quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Hoe ik geen service moet verlenen
O, dat is wel leuk om te doenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:46 schreef bitterbal het volgende:
nee als het goed komt er nieuwe lading verkochte banken binnen dus dan ga je e mensen bellen dat ze de bank kunnen ophalen.
net recensies en koopervaringen gelezen. het is beroerd gesteld dus vam het weekend ga ik vrijwilligerswerk doen om mijn karmapuntjes terug te verdienenquote:
"Ja hoiiiiiiii met bankbal, uw auto staat klaar hoor en had u nu een koffiegroene besteld ja hè?"quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:46 schreef bitterbal het volgende:
nee als het goed komt er nieuwe lading verkochte banken binnen dus dan ga je e mensen bellen dat ze de bank kunnen ophalen.
Zoietsquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:48 schreef UitStraling het volgende:
[..]
"Ja hoiiiiiiii met bankbal, uw auto staat klaar hoor en had u nu een koffiegroene besteld ja hè?"
[ afbeelding ]
Jij kunt het veranderen. Een lieve glimlach, vriendelijke woorden en dreigen dat hun hoofd eraf gaat als ze een slechte review schrinvenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:48 schreef bitterbal het volgende:
[..]
net recensies en koopervaringen gelezen. het is beroerd gesteld dus vam het weekend ga ik vrijwilligerswerk doen om mijn karmapuntjes terug te verdienen
dat zijn de extraatjesquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:51 schreef UitStraling het volgende:
Hoe kan zo'n bedrijf nu bestaan en overleven als het gaat om kleine centjes aftroggelen?
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:51 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Jij kunt het veranderen. Een lieve glimlach, vriendelijke woorden en dreigen dat hun hoofd eraf gaat als ze een slechte review schrinven
“Deze ontevreden klant ging u voor.”quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:52 schreef bitterbal het volgende:
[..]![]()
![]()
kan alvast zon voorbeeld hoofd op de balie zetten
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:53 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
“Deze ontevreden klant ging u voor.”
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:54 schreef bitterbal het volgende:
heb maar plastic zakje in mijn tas gedaan voor zo in de auto bij max verstappen
ja baal er wel wat van eigenlijk maar niet zoveel keusquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:54 schreef UitStraling het volgende:
Wel mooi dat net bal daar werkt met haar sterk ontwikkelde radar voor goed en slecht en recht en onrecht.
Mensen willen een goedkope bank kopen. Mag ook in termijnen hoor.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:51 schreef UitStraling het volgende:
Hoe kan zo'n bedrijf nu bestaan en overleven als het gaat om kleine centjes aftroggelen?
Mooi gezegdquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:54 schreef UitStraling het volgende:
Wel mooi dat net bal daar werkt met haar sterk ontwikkelde radar voor goed en slecht en recht en onrecht.
Ja snap ik, zal niemand je kwalijk nemen hoor dus dat moet je zelf ook niet doen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:55 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja baal er wel wat van eigenlijk maar niet zoveel keus
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:57 schreef UitStraling het volgende:
Ik moest een keer met een collega meerijden, hij was maar 1.59 hoog en kon denk ik net bij de pedalen maar we waren binnen 18 minuten van Den Bosch in Utrecht
Ik een keer met een collega van Rotterdam naar Utrecht. Die jongen heeft het reactievermogen van een een demente slak. Ik zat steeds virtueel mee te remmenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:57 schreef UitStraling het volgende:
Ik moest een keer met een collega meerijden, hij was maar 1.59 hoog en kon denk ik net bij de pedalen maar we waren binnen 18 minuten van Den Bosch in Utrecht
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 08:01 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik een keer met een collega van Rotterdam naar Utrecht. Die jongen heeft het reactievermogen van een een demente slak. Ik zat steeds virtueel mee te remmen![]()
Een paar weken later reed hij de bedrijfsleenauto in puin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |