volgende:
Zij de mogelijkheid om met een psych spreken? Hoor ik dat goed, waarom? Ik vind het prima hoor, maar ik begrijp het niet
Ik heb die goedkoopste gekozen en geen reclames gezien icm adblockerquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:45 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Die van 7.95 is toch zonder reclames?
Ik kijk via mijn zoon , zij hadden al een account bij videoland
Oh okequote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:45 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Is verplicht in dit soort programmas. Iedereen kan mentale bijstand aanvragen.
Ja voor twee weken, daarna betaal je wel en wel voor de optie die je gekozen hebt. wel of geen reclamequote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:41 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Lijkt me niet, ik heb met me 1 cent abbo nul reclame.
Ah slim!!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:45 schreef BCauseImHigh het volgende:
[..]
Ik heb die goedkoopste gekozen en geen reclames gezien icm adblocker
Weer wat geleerd dusquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:45 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Is wel nodig,Nathalie ging vorige week elke dag.
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:46 schreef ddww het volgende:
"Niks is zo fris als de keutel van een ijsbeer is"
Oh, ben je zo meegaand?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:44 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet dat je dat iemand kan verbieden , dan ben je ook wel heel sneu
Ik betaal niks, laat het de 24ste aflopenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:46 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ja voor twee weken, daarna betaal je wel en wel voor de optie die je gekozen hebt. wel of geen reclame
wel bij de live uitzendingquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:44 schreef zodeju het volgende:
[..]
Als je de iets duurdere streams neemt hebben je geen tekst dat er reclames zijn.
Ik irriteer me kostelijk aan Teejoo. Dus die moet nog ff blijven.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:45 schreef BCauseImHigh het volgende:
Theo moest 2 klappen op zijn lul geven deze morgen anders kon hij niet douchen
Als theo wel wilt maar zijn vriendin niet dan drijft theo zijn zin door maar van de andere kant drijft de vriendin haar zin door, door het te verbieden te dreigen met het beeindigen van de relatie.quote:
Ja, maar ga dan niet miepen dat je relatie stuk loopt. Als je allebei iets anders wil.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:44 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Is er op tegen zijn niet ook een vorm van je eigen zin doordrijven??
Eensquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:48 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Als theo wel wilt maar zijn vriendin niet dan drijft theo zijn zin door maar van de andere kant drijft de vriendin haar zin door, door het te verbieden te dreigen met het beeindigen van de relatie.
Dus hoezo meegaand??
Daar hoeft Theo niet bang voor te zijn.. Ze zal wel hetzelfde type zijn.. Anders kun je hem nog geen uur velen..quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:41 schreef puzziepie het volgende:
Theo is wel bang dat het gevoel van zijn vriendin weg zal zijn
Sorry daarvoor.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:48 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Huh? Ik denk dat je me verkeerd begrijpt
Da’s een wens, of ergens op gebaseerd?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:52 schreef ddww het volgende:
lekker vanavond quarterpounders van de Mac dus...
Ze hebben het zo vaak geroepen, het is wachten op de mcdelivery drone.quote:
Ja, maar zo zie ik het niet. Ik zie het verschil in diegene die daar gaat zitten heeft niet de last als diegene die achterblijft....in de zin van ik moet iedereen onder ogen komen en antwoord geven terwijl ik er niks mee te maken wil hebben. En dan is het meer van doe het aub niet. En voor de ander dan de keus . De thuisblijver heeft dan geen keus.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:48 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Als theo wel wilt maar zijn vriendin niet dan drijft theo zijn zin door maar van de andere kant drijft de vriendin haar zin door, door het te verbieden te dreigen met het beeindigen van de relatie.
Dus hoezo meegaand??
Laat hem doorgaan, nog 1 fout en jill weet het straks van een anderquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:59 schreef Ebinas het volgende:
En maar doorgaan en maar doorgaan.
Ze heeft nog niet genoeg.
Kut daar gaat ie, hij heeft een foute keuze gemaakt.
Nog geen naam genoemd
Daar is het nu wachten op.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 14:00 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Laat hem doorgaan, nog 1 fout en jill weet het straks van een ander![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
hij is niet een sukkel, maar gewoon een eerlijke naieve sul.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 14:00 schreef Ebinas het volgende:
Hij heeft haar naam genoemd.
Het is echt een sukkel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |