Gelukkig maar, we leven allemaal een stukje langer, en angst voor de pest hoeven we ook niet meer te hebben. Hygiëne is een groot goed!
Maar kom op mensen! Je kunt best eens een dagje níet douchen zonder meteen een gevaar voor de volksgezondheid te worden. Als je even geen schone sokken hebt, gaan ze nog best een dagje langer mee.
Ik zit vol verbazing fok! te lezen, ik zie kotssmileys vanwege handdoeken die meer dan één keer worden gebruikt. Schaamhaar is "onhygiënisch", en überhaupt moet er voor het neuken eigenlijk gedouched worden. Schoon is geil. What's next? Neuken in witte rubberen pakken? Handschoenen aan in de tram, want die stangen om je aan vast te houden zijn natuurlijk hartstikke onfris
Sorry, maar fuck de hygiënepolitie. Ik douche elke dag, maar soms sla ik wel eens een dagje over. Ik maak niet elke dag de plee schoon. Als mijn was nog niet droog is, ja echt, draag ik soms wel eens twee dagen dezelfde onderbroek!
Kom maar op met die kotssmileys.
Je hebt gelijk hoor...Ik gebruik handdoeken ook wel twee keer en ik hou mijn sokken ook weleens langer dan een dag aan...ben er nog nooit ziek van geworden in ieder geval...en als ik 2 dagen niet douche..so what?
Zolang je niet stinkt is alles wel ok dacht ik...
Oke, even serieus. Je hebt in zeker zin wel gelijk, soms wordt er echt super overdreven wat betreft hygiene.
Ik weet ook wel dat het misschien ook weer niet NODIG is om elke dag te douchen.. Een dag naar school gaan... Nou, echt zweten doe ik er niet van..
Maar na een uurtje sporten wil ik toch wel douchen
Ligt dus ook zeker aan de activiteit die je hebt gedaan of wel of niet douchen smerig of niet smerig is.
Maar, het belangrijkste--> ik, en ik denk velen met mij, douchen omdat
A) het gewoon lekker na een lange dag
B) het voor sommigen de enige manier is om écht wakker te worden..
Als je elke dag doucht dan gaat het volgens mij echt niet meer om het "schoon zijn"... Tis gewoon een gewoonte geworden voor velen!
Dus, of je het nou smetvrees kan noemen?
[Dit bericht is gewijzigd door Athanasia op 21-01-2003 13:08]
quote:Tuurlijk kan dat, maar het is wel ff lekker om te douchen meestal. En als dat een dagje niet kan, is het heus geen ramp, of vies of wat dan ook. Maar je voelt je natuurlijk wel lekker fris als je net onder de douche uit komt
Op dinsdag 21 januari 2003 13:02 schreef Kwark het volgende:
Maar kom op mensen! Je kunt best eens een dagje níet douchen zonder meteen een gevaar voor de volksgezondheid te worden. Als je even geen schone sokken hebt, gaan ze nog best een dagje langer mee.
quote:
Op dinsdag 21 januari 2003 13:07 schreef Lucille het volgende:
Je moest eens weten wat mijn record dezelfde-onderbroek-dragen is.
Ik gooi ze na 1 keer dragen meteen weg!
Maar ja het fenomeen toiletpapier is hier nog niet zo doorgedrongen
quote:Klopt.....
Op dinsdag 21 januari 2003 13:10 schreef Conflict het volgende:
Hoe schoner je leeft, hoe meer kans je hebt om ziek te worden van bacterieen.
quote:Latex
Op dinsdag 21 januari 2003 13:02 schreef Kwark het volgende:
Neuken in witte rubberen pakken?
quote:Dus is het een kwestie van het vinden van de juiste balans: Wel schoon leven, niet dusdanig overdreven schoon dat je erg vatbaar wordt voor bacterien/ziektes.
Op dinsdag 21 januari 2003 13:10 schreef Conflict het volgende:
Hoe schoner je leeft, hoe meer kans je hebt om ziek te worden van bacterieen.
De trend neigt tegenwoordig naar het laatste, moet iedereen lekker zelf weten.
Nog even en dan krijg tmen van die heerlijk Amerikaanse toestanden (Check eens de koelkast van een gemiddeld Amerikaans gezin, die zijn helemaal panisch mbt hygiene)
quote:Dat voorbeeld van die stangen in de tram komt dus ook letterlijk uit Amerika...al was het daar de metro
Op dinsdag 21 januari 2003 13:16 schreef DIGGER het volgende:[..]
Dus is het een kwestie van het vinden van de juiste balans: Wel schoon leven, niet dusdanig overdreven schoon dat je erg vatbaar wordt voor bacterien/ziektes.
De trend neigt tegenwoordig naar het laatste, moet iedereen lekker zelf weten.
Nog even en dan krijg tmen van die heerlijk Amerikaanse toestanden (Check eens de koelkast van een gemiddeld Amerikaans gezin, die zijn helemaal panisch mbt hygiene)
quote:In de pan, na het ff afgespoeld te hebben. Het huis is niet vies, en je moet het toch nog bakken.
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
Het is niet voor niks dat hotels hun gasten vragen om handdoeken ook meer dan 1x te gebruiken (en als je dat dan probeert, zul je zien dat ze de volgende ochtend toch zijn vervangen ). En dit terwijl juist dit soort bedrijven ontzettend bang zijn om ook maar iets onhygiënisch binnen te krijgen ...
quote:dat gooi ik weg...want ik stofzuig niet vaak genoeg
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
ik ben trouwens wel benieuwd naar dat record...
Echt bewezen is dit geloof ik nog niet - maar ik hoorde laatst een vriend van mij, student geneeskunde in zijn laatste jaar, hetzelfde beweren.
maar ow wat kan een douche dan lekker zijn als je weer thuis bent..........
Ik voorspel als reactie op die nieuwe golf van "hygiënische schoonmaakmiddelen" een hele generatie met allergieën, astma en lage weerstand over een paar jaar.
maar goed, da's mijn mening
quote:Zwervers zijn dus nooit ziek
Op dinsdag 21 januari 2003 13:29 schreef heijx het volgende:
* heijx is de laatste tien jaar niet ziek geweest.
Als heel de stad zware griep heeft, heb ik een dagje keelpijn. Ik schrijf dat mede toe aan mijn jeugd in een niet steriel huis. Mijn moeder had geen Dreft Ultra Hygiëne, Lysol of Ajax met actieve zuurstof. We hadden gewoon groene zeep en er werd gedouched wanneer dat nodig was, niet omdat conventies voorschrijven dat dit elke dag moet gebeuren.Ik voorspel als reactie op die nieuwe golf van "hygiënische schoonmaakmiddelen" een hele generatie met allergieën, astma en lage weerstand over een paar jaar.
maar goed, da's mijn mening
quote:Niet alleen de jouwe, het is pratijk en gebeurt nu al, het aantal allergieen is flink getegen de afgelopen jaren.
Op dinsdag 21 januari 2003 13:29 schreef heijx het volgende:
Ik voorspel als reactie op die nieuwe golf van "hygiënische schoonmaakmiddelen" een hele generatie met allergieën, astma en lage weerstand over een paar jaar.maar goed, da's mijn mening
Mensen denken heel goed bezig te zijn voor hun gezondheid maar zijn dat in feite niet omdat ze volledig doorslaan mbt de hygiene.
quote:Merk op dat er een heel scala aan mogelijkheden bestaat tussen "steriel" en "onder de brug".
Op dinsdag 21 januari 2003 13:36 schreef Steve-O het volgende:[..]
Zwervers zijn dus nooit ziek
Ik haat schoonmaken en vind dat ik vaak wat nuttigers te doen heb. Mijn handdoeken verwissel ik dus slechts 1x in de drie dagen, mijn koelkast heb ik het laatst schoongemaakt... uhm... ik zou het niet meer weten en ik héb niet eens een stofzuiger, alleen zo'n swifferding dat ik gebruik als het begint zichtbaar te worden dat het nodig is...
Call me a slob ... Nee, mijn huis is niet zo schoon als dat van mijn moeder. Maar ik heb een reuze-gezellig sociaal leven!
quote:Een week dus, tijdens een vakantie in de rimboe van Alaska, waar gewoon geen voorzieningen waren en we maar 1 jerrycan met water hadden voor een week
Op dinsdag 21 januari 2003 13:24 schreef Kwark het volgende:ik ben trouwens wel benieuwd naar dat record...
Ziek worden doe ik bijna nooit, misschien 1 keer in de 3 jaar ofzo, en dan is het een griepje wat met een dag of twee weer voorbij is.
(Nu ben ik dus toevallig een keer ziek voor het eerst sinds 4 jaar dacht ik).
quote:
Op dinsdag 21 januari 2003 13:02 schreef Kwark het volgende:
Ik douche elke dag,
quote:
maar soms sla ik wel eens een dagje over.
Ontopic, gebeurd regelmatig dat je je vasthouod in de tram of metro en dat je dan bijna blijft plakken... best ranzig toch?
quote:
Op dinsdag 21 januari 2003 15:21 schreef BDisOKE het volgende:[..]
[..]
![]()
quote:Bij ons kan je van de grond eten ... er ligt genoeg.
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
quote:Mwa, wel als het op de kookplaat valt. Valt mee denk je? Kom maar eens naar de gemiddelde kookplaat in een studentenflat kijken
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
Met voedsel is ze nog erger. Ze doorzoekt haar brood (vers uit de zak) van boven naar onder op.. (ja, waarop eigenlijk?) en ziet ze een vreemd gevormd pitje dan gooit ze dat brood weg.
Ik hoop dat ze er overheen groeit! (ze is inmiddels 20 btw)
ik hecht gewoon veel waarde aan persoonlijke hygiëne.
Dus elke dag schone onderbroek+sokken, elke dag douchen, meerdere keren per dag deo en 's ochtends een luchje
lijkt mij de normaalste zaak van de wereld..............
quote:Hangt van de geur af (en de kwaliteit van de sokken). Sommige sokken die meuren bij mij echt op 4 meter afstand.
Op dinsdag 21 januari 2003 16:24 schreef nonzz het volgende:
Elke dag schone sokken?
Die dingen zitten toch maar aan je voeten, dat is een heel eind van je neus af
Daarom gebruik ik ook nooit desinfecterende zeep, dat is bovendien heel slecht voor je huid. Ik douche wel vrijwel elke dag, maar ik gebruik nooit zeep ofzo, alleen water is veel beter. Op vakantie in verre landen eet ik vrijwel alles, en ik poets meestal meteen vanaf de eerste dag mijn tanden met gewoon kraanwater, dat heb ik ook in Afrika gedaan. Ik ben vrijwel nooit ziek op vakantie, terwijl de smetvrezers die niets "vreemds" aten, en constant hun handen desinfecteerden en niks met hun handen aten veel vaker ziek waren.
quote:dat verklaarad mijn weinig ziek zijn dus!
Op dinsdag 21 januari 2003 13:10 schreef Conflict het volgende:
Hoe schoner je leeft, hoe meer kans je hebt om ziek te worden van bacterieen.
quote:ik laat het altijd liggen...
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
quote:Ik laat het langer liggen, kan het meer stof vangen, en dan gooi ik het in de pan!
Op dinsdag 21 januari 2003 17:05 schreef Goofup het volgende:[..]
ik laat het altijd liggen...
quote:Je krijgt zo weer een heel ander beeld van het Get-the-Picture-meisje!
Op dinsdag 21 januari 2003 16:42 schreef Lucille het volgende:[..]
Hangt van de geur af (en de kwaliteit van de sokken). Sommige sokken die meuren bij mij echt op 4 meter afstand.
quote:De kok van ons restaurant. En de bediening schraapt het van de worden in speciale bakken (groente/friet).
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
quote:Wanneer ga je dat eens ten uitvoere brengen dan?
Op woensdag 22 januari 2003 13:49 schreef ramsesii het volgende:
ik voel mezelf niet echt prettig als ik niet gedoucht heb 'sochtens.. en schone onderbroek en sokken is eigenlijk bij mij oo kwel een must ....
quote:Dat werd door ons meestal gebruikt voor een huisgenoot die de avond tevoor te veel had gedronken en daarom zijn tentamen miste... zoiets!
Op woensdag 22 januari 2003 15:58 schreef Kwark het volgende:
"ranzig": het meest misbuikte woord van de laatste tien jaar.
quote:Als ie te brak was bedoel je
Op woensdag 22 januari 2003 16:08 schreef Hik het volgende:[..]
Dat werd door ons meestal gebruikt voor een huisgenoot die de avond tevoor te veel had gedronken en daarom zijn tentamen miste... zoiets!
quote:idd Lucille da's ook een goeie, met z'n allen naar de "smaakpolitie" kijken, veel dingen daar zijn wel terecht hoor, maar wanneer men echt naleeft wat er in die HACCP boeken staat... damn dan gaan we allemaal dood!
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
btw leuk topic!
... oh en ;r op mensen die smeetvrees trekjes hebben, stel je niet zo aan
quote:Yep ik ook: alles eten, vaak met handen eten, weinig zeep, put-water drinken...
Op dinsdag 21 januari 2003 16:56 schreef Schorpioen het volgende:
Je moet zo veel mogelijk met bacterien en andere ziekteverwekkers in aanraking komen (binnen bepaalde grenzen natuurlijk) anders word je een kasplantje. Weerstand kweken, daar gaat het om!Daarom gebruik ik ook nooit desinfecterende zeep, dat is bovendien heel slecht voor je huid. Ik douche wel vrijwel elke dag, maar ik gebruik nooit zeep ofzo, alleen water is veel beter. Op vakantie in verre landen eet ik vrijwel alles, en ik poets meestal meteen vanaf de eerste dag mijn tanden met gewoon kraanwater, dat heb ik ook in Afrika gedaan. Ik ben vrijwel nooit ziek op vakantie, terwijl de smetvrezers die niets "vreemds" aten, en constant hun handen desinfecteerden en niks met hun handen aten veel vaker ziek waren.
Wat mij opvalt kwa smetvrezerigheid is dat zelfs hier mensen water in flessen kopen. Sommige mensen drinken alleen nog water uit een verpakking terwijl de wereld blij zou zijn met zulk goed drinkwater uit de kraan.
Mijn handen van de tramstangen, winkeldeurknoppen enzovoorts was ik altijd zo snel mogelijk. Dat heb ik mij als voormalig nagelbijter aangeleerd. Dat bijten leerde ik mijzelf trouwens vanwege mijn reizen af. In West-Afrika loop je nl de hele dag handjes te schudden.
En als hier iemand met aftershave op mij heeft gekust (vreemde manier van begroeten hier) ga ik meestal ook even mijn gezicht afspoelen in het dichtst bijzijnde toilet. Ik ben nogal smetvrezend voor het zg axe-effect
De geur van de meeste 'zeep & verzorgingsproducten' staat mij trouwens tegen. Zelf gebruik ik Neutaal en azijn als ontkalker c/q wasverzachter.
o ja heel belangrijk detail: mijn geitenwollensokken draag ik 2 dagen achter elkaar. Anklets dagelijks en nylonkousen verschoon ik soms zelfs halverwege de dag. De rest van mijn kleren ruik ik altijd even aan als er geen vlek op zit. Zolang het fris is, is het niet vuil. Handoeken gaan ook een paar keer mee behalve na het zwembad. Dat vind ik nou echt een beetje onhygienisch: badgoed wordt altijd meteen uitgewassen. Maar daar zie je het vuil ook rondslingeren. Ik ga daar ook nooit zitten of in het bubbelbad: eeeeeek De kans op voetschimmel of geslachtsziekten die wil ik wel koste wat het kost vermijden. Badhuizen zijn bronnen van ziektes en huidaaandoeningen. Als mijn onderbroekje op de grond valt trek ik het dan ook niet meer aan.
In het ziekenhuis, was ik vorig jaar voor een paar dagen, heb ik me ook niet gedouched. Juist in zo'n totaal gedesinfecteerde omgeving leven namelijk de gemeenste bacterien. Ik heb lekker gewacht tot thuis. In mijn eigen douche heb ik me toen wel helemaal afgeschrobt met zeep. Maar dat betrof dus een uitzonderlijk microbiologisch verdachte situatie.
quote:Hm, beetje lomp
Op woensdag 22 januari 2003 16:17 schreef Perfect_Survivor het volgende:
oh en ;r op mensen die smeetvrees trekjes hebben, stel je niet zo aan
Ik heb niet echt smetvrees, maar ik neig er wel naar. En da's best lastig.
Het is ook heel inconsequent hoor, totaal niet logisch.
Zo is mijn huis echt niet superschoon, de douche bv heb ik al zeker 3 maanden niet meer gepoetst . Stofzuigen doe ik 1 keer in de week.
Maar ik zal nooit bv een boterham gewoon op tafel leggen, daar moet een bordje onder. Laat staan dat ik eten van de grond terug in de pan zou doen!
Deurklinken, kranen, stoplichtknopjes, openbare telefoons (YUK, die hoorn... *griezel*), de trein.... Als ik ooit eens met de trein ga, doe ik daarna meteen mijn kleding in de was.
Openbare toiletten: bij alles wat ik aanraak gebruik ik een stukje toiletpapier. In een restaurant poets ik het bestek met mijn servet. Maar het bord lik ik dan wel weer met mijn vinger schoon.
Zo'n ijsje dat met een bolletjesschep wordt geschept... Aan de andere kant maakt het me niet uit om een ijsje (voorverpakt) met een kind te delen.
Oh, en haren van vreemden, gadver, als ik in een winkel kleding pas, en er zit een haar op hoef ik het al niet meer te hebben.
Ik weet dat het overdreven is, het is niet reeel, daar ben ik me echt wel van bewust. Ik ben ook aan het proberen om het minder te laten worden, maar dat valt nog niet zo mee... .
quote:als mijn hamburge tijdens het barbequeen op de grond valt bak ik hem ook niet meer hoor. niet omdat ik smetvrees ofzo zou hebben maar ik heb liever een HAMBURGER en geen ZANDBURGER.
Op dinsdag 21 januari 2003 13:20 schreef Lucille het volgende:
Wie gooit eten weg dat tijdens het koken op de grond valt en wie gooit het weer terug in de pan?
verder kan je best eten dat op de grond valt weer in de pan doen, zolang j het dan maar goed heet maakt als je vloer smerig is. zoniet dan maakt het niet zoveel uit.
en als topcistarter doelt op mij dat ik et idioot vind om 2 keer een handdoek te gebruiken; dan is het ding nat en neemt bijna geen water meer op. bij mij dan.
dan neem ik wel een hemd en droog ik me daar mee af.
en die stangen in de tram zijn ook smerig ja, tenmiunste, sommige, als je daar je vinger overheen haalt heb je de inhoudb van een hele frituurpan op je vinger.
ik weetr niet waarom mensen zoveel vet afstoten hoor.
maar ik pak me er wel gewoon aan vast.
anders pleur ik om.
maar ze zijn soms wel vettig.
quote:zo ben ik dus ook. nmiet zeiken gewoon in demodder baggeren en als je vies word dan maak je je schoon. en met vies bedoel ik dan wel dat je de moddervegen op je gezicht hebt.
Op dinsdag 21 januari 2003 16:56 schreef Schorpioen het volgende:
Je moet zo veel mogelijk met bacterien en andere ziekteverwekkers in aanraking komen (binnen bepaalde grenzen natuurlijk) anders word je een kasplantje. Weerstand kweken, daar gaat het om!Daarom gebruik ik ook nooit desinfecterende zeep, dat is bovendien heel slecht voor je huid. Ik douche wel vrijwel elke dag, maar ik gebruik nooit zeep ofzo, alleen water is veel beter. Op vakantie in verre landen eet ik vrijwel alles, en ik poets meestal meteen vanaf de eerste dag mijn tanden met gewoon kraanwater, dat heb ik ook in Afrika gedaan. Ik ben vrijwel nooit ziek op vakantie, terwijl de smetvrezers die niets "vreemds" aten, en constant hun handen desinfecteerden en niks met hun handen aten veel vaker ziek waren.
quote:is dat ondersye stukje nou van iemand anders ofzo?
Op woensdag 22 januari 2003 17:03 schreef Lurky het volgende:[..]
Yep ik ook: alles eten, vaak met handen eten, weinig zeep, put-water drinken...
Moest wel een keer water uit de rivier de Niger drinken (daar kan de gevreesde rivierblindheid in zitten) en kon het niet koken, had van een een andere tropenreiziger een potje pillen om dat water te desinfecteren meegekregen: meteen was mn hele imuniteitssysteem om zeep. Heeft me weken gekost om weerstand terug te krijgen.
Maar verder... liep ik in Banjul op de markt te snacken vliegt er zo'n kreeftrode hoteltoerist op me af: "dont do that you can get sick". Heb 'm even uitgelegd dat je in de tropen de eerste paar weken uit de zon moet blijven omdat je anders ziek kan worden. Ik woonde daar een half jaar en douchte mij als de allochtonen 2 x per dag. Met 1 emmer water wel te verstaan. Ik heb daar prima geleefd met een gemiddeld waterverbruik van 25 liter per dag. Voor mijn wekelijkse wasje had ik nog eens 40 liter nodig. In dat wasje: o.a. 7 een dag gedragen onderbroekjes. Omdat het daar snel droogt had ik ook maar 1 handdoek. Mijn voeten droogden vanzelf. De zeep was een bonk ruwe 'groene' bruine pindazeep. Zeep gewonnen uit pinda's. Om vernieling van mijn haar te voorkomen waste ik het zo min mogelijk. dat doe ik nog.
Hier in Nederland doe ik een jaar met een stukje zeep en een kwartaal met een fles sjampoo. Mijn uitzet telt hier zes badhandoeken. Alleen als ik in het zwembad ben geweest gaat ie meteen na 1x gebruik in de was.Wat mij opvalt kwa smetvrezerigheid is dat zelfs hier mensen water in flessen kopen. Sommige mensen drinken alleen nog water uit een verpakking terwijl de wereld blij zou zijn met zulk goed drinkwater uit de kraan.
Mijn handen van de tramstangen, winkeldeurknoppen enzovoorts was ik altijd zo snel mogelijk. Dat heb ik mij als voormalig nagelbijter aangeleerd. Dat bijten leerde ik mijzelf trouwens vanwege mijn reizen af. In West-Afrika loop je nl de hele dag handjes te schudden.
En als hier iemand met aftershave op mij heeft gekust (vreemde manier van begroeten hier) ga ik meestal ook even mijn gezicht afspoelen in het dichtst bijzijnde toilet. Ik ben nogal smetvrezend voor het zg axe-effect
De geur van de meeste 'zeep & verzorgingsproducten' staat mij trouwens tegen. Zelf gebruik ik Neutaal en azijn als ontkalker c/q wasverzachter.
o ja heel belangrijk detail: mijn geitenwollensokken
draag ik 2 dagen achter elkaar. Anklets dagelijks en nylonkousen verschoon ik soms zelfs halverwege de dag. De rest van mijn kleren ruik ik altijd even aan als er geen vlek op zit. Zolang het fris is, is het niet vuil. Handoeken gaan ook een paar keer mee behalve na het zwembad. Dat vind ik nou echt een beetje onhygienisch: badgoed wordt altijd meteen uitgewassen. Maar daar zie je het vuil ook rondslingeren. Ik ga daar ook nooit zitten of in het bubbelbad: eeeeeek De kans op voetschimmel of geslachtsziekten die wil ik wel koste wat het kost vermijden. Badhuizen zijn bronnen van ziektes en huidaaandoeningen. Als mijn onderbroekje op de grond valt trek ik het dan ook niet meer aan.
In het ziekenhuis, was ik vorig jaar voor een paar dagen, heb ik me ook niet gedouched. Juist in zo'n totaal gedesinfecteerde omgeving leven namelijk de gemeenste bacterien. Ik heb lekker gewacht tot thuis. In mijn eigen douche heb ik me toen wel helemaal afgeschrobt met zeep. Maar dat betrof dus een uitzonderlijk microbiologisch verdachte situatie.
het is zo verschillend van het bovenste.
Ik was mijn handen alleen met zeep als ik iets heb schoongemaakt of heb geschoten.
dat schoonmaken houd dan het van lood ontdoen.
Ik ben niet snel ergens vies van maar ik heb liever geen lood of onverbrand kruit aan mijn handen.
verder ben ik in parijs niet in de douche of bad geweest. Het was er bijzonder smerig maar eik was het meer het idee dat de badkuip of de douche wel eens zouden kunnen knappen. was nogal oud.
en het water hebbik niet gedronken. ten eerste was het smerig en ten 2e had ik een paar liter cola.
Ik mag overigens ook graag uit m'n neus eten !!! Met name in de file !
quote:Dat stukje is van mijn alterego.
Op woensdag 22 januari 2003 21:25 schreef speedfreakssj het volgende:
is dat ondersye stukje nou van iemand anders ofzo?
het is zo verschillend van het bovenste.
ontopic
Al die mensen die hun handoek meteen in de wasmachine gooien... eh draaien die dan een wasje van 1 handdoek of laten ze hun moeder er voor opdraaien? Wacht dan maar tot ze op zichzelf wonen. Dan wordt er wel bezuinigd op was. Het studentenleven is totaal ranzig.
quote:eh, meestal wacht je tot er een machien vol zit?
Op woensdag 22 januari 2003 22:10 schreef Lurky het volgende:
offtopic
[..]Dat stukje is van mijn alterego.
ontopic
Al die mensen die hun handoek meteen in de wasmachine gooien... eh draaien die dan een wasje van 1 handdoek of laten ze hun moeder er voor opdraaien? Wacht dan maar tot ze op zichzelf wonen. Dan wordt er wel bezuinigd op was. Het studentenleven is totaal ranzig.
ik weet niet hoeveel handdoeken jullie hebben maar ik heb er wel meer dan 1 hoor.
quote:Lezen! Ik zei in eerdere post dat ik er 6 heb, en natuurlijk nog keukenhanddoeken, wchanddoeken, vaatdoeken en washandjes: die worden inderdaad elke dag verschoond.
Op woensdag 22 januari 2003 22:12 schreef speedfreakssj het volgende:[..]
eh, meestal wacht je tot er een machien vol zit?
ik weet niet hoeveel handdoeken jullie hebben maar ik heb er wel meer dan 1 hoor.
Was spaart men op tot er een machine vol is ja. Omdat er niet altijd handdoeken worden gewassen doe je die in de wasmand en van daar uit sorteer je het in 3 wassen: wit, bont en fijn. Om een machine vol te krijgen moet je dus wel meerdere handdoeken en kledingstukken enzo hebben. Mijn machine heeft een kapaciteit van 5 kilo droge textiel. Reken maar uit hoevel geitenwollensokken ik heb om een machine fijne was mee te vullen.
Een handdoek die gebruikt is hang ik te drogen. Zoals je ook dagelijks je bed lucht. Of verschoon je dat ook iedere dag? Slapen is nl een stuk viezer dan je afdrogen.
Natte handdoeken in de wasmand doen is onfris: dat gaat broeien dus drogen die eerst naast de wasmand. In praktijk is dat dus mn washandje wat altijd op het 'vuile was rekje' naast de wasmand hangt, en mn zwemhandoek. Mijn was is mijn trots maar daar ga ik echt niet elke dag mee in de weer.
Vroeger had ik geen wasmachine en spaarde nog meer op want de machines in de wasserette zijn groter dan huishoudmachines. Als je daar elke 14 dagen een middag mag doorbrengen leer je echt wel geen onnodige was te maken. Nogmaals: wacht maar tot het studentenleven begint
Studenten die hun moeder laten wassen en met zo'n meurende tas vol vuile sokken en sportkleding in de trein zitten: dat is pas ranzig! wat ongelooflijk beschamend is dat. Zo'n brallerige jongen van 2 meter die geen wasmachine kan bedienen.
[Dit bericht is gewijzigd door Lurky op 22-01-2003 22:35]
quote:op de een of andere manier verdwijnen langzaam maar zeker al mijn handdoeken...één voor één. Net als mijn sokken, aanstekers, balpennen en belangrijke administratie. Waar blijven die dingen!?
Op woensdag 22 januari 2003 22:12 schreef speedfreakssj het volgende:[..]
eh, meestal wacht je tot er een machien vol zit?
ik weet niet hoeveel handdoeken jullie hebben maar ik heb er wel meer dan 1 hoor.
Het is een groot mysterie.
quote:
Op zaterdag 17 mei 2003 19:48 schreef Swami_Twelvinchalami het volgende:
Roltrappen zijn vies.Als ik met de roltrap ga (en ik zeg áls, het liefst neem ik de trap) dan vermijd ik ieder contact met die 'zwarte band' waar je je hand op moet laten rusten. Ik heb namelijk nog nóóit iemand gezien die die dingen schoonmaakt. Voor zover ik weet bestaat het beroep "roltrappen-zwartebanden-schoonmaker" niet.
Stel je voor: Iemand niest, en houdt netjes zijn hand voor zijn mond. Vervolgens neemt hij de roltrap, legt zijn hand op die zwarte band, en smeert zijn snot daar dus aan af. Of denk aan een zwerver op station Utrecht-Centraal die eerst met zijn handen in een vuilnisbak graait op zoek naar voedsel en daarna met de roltrap naar de stationshal gaat.Ben ik de enige die die zwarte band nooit vastpakt? Of zijn er nog meer fokkers met dezelfde afwijking?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |