SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben vorig jaar een keer mee geweest naar Dynamo Metalfest en heb me best goed vermaakt. Beetje bier drinken met metal-heads. En dan krijg je een band die gewoon een parodie op de rest van de bands is.quote:
Ik vind het maar matige wannabe-rocksterren muziekquote:Op maandag 19 oktober 2020 16:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Een van mijn vrienden is fan van Steel Panther
Ik ben daar 2 edities geweest. Prima vermaakt. Vorig jaar had ik niet zo;n zin en ook dit jaar zou ik niet zijn gegaan..quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik ben vorig jaar een keer mee geweest naar Dynamo Metalfest en heb me best goed vermaakt. Beetje bier drinken met metal-heads. En dan krijg je een band die gewoon een parodie op de rest van de bands is.
Ja dat is toch fantastischquote:Op maandag 19 oktober 2020 16:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik ben vorig jaar een keer mee geweest naar Dynamo Metalfest en heb me best goed vermaakt. Beetje bier drinken met metal-heads. En dan krijg je een band die gewoon een parodie op de rest van de bands is.
FOk! Meetquote:Op maandag 19 oktober 2020 16:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja dat is toch fantastisch![]()
Ooit als het weer kan wil ik daar ook heen
Boerenkoolquote:
Dat is het nou wat hoe het werkelijk gaat bij UitStraling itt wat hij ons doet gelovenquote:Op maandag 19 oktober 2020 16:19 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou daar begrijp ik dus helemaal niks van
Nooit meegemaakt dat je alle kanten opgegooid bent tijdens de seks?quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:19 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou daar begrijp ik dus helemaal niks van
zwiemels aan het plafond?quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:21 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nooit meegemaakt dat je alle kanten opgegooid bent tijdens de seks?
Dat de zwiemels aan het plafond hangen zeg maar
Sex is ook gewoon vies man.quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:20 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Dat is het nou wat hoe het werkelijk gaat bij UitStraling itt wat hij ons doet geloven
quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja dat zijn lichaamssappen van beiden door elkaar gemengd zeg maar.
wat?quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:23 schreef Karzai het volgende:
hmm misschien haal ik wel even zo'n agressieve vechthond voor met de feestdagen, breng ik hem daarna weer terug
ff met de blauwe lamp checken....quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:23 schreef bitterbal het volgende:
[..]![]()
hoop toch niet dat dat op het plafond zit nee
Op de muren dan?quote:Op maandag 19 oktober 2020 16:23 schreef bitterbal het volgende:
[..]![]()
hoop toch niet dat dat op het plafond zit nee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |