@Viesdik for president keep goingquote:Op woensdag 4 november 2020 04:00 schreef Viesdik het volgende:
Derk jan Eppink net op NPO
Ohio 50.3 voor Biden
Free Falll
[..]
[..]
quote:Op woensdag 4 november 2020 04:02 schreef chroestjov het volgende:
FOK! was 100% zeker down door een Chinese cyberaanval vanwege de vele Trump-supporters die hem naar de overwinning juichen.
https://www.theguardian.c(...)-republican-democratquote:Op woensdag 4 november 2020 03:40 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Waar kijk je, ik gebruik NYT, maar dat lijkt achter te lopen.
nog niet!quote:Op woensdag 4 november 2020 04:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Viginia & Rhode Island mogen naar Trump, vriend
99.99%quote:Op woensdag 4 november 2020 03:40 schreef Ixnay het volgende:
New Mexico blauw.
Hoe zeker is het dat Ohio rood wordt?
Het is spannender dan zou moeten met een clown als 50% van de kandidaten.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:04 schreef asco het volgende:
Ik sta net op maar we hebben dus eigenlijk een 2016 scenario?
staat al uren in mn lijstje pikquote:Op woensdag 4 november 2020 04:04 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nog niet idd, maar loopt goed door:
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 4 november 2020 04:05 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Het is spannender dan zou moeten met een clown als 50% van de kandidaten.
200k in de plus:quote:Op woensdag 4 november 2020 04:05 schreef KingRoland het volgende:
Als Virginia rood wordt zou dat de staat zijn met de grootste verrassing
Haha idd, dat is de ziekte van de vooringenomenheid.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:05 schreef RipCity het volgende:
Wel grappig als je cnn en nos kijkt heb je het gevoel dat het nog alle kanten op kan terwijl het voor 85% al
Is beslist
Oke, het is dus daadwerkelijk het 2016 scenario.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:05 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Het is spannender dan zou moeten met een clown als 50% van de kandidaten.
Met de bekende kanttekening.quote:
Daar lijkt het wel op ja. Amerikaquote:Op woensdag 4 november 2020 04:06 schreef asco het volgende:
[..]
Oke, het is dus daadwerkelijk het 2016 scenario.
Maar het is helemaal niet voor 85% al beslist, verre van. Zowel Trump als Biden hebben echt genoeg reden om zich zorgen te maken en om hoopvol te zijn.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:05 schreef RipCity het volgende:
Wel grappig als je cnn en nos kijkt heb je het gevoel dat het nog alle kanten op kan terwijl het voor 85% al
Is beslist
En er voorbij nu.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:06 schreef Houtenbeen het volgende:
Nog maar 3000 stemmen verschil in NC
Los daarvan doet Trump het gewoon hartstikke goed. Niemand had verwacht dat het tot nu toe zo zou lopen.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar het is helemaal niet voor 85% al beslist, verre van. Zowel Trump als Biden hebben echt genoeg reden om zich zorgen te maken en om hoopvol te zijn.
Ik moest even terugspoelen of ik het nou echt goed gehoord had.quote:Op woensdag 4 november 2020 04:08 schreef KingRoland het volgende:
NOS zegt weer even dat mevrouw goed is ontvangen als waarnemer omdat de plek waarbij ze staat vrij democratisch is. Mevrouw reageert weer dat ze bij een stabiel republikeinse plek ook was geweest en daar ook vriendelijk werd ontvangen.
man man man NOS
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |