SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De speeldagenverdeling tot en met 23 december:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het programma:
Format
R1: First to 3 sets (zonder tiebreak)
R2: First to 3 sets
R3: First to 4 sets
R4: First to 4 sets
QF: First to 5 sets
SF: First to 6 sets
F: First to 7 sets
Prijzengeld
Winner (1) £500,000
Runner-up (1) £200,000
Semi-finalists (2) £100,000
Quarter-finalists (4) £50,000
Fourth round losers (8) £35,000
Third round losers (16) £25,000
Second round losers (32) £15,000
First round losers (32) £7,500
De virtuele post-WK ranking
https://www.dartsrankings.com/postwch
Slotwoord voor deze OP
Wat een feest gaat het de komende weken weer worden.
We mogen ons weer ergeren aan Marcel Maijer, er komen weer schijtlollige items van Arjan van der Giessen, houdt Arjan van der Giessen de goede band met Van Gerwen, komt er weer ongemakkelijkheid met Van der Voort, welke BN'ers komen langs, welke kut-reclames zijn er, verliest Cullen weer traditioneel in de laatste 64?
HAMEREN DLM LOONVISIE HUURPONTONS MAXIMAALADVIES BENGI TONZON JAAAAAAAAAAAAAA
Vroege stunts uit de voorgaande twee jaren, want first to 3 sets blijft smerig
2020: Smith 1-3 Woodhouse, Cross 0-3 Huybrechts, Suljovic 1-3 Sherrock
2019: Whitlock 0-3 Joyce, Suljovic 1-3 Searle, Price 2-3 Aspinall, Wright 1-3 Alcinas
Wright, Suljovic en Price hebben dus geen hol te verdedigen ten opzichte van 2 jaar terug eigenlijk haha doei![]()
En als Maijer dat had gedaan hadden we allemaalquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:10 schreef Tagliano het volgende:
De hier omliggende appartementen vragen zich nu af waarom er hier iemand gruwelijk hard heeft gelachen
Maar Koert is geen Maijerquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En als Maijer dat had gedaan hadden we allemaalgedaan
Voor wie ben je?quote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef Tagliano het volgende:
Van mij mogen het nu twee klotepotten worden, ik heb een topavond
Absoluutquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En als Maijer dat had gedaan hadden we allemaalgedaan
Dit was ook aardigquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En als Maijer dat had gedaan hadden we allemaalgedaan
Ik ben zo ook weer weg.quote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef Szura het volgende:
Jongens ik kan niet meeposten, dus de komende uren geen hoerenrecensies
quote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef Szura het volgende:
Jongens ik kan niet meeposten, dus de komende uren geen hoerenrecensies
Ik heb een voorkeur voor Buntquote:
Nouja was ook wel een beetje een domme vraagquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:11 schreef Doevelaer het volgende:
Prijs is de favoriet volgens Prijs
Wij van WC eend
En in shape.quote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:12 schreef fetX het volgende:
Die Price komt op het podium altijd over als een totaalidioot, maar echt een prima kerel verder.
quote:Afgelopen vrijdag bij Bellissima geweest. Jasmine zag er wel leuk uit, vooral haar mooi gevormde, kleine, ronde kontje.
Dat is zo'n beetje het enige positieve dat ik er over kan zeggen. Allereerst moet je niet geloven wat er in de advertentie staat. Zoenen doet ze niet. Je kan ze kussen, maar ze houdt haar lippen stijf op elkaar. PZC was ook al een lachertje. Een heel gedoe met doekjes en meer dan een paar likjes komen er uiteindelijk niet uit. Daarna zo snel mogelijk een jasje om. Maar ook met condoom is het pijpen erg ondermaats.
Dus, dan maar seks geprobeerd. Dat viel ook tegen. Haar houding is, hmm, hoe moet ik het omschrijven, onnatuurlijk in zekere zin. Heel stijf/krampachtig en het lijkt alsof ze jou eerder probeert wel te duwen. Maar het ergste van al, voor mij dan persoonlijk, is haar voortdurend, overduidelijk fake gekreun met herhaaldelijk gebruik van de slagzin "oh baby!".
Ik heb het maar zo snel mogelijk afgemaakt, want er was echt niks aan..
Herhalingsgevaar 0%.
Misschien wel aan te raden voor mannen die heel erg veilig en hygiλnisch te werk willen gaan, maar voor mij was het erg overdreven. Zo overdreven zelfs dat het gewoon een afknapper was. Ik zou het bijna als paranoia omschrijven.
Linkshandigquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:13 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[ twitter ]
De eerste is binnen
Nee dit kan nietquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:13 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[ twitter ]
De eerste is binnen
noppert.gifquote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:13 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[ twitter ]
De eerste is binnen
Dit wordt enorm cringe.quote:Op zaterdag 2 januari 2021 19:13 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[ twitter ]
De eerste is binnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |