SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
Mwah, er zit gerust prima spul tussen. Ik heb alleen 9 van de 10 keer een hekel aan liedjes op de radio, dat vertekent.quote:
Ik luister het steeds vaker eigenlijk.quote:
quote:Op maandag 26 oktober 2020 14:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Sowieso alles beter dan Slayer
@:Amarantha @:HPLC
quote:Op maandag 26 oktober 2020 14:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Sowieso alles beter dan Slayer
@:Amarantha @:HPLC
Liever Wiegedood. Al zijn dat dan weer Belgen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 14:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Sowieso alles beter dan Slayer
@:Amarantha @:HPLC
Dat muziek noemenquote:Op maandag 26 oktober 2020 14:50 schreef UitStraling het volgende:
Wat is er nu weer mis met Nederlandse muziek?
ja misschien ben je ook extra gevoelig voor die extreme als je al niet helemaal spoortquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:03 schreef UitStraling het volgende:
Hij zegt het in principe wel zoals het is, mijn moeder is niet helemaal in orde en een enorme aandachtshoer.
https://www.bbc.com/news/av/uk-54669239
Ex schoonmoeder, nou ja mijn eerste schoonmoeder eigenlijk, was ook zo'n spirituele zweefteef, blij dat het kreng inmiddels dood is.quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja misschien ben je ook extra gevoelig voor die extreme als je al niet helemaal spoort
Ik heb er helaas meerdere.quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:09 schreef gianni61 het volgende:
Blijkbaar heb ik ook een complottheoriegekkie onder mijn facebook vrienden.
Nou ja, ik heb er wel een aantal waarvan ik mijn twijfels heb, maar deze steekt er met kop en schouders boven uitquote:
"Honderden Spaanse artsen zeggen dat de pandemie is geplandquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:09 schreef gianni61 het volgende:
Blijkbaar heb ik ook een complottheoriegekkie onder mijn facebook vrienden.
die gaan dan dit soort shit delen
https://www.frontnieuws.c(...)wcFptEC76G400ZYOCxYI
quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:09 schreef gianni61 het volgende:
Blijkbaar heb ik ook een complottheoriegekkie onder mijn facebook vrienden.
die gaan dan dit soort shit delen
https://www.frontnieuws.c(...)wcFptEC76G400ZYOCxYI
quote:PLANDEMIC
Lekker dan, heb je al schapen in je tuin word je ook zelf nog voor schaap uitgemaaktquote:
Ze moeten poepen of wat?quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:12 schreef UitStraling het volgende:
een werelddictatuur met een sanitair excuus
Ja door de chip die ze bij de test in je hoofd stoppen loggen ze in via je wifi thuis zodat het zich overal kan verspreidenquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:13 schreef Bomenverzameling het volgende:
Covid wordt toch via Internet overgedragen?? Of snap ik het niet
en iets met reptilians, Bilderberg en Rothschildt. Helemaal van het padje af.quote:
Die kwam wel eens op bezoek bij de buurman van een goede vriendin van mij.quote:Op maandag 26 oktober 2020 14:50 schreef UitStraling het volgende:
Wat is er nu weer mis met Nederlandse muziek?
En als je covid leuk vindt is het een fandemicquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:23 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
En als je covid leuk vindt is het een fandemic
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Vinger in de poeperd stekenquote:
Irritante domme kop heeft die gastquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:23 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Die kwam wel eens op bezoek bij de buurman van een goede vriendin van mij.
Nog een keer foei zeggen!quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:24 schreef bitterbal het volgende:
15:22
Het kabinet kondigt morgen naar verwachting geen nieuwe, ingrijpende maatregelen aan om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Volgens ingewijden komt er dan ook niet een persconferentie van een uur, zoals de afgelopen maanden gebruik is geworden als het kabinet maatregelen aanscherpte of versoepelde.
Wel komen premier Mark Rutte en coronaminister Hugo de Jonge met een korte verklaring, en zullen ze de pers te woord staan.
Het kabinet overlegde zondag op het Catshuis over de coronacrisis. Na dat overleg klonk het al dat de mogelijke effecten van de gedeeltelijke lockdown die een kleine twee weken geleden werd aangekondigd, pas later in de week zichtbaar zullen zijn. Het kabinet wil daarom nog even wachten voordat er definitief wordt besloten over nieuwe maatregelen, zeiden Haagse bronnen.
War of holy principlesquote:Op maandag 26 oktober 2020 14:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Sowieso alles beter dan Slayer
@:Amarantha @:HPLC
Hij weet gelukkig dat het een act is en verkoopt daarmee het Gelredome een keer of 3 uit. Aan zijn hoofd kan hij vast niet veel veranderen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:25 schreef UitStraling het volgende:
Op maandag 26 oktober 2020 15:23 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik zou wel een poging willen wagenquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:26 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hij weet gelukkig dat het een act is en verkoopt daarmee het Gelredome een keer of 3 uit. Aan zijn hoofd kan hij vast niet veel veranderen.
quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:25 schreef HPLC het volgende:
[..]
War of holy principles
I'm seeking God's help in your destruction
Slit the throat of heathen man
And let his blood dilute the water, bury your dead
Fuck your God, erase His name
A lady weeps insane with sorrow
I'll take his towers from the world
You're fuckin' raped upon your deathbed
This is God's war
God's war
This is God's war
God's war
Fucking holy war
Die titel ookquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:27 schreef Citizen.Erased het volgende:
Op SBS6 is nu een programma waarbij van die volkszangers gevolgd worden. Hilarisch.
Wat is dat voor klapjosti?quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
Rutger doet ook mee
Dat is gewoon een FOK! legende
Gelukkig een crisis voorkomenquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:31 schreef Amarantha het volgende:
Oh lol oven staat nog op zomertijd, schrok al dacht dat het ineens half 5 was.
Had niet zo heel veel uitgemaakt voor je denk ikquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:31 schreef Amarantha het volgende:
Oh lol oven staat nog op zomertijd, schrok al dacht dat het ineens half 5 was.
Heb gelijk het intromuziekje in mijn hoofd zonder het aan te hoeven klikkenquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:40 schreef HPLC het volgende:
[..]
Heel leuk, maar was toch meer fan van dit:
quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:45 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb gelijk het intromuziekje in mijn hoofd zonder het aan te hoeven klikken![]()
Als het op internet staat is het waar..quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:53 schreef Amarantha het volgende:
Lees net op internet dat een cake snel kan mislukken dus mijn cake gaat 100% mislukken.
daarom gewoon meteen dat deegmengsel rauw opeten, is een stuk lekkerderquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:53 schreef Amarantha het volgende:
Lees net op internet dat een cake snel kan mislukken dus mijn cake gaat 100% mislukken.
Dan kijk ik wel André van Duinquote:Op maandag 26 oktober 2020 15:52 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nou beetje humor in het leven mag wel hoor Etto.
Blogs over bakken geloof ik wel ja.quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:53 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Als het op internet staat is het waar..
Gaat je vast lukken. Dan ben je een rijzende ster in de bakwereld.quote:Op maandag 26 oktober 2020 15:54 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Blogs over bakken geloof ik wel ja.
Denk je dat Koen daar heeft staan gabberen?quote:Op maandag 26 oktober 2020 16:24 schreef bitterbal het volgende:
44 MINUTEN GELEDEN
Feest met paar honderd mensen in Zoetermeer, geen boetes
De politie heeft afgelopen weekend in Zoetermeer een eind gemaakt aan een illegaal feest. In een bedrijfspand waren zaterdagavond laat een paar honderd feestgangers aanwezig.
Agenten hebben geen bekeuringen uitgedeeld. "Vanwege het grote aantal bezoekers moest in dit geval de keuze gemaakt worden om alleen de organisatoren te registreren", laat de politie weten.
Er wordt nog overlegd over bestuurlijke maatregelen van de gemeente Zoetermeer tegen de organisatoren.
Koen
quote:Op maandag 26 oktober 2020 16:25 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Denk je dat Koen daar heeft staan gabberen?
Sweet Lake City Hooligans jwzquote:Op maandag 26 oktober 2020 16:24 schreef bitterbal het volgende:
44 MINUTEN GELEDEN
Feest met paar honderd mensen in Zoetermeer, geen boetes
De politie heeft afgelopen weekend in Zoetermeer een eind gemaakt aan een illegaal feest. In een bedrijfspand waren zaterdagavond laat een paar honderd feestgangers aanwezig.
Agenten hebben geen bekeuringen uitgedeeld. "Vanwege het grote aantal bezoekers moest in dit geval de keuze gemaakt worden om alleen de organisatoren te registreren", laat de politie weten.
Er wordt nog overlegd over bestuurlijke maatregelen van de gemeente Zoetermeer tegen de organisatoren.
Koen
quote:
#8quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:00 schreef bitterbal het volgende:
ze kloppen allemaal
https://glossgoss.com/art(...)Y2fSeLas43rCBGaEDqbA
Wij ookquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:08 schreef bitterbal het volgende:
benieuwd naar dat huis morgen in schiedam
Jepsquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:11 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Wij ook![]()
Doe je de bodycam weer aan zodat we mee kunnen kijken?
En daarna even gaat knabbelen aan die drogende koe in de woonkamer.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:19 schreef UitStraling het volgende:
Ik zie nu voor met dat bitterbal op een skippybal rondspringt in dat huis, schuim op het bekkie, ja oooh ik wil dit jaaaaah kijk een fornuis voor mijn gebakken varkens en jaaaaah jeeeeeej ik zie een WC, ja mijnheer de makelaar, deze dame poept graag en vaak hč en woowwwww kijk daar de zon schijnt op het terras, IK BLIJF HIER NU!!! en waaaaaaaaaaaaahhhhh zie ik daar nu een koelkast voor al mijn cola? jeeej
quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:19 schreef UitStraling het volgende:
Ik zie nu voor met dat bitterbal op een skippybal rondspringt in dat huis, schuim op het bekkie, ja oooh ik wil dit jaaaaah kijk een fornuis voor mijn gebakken varkens en jaaaaah jeeeeeej ik zie een WC, ja mijnheer de makelaar, deze dame poept graag en vaak hč en woowwwww kijk daar de zon schijnt op het terras, IK BLIJF HIER NU!!! en waaaaaaaaaaaaahhhhh zie ik daar nu een koelkast voor al mijn cola? jeeej
Ja na dertig keer er heimelijk naar geloerd te hebben, snel een hap als de makelaar aan het pissen is.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:20 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
En daarna even gaat knabbelen aan die drogende koe in de woonkamer.
Ik zou de makelaar even een dansje in het appartement erboven laten doen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:24 schreef bitterbal het volgende:
nou van belang is dat je de buren niet hoortMaar de muren en vloer zijn geisoleerd
maar begrijp de constructie niet.
als je op deze foto kijkt denk je dat de appartementen elkaar niet raken in het midden
[ afbeelding ]
maar hier ziet dat er wel zo uit.
[ afbeelding ]
Dat is er nietquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:26 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik zou de makelaar even een dansje in het appartement erboven laten doen.
Kijk je nu op die winkelgalerij uit of wat?quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:24 schreef bitterbal het volgende:
nou van belang is dat je de buren niet hoortMaar de muren en vloer zijn geisoleerd
maar begrijp de constructie niet.
als je op deze foto kijkt denk je dat de appartementen elkaar niet raken in het midden
[ afbeelding ]
maar hier ziet dat er wel zo uit.
[ afbeelding ]
Dat jaquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:25 schreef bitterbal het volgende:
of de appartementen stoppen al voor dat het in de passage zo hoog gaat
ah ja want het balkon kijkt uit op het dak van de passage
Vanaf het balkon kijk je idd op het dak van die passage \quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Kijk je nu op die winkelgalerij uit of wat?
Ik snap het al ja.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:28 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Vanaf het balkon kijk je idd op het dak van die passage \
ja daar zal maar iemand wonen die voor de lol twee tafels op elkaar zet en daar bovenop de hele dag op haar rug ligt om met stilettohakken tegen het plafond te trappelenquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:28 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja beneden kan nog maar heb goeie hoop
nou dat niet eens maar geluid. Hier kan ik de mijn beneden buren ook horenquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja daar zal maar iemand wonen die voor de lol twee tafels op elkaar zet en daar bovenop de hele dag op haar rug ligt om met stilettohakken tegen het plafond te trappelenKan maar zo
Wat heeft ze verder aan?quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja daar zal maar iemand wonen die voor de lol twee tafels op elkaar zet en daar bovenop de hele dag op haar rug ligt om met stilettohakken tegen het plafond te trappelenKan maar zo
beter gewoon een hutje op de heiquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:35 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou dat niet eens maar geluid. Hier kan ik de mijn beneden buren ook horen
quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:36 schreef bitterbal het volgende:
maar tis een mooi pand hoor
[ afbeelding ]
Ik zie het maar die staat er een beetje "los" van.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:38 schreef bitterbal het volgende:
[..]
cultureel erfgoed, portiek ook. jammer van die flat er naast
ja maar het contrast tussen de stijlen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:40 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik zie het maar die staat er een beetje "los" van.
Ja het portiek en de gevel dus. K moet dat nog even navragen hoe dat precies zitquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:48 schreef Dr_Flash het volgende:
cultureel erfgoedJe bedoelt, je mag extra monumentenbelasting betalen en iedere spijker die je eraan wilt vertimmeren moet je een vergunning voor hebben?
Hoeveel Billy's gekocht??quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:51 schreef IJsdraakje het volgende:
Zo, Ikea overleefd. Viel alles mee qua drukte.
leuke dinge gekocht?quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:51 schreef IJsdraakje het volgende:
Zo, Ikea overleefd. Viel alles mee qua drukte.
Even zonder terug te lezen: probeer er achter te komen wat voor/wanneer er onderhoud gepland staat. Monument = alles 5 keer zo duur.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja het portiek en de gevel dus. K moet dat nog even navragen hoe dat precies zit
ja portiek is niet zo lang geleden gedaan. is ook een mjop plan en actieve vve. was schilderswerk voornamelijk.quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:53 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Even zonder terug te lezen: probeer er achter te komen wat voor/wanneer er onderhoud gepland staat. Monument = alles 5 keer zo duur.
ah heb je ook zon kast?quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:55 schreef IJsdraakje het volgende:
Mijn Ikeabuit bestaat uit verschillende maten Kuggis.
Oh al gekocht okeequote:Op maandag 26 oktober 2020 17:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja het portiek en de gevel dus. K moet dat nog even navragen hoe dat precies zit
Nee, maar wel een kast waar ze perfect in passen.quote:
quote:Op maandag 26 oktober 2020 17:57 schreef UitStraling het volgende:
Op zich ook wel leuke winkels in dat winkelcentrum.
https://www.passageschiedam.nl/portfolio-posts/bee-free-lingerie/
ah nicequote:Op maandag 26 oktober 2020 17:57 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Nee, maar wel een kast waar ze perfect in passen.
Ja de vakanties zijn weer voorbijquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:51 schreef IJsdraakje het volgende:
Zo, Ikea overleefd. Viel alles mee qua drukte.
Ik ging ook bewust vandaag.quote:
De kast die ik wil halen is nu weer een week verschoven qua verwachte beschikbaarheid in Breda, nu pas 7-14 novemberquote:
quote:
Nee joh, dat duurt nog minstens een uur of anderhalf.quote:
fotoquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
De kast die ik wil halen is nu weer een week verschoven qua verwachte beschikbaarheid in Breda, nu pas 7-14 november
Meh.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
De kast die ik wil halen is nu weer een week verschoven qua verwachte beschikbaarheid in Breda, nu pas 7-14 november
Oh is gewoon de meest simpele die er is, voor op de rommelkamerquote:
Nou het klonk zo terloops van oh jaa moet ik nog even vragen lalalalquote:Op maandag 26 oktober 2020 17:57 schreef bitterbal het volgende:
soms trek je echt rare conclusies fles
Ooooh, prima "schuif het hierin en het is weg" kast.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:02 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Oh is gewoon de meest simpele die er is, voor op de rommelkamerhttps://www.ikea.com/nl/n(...)deuren-wit-00441758/
Dat jaquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:03 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ooooh, prima "schuif het hierin en het is weg" kast.
Stellingkast, check. En een lading hobby's die niet enorm veel ruimte innemen, maar wel snel ontploft lijken, dus bakken is altijd een goed idee.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:04 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat jaHeb nu een paar houten stellingkasten maar dat oogt nogal rommelig.
niet slechtquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:02 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Oh is gewoon de meest simpele die er is, voor op de rommelkamerhttps://www.ikea.com/nl/n(...)deuren-wit-00441758/
dat betekent niet dat ik het al gekocht heb toch?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou het klonk zo terloops van oh jaa moet ik nog even vragen lalalal
Blijkaar nietquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:10 schreef bitterbal het volgende:
[..]
dat betekent niet dat ik het al gekocht heb toch?
Behalve dan dat die niet op voorraad is in Bredaquote:
weet je wanneer die komt?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:13 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Behalve dan dat die niet op voorraad is in BredaZou nog wel naar Barendrecht kunnen rijden maar weet niet of ik daar zin in heb.
Vorige wek stond er vanaf 2 november, net stond er vanaf 7 en ik kijk nu en is het al 8quote:
hmmmquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:15 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Vorige wek stond er vanaf 2 november, net stond er vanaf 7 en ik kijk nu en is het al 8
Nichtje van me is CEO van IKEA ik regel wel even wat.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:15 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Vorige wek stond er vanaf 2 november, net stond er vanaf 7 en ik kijk nu en is het al 8
In die prijsklasse niet echt, dan krijg je zulke dingen. Die is op de productfoto's al schots en scheefquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:16 schreef bitterbal het volgende:
[..]
hmmm
is er niets vergelijkbaars te koop?
Ah en iets duurdere bij ikea?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
In die prijsklasse niet echt, dan krijg je zulke dingen. Die is op de productfoto's al schots en scheef
Haha zijn wij familie?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:18 schreef Modus het volgende:
[..]
Nichtje van me is CEO van IKEA ik regel wel even wat.
Deze wilde ik eigenlijk eerst, maar die is helemaal nergens op voorraad dus zal wel uit het assortiment zijn https://www.ikea.com/nl/n(...)deuren-wit-40407922/quote:
Lees nu net dat verhaal van ggz psychologen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee IKEA heeft 1500 CEO's denk ik
hmm niet slecht nee. jammer dat ze op zijnquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:24 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Deze wilde ik eigenlijk eerst, maar die is helemaal nergens op voorraad dus zal wel uit het assortiment zijn https://www.ikea.com/nl/n(...)deuren-wit-40407922/
Hier op fok zijn we allemaal ggz psychologenquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Lees nu net dat verhaal van ggz psychologen.
Mijn nichtje is ggz psycholoog maar ook behoorlijk gestoord dus dat kan wel kloppen.
Ik ken ook een paar ggz psychologen. Dat zijn nou niet de brightest cookies in the bunch zeg maar.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:25 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Lees nu net dat verhaal van ggz psychologen.
Mijn nichtje is ggz psycholoog maar ook behoorlijk gestoord dus dat kan wel kloppen.
R&P is altijd leuk, allemaal de onbekwame ggz psycholoog uithangenquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hier op fok zijn we allemaal ggz psychologenWe vinden allemaal iedereen een mafkees of een viruswappie
Dus dat is niet zo raar nee.
Ze is wel inderdaad afgestudeerd en ze heeft daarna jaren zonder werk gezeten (wel 10 jaar ofzo) omdat er geen opleidings plek beschikbaar was om de ervaring als GGZ psycholoog op te doen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:27 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ken ook een paar ggz psychologen. Dat zijn nou niet de brightest cookies in the bunch zeg maar.
Mijn voormalige (bejaarde) buurvrouw hoorde vorig jaar 's nachts wat in huis, is opgestaan en 2 inbrekers tegengekomenquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:42 schreef CherryLips het volgende:
"Zojuist een insluiping in een woning aan de Akeleilaan in Ede bij een oudere alleenstaande vrouw. De jonge dader was van noord-afrikaanse afkomst en is weggerend toen hij ontdekt werd."
Ramen en deuren dicht en voor niemand opendoen
Beide setjes grootouders hebben een keer mensen aan de voordeur gehad die deden alsof ze van de thuiszorg waren en ondertussen allemaal oude familiesieraden hebben gejat.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Mijn voormalige (bejaarde) buurvrouw hoorde vorig jaar 's nachts wat in huis, is opgestaan en 2 inbrekers tegengekomenGelukkig renden ze weg. Er is gelukkig nooit ingebroken bij mij, maar ik zou me niet meer veilig voelen in m'n eigen huis
quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:49 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Beide setjes grootouders hebben een keer mensen aan de voordeur gehad die deden alsof ze van de thuiszorg waren en ondertussen allemaal oude familiesieraden hebben gejat.
Koptrappen a la American History X die handelEn dan nét niet hard genoeg.
Dat klinkt best lekker, misschien ook maar eens maken, maar je hebt geen recept?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:47 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb albondigas gemaakt. Zonder recept gewoon een beetje geīmproviseerd. Was lekker
ik heb geen idee wat het zijn sowieso?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:51 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat klinkt best lekker, misschien ook maar eens maken, maar je hebt geen recept?
Gehaktballetjes in tomatensaus.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ik heb geen idee wat het zijn sowieso?
Neuh, gewoon gekeken wat er zo’n beetje in albondigas gaat en daar mijn eigen twist aan gegeven. De volgende keer wil ik mijn balletjes iets anders kruiden en mijn saus wat tomateriger maken, maar verder was het lekkerquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:51 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat klinkt best lekker, misschien ook maar eens maken, maar je hebt geen recept?
had je er iets bij?quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:54 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Neuh, gewoon gekeken wat er zo’n beetje in albondigas gaat en daar mijn eigen twist aan gegeven. De volgende keer wil ik mijn balletjes iets anders kruiden en mijn saus wat tomateriger maken, maar verder was het lekker
quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:49 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Beide setjes grootouders hebben een keer mensen aan de voordeur gehad die deden alsof ze van de thuiszorg waren en ondertussen allemaal oude familiesieraden hebben gejat.
Koptrappen a la American History X die handelEn dan nét niet hard genoeg.
O, dat is vreselijkquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:51 schreef kwiwi het volgende:
Bij mijn moeder is ook ingebroken toen ze al erg ziek was. Ze hebben sieraden van haar moeder gejat die ze aan mij en m'n zusje had willen geven
Ik wist niet dat ze nog een Neurenberg haddenquote:De populaire kerstmarkt in Neurenberg gaat dit jaar niet door omdat het aantal besmettingen in de Oost-Duitse stad verder oploopt. "Het is een erg moeilijke beslissing", zegt de burgemeester.
Nee ze was net niet thuis gelukkig.quote:Op maandag 26 oktober 2020 18:55 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
O, dat is vreselijkHeeft ze de inbrekers gezien?
Ik kan m'n woede niet kwijtquote:Op maandag 26 oktober 2020 18:55 schreef Lospedrosa het volgende:
Je hebt wel gelijk maar moest effe lachen om de agressie.
aaaw die arme beestjes budaquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Even woest met je vuist schudden naar je caafs?
ja binnen blijven dusquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:15 schreef Budapestenaar het volgende:
17:51
Het Albert Schweitzer Ziekenhuis in Dordrecht kan 24 uur geen nieuwe corona- en coronaverdachte patiënten ontvangen, behalve in acuut levensbedreigende situaties. De instroom van patiënten is al vele dagen fors groter dan de uitstroom.
Het ziekenhuis bereikte maandag een kritiek punt. Elk bed in het ziekenhuis is bezet. Daarbij komt dat iedere dag forse aantallen medewerkers zich ziek moeten melden omdat ze zelf het coronavirus hebben. ,,Een volgende corona-afdeling openen lukt niet, omdat we daarvoor onvoldoende personeel hebben”, aldus voorzitter Raad van Bestuur Peter van der Meer in gesprek met deze site.
zou jij dat leuk vindenquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:16 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Daarna kun je ze toch een schoteltje melk geven om het goed te maken?
quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:16 schreef bitterbal het volgende:
in den haag reden de ambulances ook al rondjes omdat ze de mensen niet kwijt konden
Alles voor de airmiles?quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:16 schreef bitterbal het volgende:
in den haag reden de ambulances ook al rondjes omdat ze de mensen niet kwijt konden
wait, what?quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:16 schreef bitterbal het volgende:
in den haag reden de ambulances ook al rondjes omdat ze de mensen niet kwijt konden
werkloos?quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:30 schreef FranticDJ het volgende:
Overgedragenik bekleed officieel mijn functie niet meer
Hier een (bang) Sjefke om het te vierenquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:30 schreef FranticDJ het volgende:
Overgedragenik bekleed officieel mijn functie niet meer
Gefeliciteerd:Dquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:30 schreef FranticDJ het volgende:
Overgedragenik bekleed officieel mijn functie niet meer
Neequote:
Proficiat!quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:42 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Neeheb nog moeilijk veel verlof staan en de volgende baan/contracten voor de zaak staan al gereed.
oh,quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:42 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Neeheb nog moeilijk veel verlof staan en de volgende baan/contracten voor de zaak staan al gereed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
Wat een leukerdquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:32 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Hier een (bang) Sjefke om het te vieren![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:06 schreef CherryLips het volgende:
Vanavond het pak aan m'n mond zetten.
Ik heb nog lekkere pure droste pastilles voor bij de theequote:
quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:32 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Hier een (bang) Sjefke om het te vieren![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Feli DJquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:30 schreef FranticDJ het volgende:
Overgedragenik bekleed officieel mijn functie niet meer
Jeeejquote:Op maandag 26 oktober 2020 19:30 schreef FranticDJ het volgende:
Overgedragenik bekleed officieel mijn functie niet meer
Thee? Benne gij ziek ofwah?quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik heb nog lekkere pure droste pastilles voor bij de thee
Mooi man wat een opluchting moet dat zijn!quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:42 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Neeheb nog moeilijk veel verlof staan en de volgende baan/contracten voor de zaak staan al gereed.
Nee?quote:
Die zag ik bij de kruidvat geloof ik, ook een Kitkat met speculaas.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:28 schreef CherryLips het volgende:
M'n zus heeft vanmiddag Twix met salted caramel in m'n brievenbus gestopt
quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:33 schreef bitterbal het volgende:
j
[..]
weekend was de spoedeisende hulp ook paar uur dicht omdat ze geen mensen er meer bij konden
Ja die heeft ze dus voor me gehaaldquote:Op maandag 26 oktober 2020 20:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die zag ik bij de kruidvat geloof ik, ook een Kitkat met speculaas.
Als ik er naar binnen durf zal ik ze van de week wel allebei halenquote:Op maandag 26 oktober 2020 20:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja die heeft ze dus voor me gehaaldNiet die met speculaas want daar hou ik niet zo van.
Doe eens normaal tegen Ballie, schaken is toch niet gekquote:Op maandag 26 oktober 2020 21:09 schreef Dr_Flash het volgende:
Je kunt beter zelf even je geblaat voor je houden makker. Dat je een complotgekkie bent weten we nu wel. Nu kun je weer normaal gaan doen
nein, werk, werk werk..quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:52 schreef Lospedrosa het volgende:
@:uitstraling
@:ijskonijn
@:budapestenaar
@:bitterbal
@:liesje79
@:Dr_Flash
Waor bist Du?
Nog smeuīge verhalen vanavond.
Yep dat is nu mijn trouwe ouwe viervoetertquote:
Wie de neuk is ijskonijnquote:Op maandag 26 oktober 2020 20:52 schreef Lospedrosa het volgende:
@:uitstraling
@:ijskonijn
@:budapestenaar
@:bitterbal
@:liesje79
@:Dr_Flash
Waor bist Du?
Nog smeuīge verhalen vanavond.
Je kent de regels wel?quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:34 schreef bitterbal het volgende:
[..]
met mensen onlinegetting my ass kicked
quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:35 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ken jij die niet. Mooie vrouw hoor
Volgens het profiel is het een man.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:35 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ken jij die niet. Mooie vrouw hoor
Ohja.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:36 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
[..]
Volgens het profiel is het een man.
Jij bedoelt waarschijnlijk IJsdraakje
geen grootmeester? :pquote:Op maandag 26 oktober 2020 21:41 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb ooit op schaakles gezeten, maar ben er ook niet goed in
Mijn werktelefoon is een tamelijk dure Samsung en dat vind ik echt een baggerding.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:42 schreef Lospedrosa het volgende:
Zat even op dumpert en er was zo’n Apple iPhone afkraak filmpje en heel dumpert vind Apple kut.
Maar het zijn gewoon wel goede telefoons toch?
Heb ff een Android geprobeerd en gelijk weer naar Apple gegaan.
Ik ga nu overstappen naar Android na dit bericht.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:42 schreef Lospedrosa het volgende:
Zat even op dumpert en er was zo’n Apple iPhone afkraak filmpje en heel dumpert vind Apple kut.
Maar het zijn gewoon wel goede telefoons toch?
Heb ff een Android geprobeerd en gelijk weer naar Apple gegaan.
Dammen wanneer anderen schaken.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:41 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb ooit op schaakles gezeten, maar ben er ook niet goed in
Nou, dat verschil weet ik nog wel.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:48 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Dammen wanneer anderen schaken.![]()
quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:48 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Nee. Vriend van me is wedstrijdschaker. Daar verlies ik binnen een paar minuten van
er zijn volkstammen die bij apple zweren.. ik vind het gedrochten..quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:42 schreef Lospedrosa het volgende:
Zat even op dumpert en er was zo’n Apple iPhone afkraak filmpje en heel dumpert vind Apple kut.
Maar het zijn gewoon wel goede telefoons toch?
Heb ff een Android geprobeerd en gelijk weer naar Apple gegaan.
Geen ideequote:Op maandag 26 oktober 2020 21:53 schreef Bomenverzameling het volgende:
Volgens mij moeten de echte wereldtopschakers er ook gewoon een baan naast hebben. Ik denk niet dat je echt je brood kunt verdienen met schaken....
![]()
![]()
![]()
Topmodellen van Samsung en consorten zijn net zo duur.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:48 schreef CherryLips het volgende:
Nee grapje. Maar die krengen zijn echt veel te duur.
Via heel veel test gelezen te hebben had ik een Xiaomi gekocht, ding ging gewoon smelten en was krom na 2 weken.quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:53 schreef mschol het volgende:
[..]
er zijn volkstammen die bij apple zweren.. ik vind het gedrochten..
blij met mijn OnePlus telefoon
dat weet ik nietquote:Op maandag 26 oktober 2020 21:53 schreef Bomenverzameling het volgende:
Volgens mij moeten de echte wereldtopschakers er ook gewoon een baan naast hebben. Ik denk niet dat je echt je brood kunt verdienen met schaken....
![]()
![]()
![]()
klinkt als maandagochtend model.. shit happens..quote:Op maandag 26 oktober 2020 21:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Via heel veel test gelezen te hebben had ik een Xiaomi gekocht, ding ging gewoon smelten en was krom na 2 weken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |