SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De speeldagenverdeling tot en met 23 december:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het programma:
Format
R1: First to 3 sets (zonder tiebreak)
R2: First to 3 sets
R3: First to 4 sets
R4: First to 4 sets
QF: First to 5 sets
SF: First to 6 sets
F: First to 7 sets
Prijzengeld
Winner (1) £500,000
Runner-up (1) £200,000
Semi-finalists (2) £100,000
Quarter-finalists (4) £50,000
Fourth round losers (8) £35,000
Third round losers (16) £25,000
Second round losers (32) £15,000
First round losers (32) £7,500
De virtuele post-WK ranking
https://www.dartsrankings.com/postwch
Slotwoord voor deze OP
Wat een feest gaat het de komende weken weer worden.
We mogen ons weer ergeren aan Marcel Maijer, er komen weer schijtlollige items van Arjan van der Giessen, houdt Arjan van der Giessen de goede band met Van Gerwen, komt er weer ongemakkelijkheid met Van der Voort, welke BN'ers komen langs, welke kut-reclames zijn er, verliest Cullen weer traditioneel in de laatste 64?
HAMEREN DLM LOONVISIE HUURPONTONS MAXIMAALADVIES BENGI TONZON JAAAAAAAAAAAAAA
Vroege stunts uit de voorgaande twee jaren, want first to 3 sets blijft smerig
2020: Smith 1-3 Woodhouse, Cross 0-3 Huybrechts, Suljovic 1-3 Sherrock
2019: Whitlock 0-3 Joyce, Suljovic 1-3 Searle, Price 2-3 Aspinall, Wright 1-3 Alcinas
Wright, Suljovic en Price hebben dus geen hol te verdedigen ten opzichte van 2 jaar terug eigenlijk haha doei Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
Als het 1-3 in sets staat en 0-2 in legs mag je me mentionen. Ik heb geen zin om in te schakelen en weer de morele verliezer te zijn.quote:
doe niet zo en kom gewoon kijken manquote:Op dinsdag 29 december 2020 23:07 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Als het 1-3 in sets staat en 0-2 in legs mag je me mentionen. Ik heb geen zin om in te schakelen en weer de morele verliezer te zijn.
Als ie dat gooit tegen vdBergh primaquote:Op dinsdag 29 december 2020 23:07 schreef Poepz0r het volgende:
Hoop toch echt dat MvG dit wint jongens. Cullen door heb je echt geen reet aan. Volgende ronde 80 gemiddeld genot.
Alle pakketjes in de avond laten bezorgen door Post Anaalquote:Op dinsdag 29 december 2020 22:48 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dafne stuurt zo wel een Snapchat waar ze aan een bruine lul ligt te zuigen @:de_boswachter
Depressief act.quote:Op dinsdag 29 december 2020 23:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als ie dat gooit tegen vdBergh prima
Ik zie de secondes niet mobielquote:Op dinsdag 29 december 2020 23:05 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Prima tijdstip makker. Goed gedaan. @:muskusboktor57 en ik zijn trots op je.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |