Bij ons hoeven we ook niet bang te zijn dat de partner iemand anders leuker gaat vinden. Wij weten precies wat we aan elkaar hebben in het totaal pakket. En evengoed als dat ik het niet een probleem vind als mijn vrouw met iemand anders een goed gesprek heeft, of er mee uit eten gaat, vind ik het ook geen probleem als ze seks heeft met een ander. Bij mij krijgt ze het totaal pakket. En als ze daar niet meer blij mee is, bespreken we datquote:Op zondag 22 november 2020 12:50 schreef Dizorn het volgende:
Ik denk dat hoe leuk je relatie ook is, je altijd aangetrokken wordt door andere mensen dan je eigen partner. In plaats van dat je daar tegen moet 'vechten', kan je dat dus ook gewoon accepteren. Misschien dat dat zelfs een hoop gedoe voorkomt, want die aantrekkingskracht is er meestal toch en dat uit zich dan zeer regelmatig in vreemdgaan. Misschien wordt de aantrekkingskracht ook alleen maar groter omdat het 'verboden' is? Niet dat dat per se een reden voor een open relatie is, maar goed.
Daarnaast is een groot deel van monogamie naar mijn idee ook angst en/of het gebrek aan vertrouwen. Bang dat je partner iemand anders leuker vindt of gaat vinden, bang dat ze dingen doen waar je niet achter staat of waarvan je niet wil dat ze het doen. Denk niet dat je dat probleem oplost door te zeggen "ist verboten", maar ik vind het zelf juist chill om vertrouwen in de ander/in de relatie te kunnen hebben. Uiteindelijk hebben ze ook voor jou meestal al partners gehad, dat heeft ze er dan blijkbaar ook niet van weerhouden om een relatie met jou aan te gaan.
Ik denk alleen ook dat het niet per se een goed teken is als mensen met een open relatie bewust op zoek zijn op datingsites; dat is ook deels uit mijn persoonlijke ervaring. Maar dat is natuurlijk afhankelijk van de specifieke relatie en die zou ik verder niet weten.
Ja, misschien denk ik inderdaad wat zwart-wit. Maar daarom dat ik om wat inzichten vraag, dat verbreedt mijn horizon weer wat. Fijn dat er wat mensen hun ervaringen delen! (al is het ook wel fijn te zien dat er meer mensen mijn denkwijze hebbenquote:Op zondag 22 november 2020 13:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Je denkt te zwart-wit. Je hebt open relaties in allerlei vormen en maten. Seks kan een drijfveer zijn maar ook het hebben van liefde voor meerdere mensen of het gevoel van vrijheid willen behouden. Niet iedereen heeft de behoefte aan exclusiviteit van de ander en van zichzelf maar willen wel iemand om bij thuis te komen of 's ochtends mee wakker te worden op regelmatige basis.
Tsja, je hebt ook een hele hoop monogame relaties mis zien gaan neem ik aan? Dus dat is allebei de kanten op niet echt een argument. Overigens denk ik ook niet dat iedereen open is over het hebben van een open relatie, hoe ironisch dat ook isquote:Op zondag 22 november 2020 14:11 schreef oppiedoppie het volgende:
Dat snap ik dus ook niet en de verklaringen vind ik ook maar zo zo.
Heb het ook alleen maar mis zien gaan trouwens.
Als je het doet om je relatie te redden, gaat het vaak verkeerd. Open relatie (of swingen), doe je het beste vanuit een kerngezonde relatie.quote:Op zondag 22 november 2020 14:11 schreef oppiedoppie het volgende:
Dat snap ik dus ook niet en de verklaringen vind ik ook maar zo zo.
Heb het ook alleen maar mis zien gaan trouwens.
Ja want ik ben opgegroeid in een dorpscafé en heb vanalles gezien.quote:Op zondag 22 november 2020 14:29 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Tsja, je hebt ook een hele hoop monogame relaties mis zien gaan neem ik aan? Dus dat is allebei de kanten op niet echt een argument. Overigens denk ik ook niet dat iedereen open is over het hebben van een open relatie, hoe ironisch dat ook is
Kan ik mij niks bij voorstellen. Ik krijg een emotionele binding als ik regelmatig met iemand anders zou sexen.quote:Op zondag 22 november 2020 15:17 schreef babylon het volgende:
[..]
Als je het doet om je relatie te redden, gaat het vaak verkeerd. Open relatie (of swingen), doe je het beste vanuit een kerngezonde relatie.
Ik heb ook een diep emotionele band met een aantal van mijn vrienden (m/v). En daar heb ik geen seks mee. Zoals ik zei, mijn relatie met mijn vrouw is een totaal pakket. Daar gaat niet zo maar iemand aan tornenquote:Op zondag 22 november 2020 16:13 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Kan ik mij niks bij voorstellen. Ik krijg een emotionele binding als ik regelmatig met iemand anders zou sexen.
Ik denk dat je een kerngezonde relatie juist op het spel zet als je gaat swingen.
Ik heb het gevoel dat mannen die al een relatie hebben vaak juist interessanter zijn voor vrouwen.quote:Op zondag 22 november 2020 12:21 schreef MizzezAmy het volgende:
knip
Als single vrouw vraag ik me nu wel af waarom ik een al bezette man zou willen, waarbij je al weet dat je altijd op de tweede plaats komt.
knip
Als hij ook maar poly interessant vind is dat een red flag voor mij want hij is me aan het testen dan of hij in de toekomst over mijn grenzen kan gaan. Grooming dus.quote:Op zondag 22 november 2020 21:47 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat mannen die al een relatie hebben vaak juist interessanter zijn voor vrouwen.
Het feit dat ze een andere vrouw die man ook leuk vindt, geeft hem een soort kwaliteitsstempel.
Ja eensch, maar toch moeten zulke mannen donders interessant zijn voor vrouwen, want anders zouden ze niet al die andere vrouwen (buiten hun zogenaamde 'primary') kunnen regelen.quote:Op zondag 22 november 2020 22:14 schreef Mishu het volgende:
[..]
Als hij ook maar poly interessant vind is dat een red flag voor mij want hij is me aan het testen dan of hij in de toekomst over mijn grenzen kan gaan. Grooming dus.
Ik ken diverse poly mannen die niemand kunnen regelen en zwaar gefrustreerd zijn. Eens in de zo veel tijd krijgen ze misschien een botje toegeworpen van een meid die in de knel met zichzelf zit en desperate validatie nodig heeft.quote:Op zondag 22 november 2020 22:20 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Ja eensch, maar toch moeten zulke mannen donders interessant zijn voor vrouwen, want anders zouden ze niet al die andere vrouwen (buiten hun zogenaamde 'primary') kunnen regelen.
De polyvrouwen van die kerels daarentegen...quote:Op zondag 22 november 2020 22:23 schreef Mishu het volgende:
[..]
Ik ken diverse poly mannen die niemand kunnen regelen en zwaar gefrustreerd zijn. Eens in de zo veel tijd krijgen ze misschien een botje toegeworpen van een meid die in de knel met zichzelf zit en desperate validatie nodig heeft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |