SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
deze even gemist.. hmm ok dan moet ik dat olie ding eens terug lezen dan.quote:Op maandag 16 november 2020 09:38 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Nee, dat zit echt anders, de suikers worden niet overgedragen aan olie, daarom is dát wel veilig en kan poeder al voor problemen zorgen.
Verschilt ook per persoon hoor, hoeveel last iets geeft, maar zou een beetje zuur zijn als je denkt goed bezig te zijn en het toch nog de knoflook blijkt.quote:Op maandag 16 november 2020 09:44 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
deze even gemist.. hmm ok dan moet ik dat olie ding eens terug lezen dan.
maar goed. dat 3x blancheren werkt voor mij heel goed.
Als je trouwens last hebt van paprika, dan kan je daar de schil afhalen. Dan schijn je dus ook minder/geen last te hebben.
Er zijn verschillende opvattingen over welke voedingsmiddelen wel of niet zijn toegestaan in de periode waarin volledig allergeenvrij wordt gegeten. Een typisch voorbeeld van toegestane voedingsmiddelen in deze periode is:quote:
Dankjequote:Op maandag 16 november 2020 09:48 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Er zijn verschillende opvattingen over welke voedingsmiddelen wel of niet zijn toegestaan in de periode waarin volledig allergeenvrij wordt gegeten. Een typisch voorbeeld van toegestane voedingsmiddelen in deze periode is:
Olie: olijfolie (eventueel kokosolie, koolzaadolie, palmolie of saffloerolie.
Vlees: lam, geit, konijn, eend, wild (hert, ree), struisvogel.
Vis: zalm, forel, makreel, heilbot (alleen verse vis of diepvries, geen blik of gerookte vis)
Fruit: peer, lychees, passievruchten, granaatappels (alleen vers)
Groenten: wortel, bleekselderij, venkel, koolrabi, schorseneren, pastinaak, courgette, paksoi (koken of roerbakken, liefst niet rauw).
Zetmeelbevattende producten: zoete aardappel, yam (koken als aardappel of roerbakken), cassave
Dranken: Mineraalwater en kruidenthee (geen rooibos of groene thee)
Succes!
Zou het wel in samenwerking met een diëtist doen, overigens.quote:Op maandag 16 november 2020 09:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Dankje![]()
Staan allemaal dingen bij die ik echt nooit zelf zo maak
waarom zou groene thee niet mogen?
Oh jaquote:Op maandag 16 november 2020 09:50 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Zou het wel in samenwerking met een diëtist doen, overigens.
Soja en amandel.quote:Op maandag 16 november 2020 09:50 schreef FranticDJ het volgende:
Mais is voor mij echt de as van het kwaad
maismeel enzo: geen probleem maar die gele knikkers. nope nope nope nope
Mogelijk door (toevoeging van) suikers/cafeīne/tanninequote:Op maandag 16 november 2020 09:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Dankje![]()
Staan allemaal dingen bij die ik echt nooit zelf zo maak
waarom zou groene thee niet mogen?
Is al een uitdaging genoeg.quote:Op maandag 16 november 2020 09:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Oh ja![]()
Wat ik nu probeer is die knoflook.
Wel raar een Hatsjepsoet die geen knoflook eetquote:Op maandag 16 november 2020 09:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Oh ja![]()
Wat ik nu probeer is die knoflook.
Neuh. M'n wildste plan is een poging tot hardlopen vanmiddag.quote:Op maandag 16 november 2020 09:51 schreef FranticDJ het volgende:
Genoeg maandagochtendgemodelleer
jullie nog wilde plannen deze week?
ja daarom moet je dus ook niet mixenquote:Op maandag 16 november 2020 09:55 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Wel raar een Hatsjepsoet die geen knoflook eet
quote:Op maandag 16 november 2020 09:55 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Neuh. M'n wildste plan is een poging tot hardlopen vanmiddag.
En uiteindelijk heeft tķch Joop de kliko aan de weg gezet.
Ik wil slapen.quote:Op maandag 16 november 2020 09:51 schreef FranticDJ het volgende:
Genoeg maandagochtendgemodelleer
jullie nog wilde plannen deze week?
Racistquote:Op maandag 16 november 2020 09:55 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja daarom moet je dus ook niet mixen
Ik dwuim voor jequote:Op maandag 16 november 2020 10:06 schreef kwiwi het volgende:
Zo, sollicitatiebrief voor nieuwe baan de deur uitgedaanNu nog 2 open sollicitaties deze week.
quote:Op maandag 16 november 2020 10:06 schreef kwiwi het volgende:
Zo, sollicitatiebrief voor nieuwe baan de deur uitgedaanNu nog 2 open sollicitaties deze week.
Hele nieuwe baan of intern hopje maken?quote:Op maandag 16 november 2020 10:06 schreef kwiwi het volgende:
Zo, sollicitatiebrief voor nieuwe baan de deur uitgedaanNu nog 2 open sollicitaties deze week.
Wat wil je gaan doen?quote:Op maandag 16 november 2020 10:06 schreef kwiwi het volgende:
Zo, sollicitatiebrief voor nieuwe baan de deur uitgedaanNu nog 2 open sollicitaties deze week.
Zelfde baan bij een ander bedrijf, wil in salaris omhoog.quote:Op maandag 16 november 2020 10:07 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hele nieuwe baan of intern hopje maken?
Zelfde baan waar ik net op heb gesolliciteerd. Maar de 2 open sollicitaties zijn voor bedrijven waar ik eventueel wat met m'n nieuwe diploma bij kan. Weet alleen niet of ze op het moment een baan voor me zouden hebben.quote:
Zo is dat, eruit slepen wat erin zit, komt toch iedere maand terug hčquote:Op maandag 16 november 2020 10:08 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Zelfde baan bij een ander bedrijf, wil in salaris omhoog.
Preciesquote:Op maandag 16 november 2020 10:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zo is dat, eruit slepen wat erin zit, komt toch iedere maand terug hč
Ja gaarne.quote:
quote:Op maandag 16 november 2020 10:11 schreef bitterbal het volgende:
[..]
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR MOET EEN PIEMEL IN
Dat zei een oude baas van me altijd te pas en te onpas, die is zelfs een keer op TV geweest in een lange serie, die zou wel eens even de UK overnemen op mijn vakgebied, paar jaartjes later runde hij een restaurantje in Lelystad en nu zit hij in de EBI.quote:
Ondanks dat ik het potje zout ff gepakt heb, goed verhaalquote:Op maandag 16 november 2020 10:12 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dat zei een oude baas van me altijd te pas en te onpas, die is zelfs een keer op TV geweest in een lange serie, die zou wel eens even de UK overnemen op mijn vakgebied, paar jaartjes later runde hij een restaurantje in Lelystad en nu zit hij in de EBI.
Heb hem wel eens mail gestuurd met als onderschrift "stilstand is achteruitgang"
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR MOET EEN KONTCAMERA INquote:Op maandag 16 november 2020 10:11 schreef bitterbal het volgende:
[..]
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR MOET EEN PIEMEL IN
Plaatje doet het niet, maar bedankt.quote:
Hier krijgt iedereen alleen de indexatie en blijft op hetzelfde niveau zitten dit jaar. De eindejaarsbonussen worden wel uitgekeerd.quote:Op maandag 16 november 2020 10:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zo is dat, eruit slepen wat erin zit, komt toch iedere maand terug hč
quote:Op maandag 16 november 2020 10:13 schreef UitStraling het volgende:
[..]
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR MOET EEN KONTCAMERA IN
quote:Op maandag 16 november 2020 10:13 schreef UitStraling het volgende:
[..]
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR MOET EEN KONTCAMERA IN
quote:Op maandag 16 november 2020 10:14 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Plaatje doet het niet, maar bedankt.
ligt aan jou danquote:Op maandag 16 november 2020 10:14 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Plaatje doet het niet, maar bedankt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |