Dit.quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:01 schreef BasEnAad het volgende:
Tja restaurants hadden gewoon open kunnen blijven als je het mij vraagt. De kroeg is een ander verhaal.
quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:23 schreef VoMy het volgende:
Och nee, de domste fractievoorzitters van Nederland hebben iets gelezen en nu gaan ze erover twitteren. Leuk zeg.
Henk en Ingrid lezen meequote:Op dinsdag 8 december 2020 15:23 schreef VoMy het volgende:
Och nee, de domste fractievoorzitters van Nederland hebben iets gelezen en nu gaan ze erover twitteren. Leuk zeg.
Kanttekening is wel dat de Amerikaanse coronamaatregelen op federaal niveau zo goed als afwezig zijn. Alles wordt gedaan door de staten.quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:19 schreef Jaeger85 het volgende:
Restaurants wellicht, café's zeker niet. Toch zet ik mijn vraagtekens bij dit onderzoek. In de VS blijkt juist dat flink wat besmettingen te herleiden zijn naar eetgelegenheden.
https://www.npr.org/secti(...)estaurants-cdc-study
Restaurants zijn alleen veilig wanneer het rustig is en er goede ventilatie is. Zonder goede ventilatie kan een besmet iemand via aerosolen anderen in de ruimte besmetten.quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:27 schreef Chanel5 het volgende:
Ik heb me in het restaurant veiliger gevoeld dan als ik boodschappen moet doen.
Grootste nonsens het dichtgooien van de restaurants.
Kroegen is een ander verhaal.
En als lui zitten te zuipen in stoffige oude zuipketen is er niets aan de hand.quote:Op dinsdag 8 december 2020 15:30 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Restaurants zijn alleen veilig wanneer het rustig is en er goede ventilatie is. Zonder goede ventilatie kan een besmet iemand via aerosolen anderen in de ruimte besmetten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |