Lekker een woonbootje, af en toe een vrouwtje van de bridgeclub mee naar huis nemen, niks mis mee.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 20:59 schreef Revanches het volgende:
Liever een saai leven dan me in een afgrond storten
Haha je was de tv net voor.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 21:00 schreef praadje het volgende:
Het lijkt wel of ze van het ene naar het andere hobbelt en er geen structuur inzit
Precies ! In de problemen is altijd makkelijker dan eruitquote:Op vrijdag 1 januari 2021 20:59 schreef Revanches het volgende:
Liever een saai leven dan me in een afgrond storten
Rutger denkt ik heb het nu wel lekker rustigquote:Op vrijdag 1 januari 2021 20:59 schreef Snowsquall het volgende:
Ik vind het moedig maar vooral DOM, ik zou mijn vrouw daar echt niet achterlaten.
Daar heb je ook een hele nieuwe dikke V60 voorquote:
Dat was meteen vanaf het begin duidelijk.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 21:00 schreef praadje het volgende:
Het lijkt wel of ze van het ene naar het andere hobbelt en er geen structuur inzit
Doet me wat denken aan dat stel in Duitsland waar de man ook al jaren aan het klussen is en het einde nog steeds niet in zicht is.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 21:01 schreef Van_Poppel het volgende:
Zo'n project is gewoon veel te groot; hetgeen je nu opknapt is wanneer je klaar bent weer verpauperd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |