Neutrale kijkers een keer.quote:
Gewoon.... drinken!quote:Op donderdag 31 december 2020 01:27 schreef Felagund het volgende:
Man man, hoe hebben het jullie zo lang met Van Inkel kunnen uithouden.
Dit wil ik terugluisterenquote:Op donderdag 31 december 2020 01:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Stijngod heeft al een keer in een podcast gezeten, dat was echt fantastisch.
Ik was voor een heel lange tijd een Ted. Toen was ik even een Marshall. Maar ik werd even een Barney. Daardoor werd ik weer een Ted.quote:
Wandel ook vaak met m'n leuke collega, dat welquote:Op donderdag 31 december 2020 01:27 schreef TheVulture het volgende:
Wandelen is het nieuwe neuken geworden in 2020
Wel lollig toen ie vorig jaar uit het niets in de V500 stond.quote:Op donderdag 31 december 2020 01:28 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ja, waar komt die hoge positie vandaan? Toch niet allemaal Schotten die een lijstje inleveren?
vooral de teksten bij de instrumentale nummers waren interessantquote:Op donderdag 31 december 2020 01:28 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik heb zeker 2 jaren heel veel songteksten geplaatst. Dat wordt me nog steeds nagedragen.
We haten hem zo dat we van hem houden. Kan ook andersom zijn.quote:Op donderdag 31 december 2020 01:27 schreef Felagund het volgende:
Man man, hoe hebben het jullie zo lang met Van Inkel kunnen uithouden.
Jeetje, Hummelo. Ik wist niet dat het zo erg was.quote:Op donderdag 31 december 2020 01:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nice man en om een cliché te spreken, soms moet je een stap terugdoen om er later beter uit te komen. Louter fijn dat je nog toekomst/plezier in een opleiding ziet.
Toen ik op jouw punt kwam besloot ik juist dat studeren niks voor mij was en ben nu arbeidsslaaf in fucking Bennie Jolink town
Allemaal Veronica-stemmersquote:Op donderdag 31 december 2020 01:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wel lollig toen ie vorig jaar uit het niets in de V500 stond.
Er zijn grenzen :’)quote:
Fijn dat ie er weer uit ging dit jaar wmbquote:Op donderdag 31 december 2020 01:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wel lollig toen ie vorig jaar uit het niets in de V500 stond.
Komt KJ Huntelaar ook vandaan toch?quote:Op donderdag 31 december 2020 01:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jeetje, Hummelo. Ik wist niet dat het zo erg was.
quote:Op donderdag 31 december 2020 01:29 schreef peaceman het volgende:
[..]
vooral de teksten bij de instrumentale nummers waren interessant
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |