Ja beetje jammer is dat wij ook soms een mongolenploeg zijnquote:Op donderdag 3 december 2020 14:34 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik vond Trencin ook een mongolenelftal en dat liep helaas niet volgens verwachting. Met Feyenoord weet je het nooit 🤔
Nee.quote:Op donderdag 3 december 2020 15:43 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Klopt, maar je krijgt ook punten om je te kwalificeren toch?
Die wedstrijden tegen Trencin vind ik nog steeds bizar. Uit volledig terecht 4-0 verloren, maar dat we thuis niet met 6-1 wonnen was wel een klein wondertje.quote:Op donderdag 3 december 2020 15:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja beetje jammer is dat wij ook soms een mongolenploeg zijn
xG lijkt op een gezichtje van iemand die te veel gezopen heeft en zijn vinger in zijn bek steekt om te kunnen barfenquote:Op donderdag 3 december 2020 15:53 schreef fetX het volgende:
[..]
Die wedstrijden tegen Trencin vind ik nog steeds bizar. Uit volledig terecht 4-0 verloren, maar dat we thuis niet met 6-1 wonnen was wel een klein wondertje.
De xG is het vast met me eens.
2-2 namens de minder favoriete usersquote:Op donderdag 3 december 2020 12:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik wil graag voorspellingen van mijn favoriete Feyenoord-users:
@:fetx
@:de_kraam
@:scrummie
@:caland
@:hhh38
@:erasmus
@:haringkop
@:theplaneteer
@:kapiteintje (rip)
en mijn minder favoriete users als @:onlogisch mogen ook hun voorspelling geven
Weet je ook weer waar je staat.quote:Op donderdag 3 december 2020 16:07 schreef Slobeend het volgende:
[..]
2-2 namens de minder favoriete users.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Makkelijk eerste
Daar sta je zeker in jaquote:Op donderdag 3 december 2020 16:16 schreef Tarado het volgende:
Van het lijstje favoriete Ajax users zal ik maar beginnen dan; 2-1
We krijgen eerst twee onterechte pingels tegen door fouten van Malacia en Spajic. Daarna gaat de extreme wraakmotivatie van enkele baggerspelers waaronder Linssen en Diemers de wedstrijd doen keren met een doelpunt elk (waaronder de hand van God) naar 2-2 & in de extremenis van de blessuretijd een pingel van Berghuis voor de 3-2.quote:Op donderdag 3 december 2020 12:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik wil graag voorspellingen van mijn favoriete Feyenoord-users:
@:fetx
@:de_kraam
@:scrummie
@:caland
@:hhh38
@:erasmus
@:haringkop
@:theplaneteer
@:kapiteintje (rip)
en mijn minder favoriete users als @:onlogisch mogen ook hun voorspelling geven
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Erasmus op 03-12-2020 16:31:54 ]
3-1quote:Op donderdag 3 december 2020 16:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Daar sta je zeker in ja. Samen met @:el-stinho, @:Jr-style-93 en @:boussaadia
quote:Op donderdag 3 december 2020 13:02 schreef Pleun2011 het volgende:
Royston Drenthe is deze week failliet verklaard. Wie hierover verbaasd is mag zijn hand opsteken.
Royston zelf in ieder gevalquote:De rechtbank wees Drenthe dinsdag een curator toe, die bepaalt wat er gebeurt met het geld dat binnenkomt. In een reactie aan de site Voetbalzone laat Drenthe weten onderweg te zijn naar zijn advocaat. ,,Ik ken de ins en outs niet en ik weet niet exact wat er aan de hand is, maar als dit is wat ik denk dat het is, dan is het niet zo belangrijk’’, zegt de voetballer, die vermoedt dat het komt doordat hij niet op een zitting is verschenen. De situatie zou voortkomen uit zijn nalatigheid die hij ‘labiliteit van zichzelf’ noemt. ,,Ik lig altijd onder een vergrootglas, maar het zal opgelost worden zoals het hoort.”
Mes. Steek. Pijn.quote:Op donderdag 3 december 2020 16:07 schreef Slobeend het volgende:
[..]
2-2 namens de minder favoriete users.
Tyf jij lekker op, met je paardenmuil.quote:Op donderdag 3 december 2020 12:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik wil graag voorspellingen van mijn favoriete Feyenoord-users:
@:fetx
@:de_kraam
@:scrummie
@:caland
@:hhh38
@:erasmus
@:haringkop
@:theplaneteer
@:kapiteintje (rip)
en mijn minder favoriete users als @:onlogisch mogen ook hun voorspelling geven
Volgens @PSVCL ben je nu geen echte Ajax supporter meer.quote:Op donderdag 3 december 2020 16:16 schreef Tarado het volgende:
Van het lijstje favoriete Ajax users zal ik maar beginnen dan; 2-1
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |