Is de wedstrijd niet gewoon op EHF TV?quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:37 schreef Meridiaan het volgende:
De Duitse Eurosport is gestopt met uitzenden helaas.
Nog een berichtje van de nos over de covidgevallen van vandaag bij NL: https://nos.nl/artikel/24(...)-twee-coronagevallen
Afgelopen dagen net als bij de dames: alles te zien, behalve Nederlandquote:Op donderdag 20 januari 2022 18:44 schreef TargaFlorio het volgende:
Nederland sterk bezig.
[..]
Is de wedstrijd niet gewoon op EHF TV?
Jij zit toch in Duitsland?quote:Op donderdag 20 januari 2022 18:46 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Afgelopen dagen net als bij de dames: alles te zien, behalve Nederland
Ik heb op de een of andere manier geen Ziggo, maar kon het van de week dus wel op ESDld zien.quote:Op donderdag 20 januari 2022 20:04 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Waarom heb je het dan steeds over Eurosport Duitsland?
Bij Duitsland hadden ze ook al Johannes Bitter teruggehaald uit z’n pensioen omdat ze geen keepers meer hadden.quote:Op vrijdag 21 januari 2022 12:26 schreef Meridiaan het volgende:
Schiet niet op zo zeg.
En zo veel teams hebben al spelers weg zien vallen door besmettingen.
quote:Op zaterdag 22 januari 2022 13:39 schreef Meridiaan het volgende:
En nu ook de bondscoach en Eijlers, de keeperstrainer die van de week even terugkeerde van zijn pensioen.
Wat een shitshow![]()
![]()
https://www.ad.nl/andere-(...)s-positief~a4c25d65/
Montenegro speelt dit toernooi boven zijn niveau.quote:
Ohhh, maar dan nog. Dat zijn meer deelnames dan NLquote:Op zaterdag 22 januari 2022 16:12 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Montenegro speelt dit toernooi boven zijn niveau.
Voorgaande EK's: 18e, 16e, 16e, 16e, geen deelname, geen deelname, 12e.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |