Klinkt goed!quote:Op vrijdag 23 juli 2021 11:45 schreef vosss het volgende:
@:Atmoz mooi dat ik dat weet, in de toekomst zal ik aan je denken. 65 inch is toch behelpen in de woonkamer, maar aangezien ik zelf 2 linkerhanden heb ga ik nooit een beamer en scherm netjes op kunnen gaan hangen.
Momenteel geen budget voor, maar in de toekomst wel en als het dan een paar maandjes duurt is niet erg.
Op Kickstarter begint een pakket straks bij ¤ 30,- á ¤ 35,- en dat kan oplopen tot enkele honderden euro's voor het grootste advanced pakket met alles erop + eraan. Maar wel echt voor ieder wat wils, want ook voor minder geld kun je al flink wat baan makenquote:Op vrijdag 23 juli 2021 12:06 schreef Faraday01 het volgende:
Het grote voordeel van een modulair product is dat je meer mogelijkheden hebt om het zo aan te bieden dat het zowel een cadeau van ouder aan kind kan zijn maar ook een cadeau voor een kinderfeestje. Hangt er beetje van af wat de prijs precies wordt maar dat is een groot voordeel van speelgoed met meerdere kleinere en koppelbare onderdelen. Is vermoed ik een belangrijke verklaring achter het succes van Lego en in jouw marktsegment Gravitrax.
Cool, dat zal ik t.z.t zeker hier laten weten!quote:En kom maar door met het linkje voor kickstarter
Thanks voor dit grote compliment. Het leuke is dat ik dit al eens eerder heb gehoord van een bedrijf waarmee ik geregeld online-meetings had. Die vroegen op een gegeven moment ook wat de rest van het R&D team van iets vond, later in het gesprek vroegen ze ook naar de software-programmeurquote:Op vrijdag 23 juli 2021 18:00 schreef refro het volgende:
Wow respect voor al het werk dat je er zo nog even naast doet. Zit zelf ook in de product ontwikkeling wat jij in je eentje doet zijn bij ons hele afdelingen mee bezig.
Ik zal er steeds meer en meer over vertellen, maar liever doe ik dat tegen het moment van de Kickstarter aan.quote:Als embedded nerd zou ik bijna een pakket kopen om te zien welke hardware je nu exact gebruikt 😄
En wéér een....quote:
Nee, RFID staat eigenlijk niet op de planning. Maar "weten" waar welke knikker is doe ik middels kleur-detectie. Een RFID-chipje in een knikker krijgen lijkt me ook niet heel goedkoop. (wel een gaaf idee overigens!)quote:Ga je ook nog iets doen met rfid? zodat je kan zien welke bal waar is met evt een puntenwaarde oid?
Thanksquote:
Daar doe ik het onder andere ook voorquote:Ben meteen weer gemotiveerd om van alles te gaan maken.
Dit dus.quote:Op dinsdag 27 juli 2021 10:21 schreef Harveo het volgende:
Jammer dat het niet live is gegaan met de hoeveelheid werk die je er in hebt gestopt.
Klopt, maar het was ook wel leuk om te bedenken en makenquote:Op dinsdag 27 juli 2021 10:21 schreef Harveo het volgende:
Jammer dat het niet live is gegaan met de hoeveelheid werk die je er in hebt gestopt.
Zou wel kunnen op zich, maar het is wel weer wat werk (en kost me dus tijd) en ik weet niet hoeveel nut het heeft. Er zijn namelijk alleen maar "oude" prototypes te zien die totaal niet lijken om het uiteindelijke product waarvoor nu de matrijzen worden geproduceerd.quote:
FOK! haakte niet af. Ik sloeg in andere weg in met de Kickstarterquote:
Jazekerquote:Op dinsdag 27 juli 2021 13:08 schreef Asschen_sukar het volgende:
Zeg uhhh, je hebt natuurlijk ook test gebruikers nodig toch?![]()
![]()
Ook met het goedkoopste startpakket kun je een flinke (en leuke!) baan maken, maar er zitten (natuurlijk) geen elektrische componenten in. Dus als je wat "smart" elektronische componenten wilt hebben dan begint dat bij ¤70,- ofzo. Maargoed, dat is dan ook al best iets speciaalsquote:Ziet er echt wel prachtig uit al die onderdelen.![]()
Maar 35 euro voor een start pakket is echt wel een nette prijs. Als je het daar voor in de markt kan zetten heb je wel een goede uitgangspositie. Benieuwd wat er allemaal in komt te zitten.
Gelukkig weer goed. Ik moet wel nog veel druppelen, maar verder alles ok gelukkig.quote:Hoe gaat het trouwens met je ogen? Weer hersteld?
is er al ergens een prijslijst voor de diverse pakketten met de inhoud beschikbaar?quote:Op dinsdag 27 juli 2021 22:24 schreef Atmoz het volgende:
[..]
JazekerDaar kunnen we het hier langzaam ook over gaan hebben
[..]
Ook met het goedkoopste startpakket kun je een flinke (en leuke!) baan maken, maar er zitten (natuurlijk) geen elektrische componenten in. Dus als je wat "smart" elektronische componenten wilt hebben dan begint dat bij ¤70,- ofzo. Maargoed, dat is dan ook al best iets speciaals
[..]
Gelukkig weer goed. Ik moet wel nog veel druppelen, maar verder alles ok gelukkig.
Thanks 4 asking
Kan ik mij vast intekenen voor zon startpakketje met smart voor zon 70 euro-ish?quote:Op dinsdag 27 juli 2021 22:24 schreef Atmoz het volgende:
[..]
JazekerDaar kunnen we het hier langzaam ook over gaan hebben
[..]
Ook met het goedkoopste startpakket kun je een flinke (en leuke!) baan maken, maar er zitten (natuurlijk) geen elektrische componenten in. Dus als je wat "smart" elektronische componenten wilt hebben dan begint dat bij ¤70,- ofzo. Maargoed, dat is dan ook al best iets speciaals
[..]
Gelukkig weer goed. Ik moet wel nog veel druppelen, maar verder alles ok gelukkig.
Thanks 4 asking
Bedankt, dat is leuk & goed om te horenquote:
Bedoel je daarmee de "high-tech" dingen (met alle smart-functies enzo) of meer de clipjes, connectors en dat soort (klein) gerei?quote:Hoe zorg je ervoor dat het niet te ingewikkeld wordt voor je doelgroep?
Klopt, en dat maakt het nu juist zo leuk! Want tegen precies dit liep (nog een beetje "loop") ik steeds tegen aan. Zowel op hardware (banen bouwen) als software gebied: Ik heb hier 3 schermen voor me, kan debuggen, kan alles makkelijk veranderen, vind het niet erg om iets iets af te schaven, in te boren etc... Dat is een EXTREEM (leerzaam) proces geweest. Maar dit heeft ervoor gezorgd dat we nu een product hebben dat voor iedereen "werkt". Er wordt zoveel mogelijk feedback gegeven, er wordt op diverse manieren terugkoppeling gegeven en er zijn diverse veiligheids-mechanismes (mechanisch, elektronisch én -zeer vergaand- softwarematigquote:Jij kan natuurlijk lekker overal mee pielen enzo maar als een kind een baan gaat maken is dat wat lastiger.
Nu in het begin met de Kickstarter is het vooral de "grote kinderen" die het voor zichzelf kopen en eventueel voor hun kinderen. Daarna kijken we wel verder...quote:Heb je een focusgroep?
Nee, sorry. Die is er nog niet... Zodra daar iets meer over bekend gaat worden zal ik dat meteen hier posten!quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:41 schreef akatar het volgende:
is er al ergens een prijslijst voor de diverse pakketten met de inhoud beschikbaar?
Jazekerquote:Op donderdag 29 juli 2021 14:57 schreef diadakan het volgende:
Kan ik mij vast intekenen voor zon startpakketje met smart voor zon 70 euro-ish?
Stuur me als je wilt even een PMquote:Als je testers zoekt houd ik mij ook aanbevolen voor het geven van feedback oid.
Helemaal in het begin (ik heb het zojuist even naar de datums van de tekeningen gekeken --> april 2020quote:Op donderdag 29 juli 2021 23:48 schreef akatar het volgende:
Ik zou nog wel graag een "kicker" zien, die een knikker vanuit stilstand keihard de baan op schiet, dan wel met een baan met een "dak" natuurlijk zodat hij er niet afvliegt. (met een looping ofzo)
Ik zal proberen wat vaker te reageren zodat de stukken tekst wat meer "behapbaar" wordenquote:Op vrijdag 30 juli 2021 00:08 schreef derLudolf het volgende:
Ik lees eigenlijk altijd wel mee, soms (meestal) vergeet ik te reageren omdat het best wel lange lappen tekst zijn
Dit jaar nog gaan we op Kickstarter, dus dan is het al te koop (via KS that is). Nadat alle pakketten daar zijn uitgeleverd ga ik een webshop openen en kijken hoe we groter kunnen worden via andere kanalen.quote:Gaaf dat je er nog steeds zo druk mee bent en echt professioneel aanpakt. Wanneer zou er echt een product te koop zijn?
Dat gevoel had ik zelf eerst ook. Maar aan de andere kant: er komt volgens mij nog een Marble Maria seizoen (niet dat we veel raakvlakken hebben, maar toch).quote:Volgens mij begon die hele knikkerrage een jaar geleden, nu hoor je er weer een stuk minder over. Maw, zal je straks niet te laat zijn?
Hehequote:
Lol, maak je daar maar geen zorgen omquote:Op maandag 2 augustus 2021 18:23 schreef Harveo het volgende:
Verwacht wel een led strip in deze ruimte
Dat is goed om te horen, ik vind het heel mooi om te weten dat ik op de één of andere manier iemand anders inspireer of op leuke/goede ideeën brengquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 13:27 schreef Vonkenboer het volgende:
Het is ontzetttend gaaf wat je probeert neer te zetten allemaal; en ik merk zelf ook wel eens dat ik dit topic wel lees en blijf volgen maar lang niet altijd reageer. Soms weet ik ook niet wat ik zeggen moet of denk ik dat het niet wat toevoegt aan jou post. De techniek en kennis die jij allemaal in huis hebt en laat zien vind ik echt inspirerend !![]()
Thanks het compliment!quote:Al zou ik maar 10% van jou creativiteit hebben, dan was ik al gezegend !![]()
Die grote hoeveelheid creativiteit heb ik in ieder geval niet; ik ben wel handig in de technische zin en dan eigenlijk voornamelijk binnen mijn eigen vakgebied. (Electro en kastpaneel/machinebouw)
Maar handig zijn met en/of creatief zijn in is natuurlijk nog een wereld van verschil.
Heb in het verleden wel wat zitten stoeien met Arduino's en best wel grappige dingen (na)gemaakt, maar het meeste daarvan is op basis van een voorbeeld op internet van iemand die dat zelf ontworpen heeft en vervolgens gaat delen met anderen.
Met daarbij alle code en de schema's.
Ik heb een 3D printer maar daar vergaat het eigenlijk op dezelfde manier, ik zie wat op thingiverse, myminifactory of prusa wat ik rondom huis wel kan gebruiken. Ik download dat; stop het in Cura; speel wat met de instellingen en ik print het uit![]()
En zet het daarna eventueel met wat nabewerking verder in elkaar.
Is dat creativiteit ? Nou, ik denk het niet![]()
Jij doet echt iets wat ik denk ik nooit zou kunnen, gewoon van een idee/schets een product kunnen maken.
Das echt wel een gave om te hebben en vet dat je dit met ons wilt blijven delen.
Vloer + plinten eruit halen:quote:Enfin; vandaag was weer flink gebeund in de Marblelous-demo-roomZal vanavond wat foto's ervan posten.
quote:
Top! Das goed om te wetenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:15 schreef BBach het volgende:
Ik volg trouwens ook, vooral een lurker![]()
Thanks voor 't compliment! Precies zo kijk ik naar jouquote:Jouw creativiteit en vooral het feit dat je heel veel zaken zelf doet op zo veel verschillende vlakken is bewonderingswaardig.
Cool, dat is goed om te weten! Dus eigenlijk kan ik helemaal losgaan met nieuwe dingen bedenken en tekenen straksquote:Kwaliteit van de matrijzen ziet er goed uit, maar is zeker niet aan het einde van hun kunnen hoor. Je kan nog wel complexere zaken ontwikkelen mocht je dit willen.
Jep, komt goedquote:Zeer benieuwd hoe jouw nieuwe project van de grond komt. Keep us posted
We hebben al iets in gedachten voor (onder andere) scholen inderdaad. Leuk/fijn dat jij ook al met dit idee komtquote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:48 schreef Claudia_x het volgende:
Ik volg Marblelous ook nog met interesse! Ik stel me zo voor dat een schoolpakket een succes zou kunnen zijn, een koffer of box met materiaal en wat uitgewerkte lessen erbij. Scholen houden van manieren om programmeren te verbinden aan fysieke ervaringen zodat ze kinderen ervoor kunnen interesseren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |