#zerocovid ftwquote:Op donderdag 11 februari 2021 10:29 schreef TjjWester het volgende:
In australie hebben ze kennelijk geen corona.
Gek genoeg hebben ze pas zeven officiële games tegen elkaar gespeeld.quote:Op woensdag 10 februari 2021 13:11 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Om de volgende ronde vrij makkelijk naar thuis geslagen te worden waarschijnlijk
Weet niet of dat cynisch was, maar dat hebben ze inderdaad nietquote:Op donderdag 11 februari 2021 10:29 schreef TjjWester het volgende:
In australie hebben ze kennelijk geen corona.
Valt me inderdaad op dat bij sommige shots van het publiek weinig mensen een mondkapje draagt terwijl bij andere shots iedereen er eentje draagt.quote:Op donderdag 11 februari 2021 10:43 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Weet niet of dat cynisch was, maar dat hebben ze inderdaad niet
Door zijn onvoorspelbaarheid lijkt het me wel een vervelende klant om tegen je te hebben in de 3e ronde. Hij kan je in elk geval slopen voor later in het toernooi.quote:Op donderdag 11 februari 2021 10:42 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Gek genoeg hebben ze pas zeven officiële games tegen elkaar gespeeld.
Thiem is favoriet uiteraard maar ik zie het wel een kraker worden hoor.
Ik lees dat er weer besmetingen zijn en dat meer dan 2 miljoen mensen in een lockdown zitten.quote:
Wedstrijd van de dag. Veel plezier allemaal!quote:Op donderdag 11 februari 2021 11:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
Extreem moeilijke pot voor Nadal! Mmoh is een goede jongen
Spanning en sensatie
2 miljoen is toch best veel? Het is niet alsof er 100 miljoen mensen wonenquote:Op donderdag 11 februari 2021 10:50 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Ik lees dat er weer besmetingen zijn en dat meer dan 2 miljoen mensen in een lockdown zitten.
Al is 2 miljoen bizar weinig in australie.
Precies, er zijn bijna dubbel zoveel kangoeroes als mensen. 2 miljoen is daar wel vrij veel.quote:Op donderdag 11 februari 2021 11:51 schreef Marcoss het volgende:
[..]
2 miljoen is toch best veel? Het is niet alsof er 100 miljoen mensen wonen
Als hij dit allemaal overleeft dan gaat hij eraf tegen Tsitsipas. Die had vandaag nauwelijks moeite met de nummer 267 en is dus in grootse doen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 11:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
Extreem moeilijke pot voor Nadal! Mmoh is een goede jongen
Spanning en sensatie
Die Kokkie stond goed te spelen moet ik zeggen. Knap dat Tsitsipas 'm toch gewoon pakt.quote:Op donderdag 11 februari 2021 11:59 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Als hij dit allemaal overleeft dan gaat hij eraf tegen Tsitsipas. Die had vandaag nauwelijks moeite met de nummer 267 en is dus in grootse doen.
25 miljoen, dat valt inderdaad aardig tegen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 11:51 schreef Marcoss het volgende:
[..]
2 miljoen is toch best veel? Het is niet alsof er 100 miljoen mensen wonen
Ja, maar dat was juist de afgelopen tijd anders. Zagen we wedstrijden van Nadal die hij veel sneller won, vooral omdat hij harder serveerde en minder rallies speelde.quote:Op donderdag 11 februari 2021 12:10 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Nadal doet toch altijd al lang over een wedstrijd? Een 6-1 6-2 6-2 duurt bij Nadal gemiddeld 2,5 uur.
Hierna wacht waarschijnlijk grootheid Norrie. Nee, ik zie het ook niet meer zitten met nummer 21.
Je ziet Nadal er inderdaad van beven. Ben benieuwd of Rafael dit te boven komt, zo ja dan is het een groot tennisser!quote:Op donderdag 11 februari 2021 12:14 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Heb je dat wereldpunt gemist? Hij is niet constant genoeg idd
Eens. Je bent zo goed als je laatste wedstrijd.quote:Op donderdag 11 februari 2021 12:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je ziet Nadal er inderdaad van beven. Ben benieuwd of Rafael dit te boven komt, zo ja dan is het een groot tennisser!
Je was dus gewoon serieus in bovenstaande posts?quote:Op donderdag 11 februari 2021 12:36 schreef GwaiLow het volgende:
Heb geleerd dat je bij Nadal wel realistisch moet blijven. Kan me nog goed herinneren dat hier 10 jaar geleden al veel werd geschreven dat hij met zijn speelstijl misschien tot zijn 30ste een beetje op niveau kon blijven tennissen en dat het daarna wel klaar zou zijn. Inmiddels loopt Nadal al richting de 35 jaar. Je mag dan gewoon niet meer verwachten dat hij deze eerste paar rondes zomaar even blijft winnen. Vooral op hardcourt niet.
Hij wint dit wel. Maar ik zou er ook niet raar van staan te kijken als dat ineens een keer niet zo makkelijk gaat, of dat hij een keer zo'n soort wedstrijd verliest in een eerdere ronde. Er werd niet voor niets door velen geroepen dat Nadal zn lichaam rond zijn 30ste wel klaar zou zijn.quote:Op donderdag 11 februari 2021 12:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je was dus gewoon serieus in bovenstaande posts?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |