Ja, en de bal is rond.quote:Op donderdag 5 november 2020 21:47 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Je wint helaas niet omdat je de punten harder nodig hebt dan je tegenstander... Je moet scoren
Nee dat zeker niet natuurlijk hahaquote:Op donderdag 5 november 2020 21:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat klopt. Het zou geen schande zijn in elk geval.
Ik die niet goed leesquote:Op donderdag 5 november 2020 21:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wat is dit voor reactie dan
Overdreven gedoe. Speelt helemaal niet zo slecht vanavond.quote:
Huh.quote:Op donderdag 5 november 2020 21:47 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Je wint helaas niet omdat je de punten harder nodig hebt dan je tegenstander... Je moet scoren
Zeker een overdreven reactie van mij (dacht dat hij de bal a la Kazim van de lijn haalde), en speelt inderdaad niet heel slecht. Maar het is géén spits in deze opstelling, je hebt er gewoon geen ene kut aanquote:Op donderdag 5 november 2020 21:51 schreef VanKuikeren het volgende:
[..]
Overdreven gedoe. Speelt helemaal niet zo slecht vanavond.
Kocku wel weer. Niveautje Dordrecht die jongen.
Niemand speelt echt slecht maar wie de goals moet gaan maken blijft in nevelen gehuld.quote:Op donderdag 5 november 2020 21:56 schreef fetX het volgende:
Vind eigenlijk niemand écht slecht spelen. Maar Linssen en Kökcu mogen wel echt beter. Zeker laatstgenoemde, want die heeft laten zien ook beter te kunnen.
We geven ze wel genoeg ruimtes daarvoor inderdaad. Die scoren er nog wel een denk ik.quote:Op donderdag 5 november 2020 21:57 schreef Pleun2011 het volgende:
Als CSKA iets meer inzet zou tonen dan lopen ze er zo doorheen. Maar goed..0-0 bij rust is netjes.
@klaasweetallesquote:Op donderdag 5 november 2020 21:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Anyway in het eerste kwartier na rust maakt Toornstra de 1-0
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 5 november 2020 22:03 schreef fetX het volgende:
Die Ejuke wordt wel een beetje gehyped.
Dom dravertje.KLOP HEM AFSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Makkelijk eerste
Beetje flauw. Had een uitstekende actie en glijdt dan uit. De kritiek op hem is deze pot wel een beetje overdreven eerlijk gezegd. Doet het best redelijk.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:08 schreef Haringkop het volgende:
Diemens :’) die heeft echt te lang degradatievoetbal gespeeld.
Ja, hij heeft 1 van zijn redelijke wedstrijden. Hierna weer 5 slechte dus, typerend voor zo’n matige speler.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:09 schreef fetX het volgende:
[..]
Beetje flauw. Had een uitstekende actie en glijdt dan uit. De kritiek op hem is deze pot wel een beetje overdreven eerlijk gezegd. Doet het best redelijk.
Over het algemeen inderdaad te weinig hoor, maar vandaag is hij best redelijk.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:10 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, hij heeft 1 van zijn redelijke wedstrijden. Hierna weer 5 slechte dus, typerend voor zo’n matige speler.
Hij vertraagt echt compleet deze wedstrijd. Als je aanvallend wat wil zullen ook je middenvelders sneller moeten beslissen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:09 schreef fetX het volgende:
[..]
Beetje flauw. Had een uitstekende actie en glijdt dan uit. De kritiek op hem is deze pot wel een beetje overdreven eerlijk gezegd. Doet het best redelijk.
Hij speelt gewoon laf, afgezien van zijn kwaliteiten. Daar erger ik mij aan terwijl de rest van het team risico’s durft te nemen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:09 schreef fetX het volgende:
[..]
Beetje flauw. Had een uitstekende actie en glijdt dan uit. De kritiek op hem is deze pot wel een beetje overdreven eerlijk gezegd. Doet het best redelijk.
Het wordt wel echt tijd voor een wissel, ja.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:17 schreef Scrummie het volgende:
Wel fijn dat je Linssen er zo af kunt halen en het verder niet uitmaakt of Bannis bijvoorbeeld slecht speelt. Je krijgt er in elk geval een speler bij.
Linssen mag lekker verhuurd worden aan Excelsior, oprotten met die middelmaat.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:17 schreef Scrummie het volgende:
Wel fijn dat je Linssen er zo af kunt halen en het verder niet uitmaakt of Bannis bijvoorbeeld slecht speelt. Je krijgt er in elk geval een speler bij.
Like gegeven.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:22 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Als je dan al racistisch bezig wilt zijn, schrijf je moerstaal dan in elk geval correct.
Hele seizoen alquote:
Ligt ook aan de tegenstander. Die voetballen gewoon lekker mee.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:24 schreef Jaytje07 het volgende:
Prima goal en het is echt zowaar leuk om naar te kijken. Waarom kan dat normaal niet?
Vaak ook echt heel simpele ballen die mis gaan, waar hij alle tijd lijkt te hebben.quote:
We spelen niet tegen een ploeg die alleen maar achterover leunt. Dat scheelt al heel wat.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:26 schreef Erasmus het volgende:
Wat heeft MAGIC DICK gefixt waardoor we nu opeens wél kunnen voetballen?
Niks racistisch aan. Kut Belg is bijv ook geen rascisme. Maar het woordje Turk klinkt gewoon hard bij de mensen.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:22 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Als je dan al racistisch bezig wilt zijn, schrijf je moerstaal dan in elk geval correct.
True dat scheelt heel veelquote:Op donderdag 5 november 2020 22:25 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Ligt ook aan de tegenstander. Die voetballen gewoon lekker mee.
Dit slaat de spijker op de kop.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:26 schreef fetX het volgende:
[..]
We spelen niet tegen een ploeg die alleen maar achterover leunt. Dat scheelt al heel wat.
Hou op, speelde als een drol. Maar nu een 8.quote:Op donderdag 5 november 2020 22:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
iedereen die iets negatiefs zei over kokcu mag eerlijk toegeven dat dat niet zo slim was want hij is heel goed
Erg rusig van mij dit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |