Urgent =/= paniekquote:Op maandag 12 oktober 2020 14:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als de plannen besproken zijn (deze middag), waarom dan nog een dag extra wachten? Dit deden ze 2 weken geleden ook. Het gaat om het signaal en dat staat op URGENT.
De cijfers die overal gemeld worden zijn puur de delta tussen vandaag en gisteren. Cijfers die bijvoorbeeld een week oud zijn, worden dan gerapporteerd als nieuwe cijfers. Dit is de uitsplitsing van diezelfde cijfers op de datum waarop ze in het systeem gemeld zijn.quote:
Ik ondermijn de belangrijke functie die dergelijke verenigingen hebben toch ook nergens? Het enige wat ik stel is dat een (tijdelijke) onderbreking, voortkomend vanuit pure noodzaak, namelijk de volksgezondheid in absolute zin echt niet heel schadelijk is op lange of korte termijn .quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:30 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Denk nou eens wat breder zeg, je hebt te maken met verenigingsleven in de breedste zin van het woord. Dat is en de sport en het sociaal-maatschappelijke. Genoeg mensen die bij een biljartclub zitten of dammen. Sporten is niet altijd intensief bewegen.
Die gebarentolken moeten even oefenenquote:Op maandag 12 oktober 2020 14:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als de plannen besproken zijn (deze middag), waarom dan nog een dag extra wachten? Dit deden ze 2 weken geleden ook. Het gaat om het signaal en dat staat op URGENT.
Er zit wel een flinke vertraging op zo te zien....quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:30 schreef VoMy het volgende:
[..]
2 oktober blijft vooralsnog staan als piekdag. Voor wat het waard is.
De grap is, ik zei vanmorgen dat ik dacht dat er nog zo'n 200 meldingen bij zouden komen vandaag, en met 239 zitten we daar redelijk in de buurt. N=1 natuurlijk, maar het lijkt wel te zijn dat dit puur komt door tekorten in tijd en mensen.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:30 schreef VoMy het volgende:
[..]
2 oktober blijft vooralsnog staan als piekdag. Voor wat het waard is.
Het probleem zit 'm echt niet in het bezoek aan de kapper, sportschool, bioscoop etc. Het probleem ontstaat omdat mensen hun onderlinge sociale contacten niet beperken achter de voordeur.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:31 schreef zalkc het volgende:
[..]
Daarom moeten de vorige maatregelen ook worden teruggedraaid, die werken blijkbaar niet. Tijd voor andere maatregelen zoals een sluiting van kappers, verplichtte vakantie van de productiesector met 2 weken in combinatie met een dubbele herfstvakantie voor scholen.
Irma zit nog in quarantaine na die vorige perscoquote:Op maandag 12 oktober 2020 14:33 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Die gebarentolken moeten even oefenen
Of van hogescholen en uni's gesloten bubbels maken met slaapzalen, zoals in China. Eten en dergelijke laat je dan bij de poort aanvoeren.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:30 schreef roos94 het volgende:
Wedden dat hogescholen en uni's gewoon openblijven![]()
Koekoek
Daar is niet iedereen het mee eens.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:30 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Oei, geen goede cijfers.
[ afbeelding ]
@:3rr0r
quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:34 schreef miss_sly het volgende:
Deze komt uit de presentatie van Kuipers, met de betreffende prognoses:
[ afbeelding ]
Ja, dat zie ik hem niet worden in Nederlandquote:Op maandag 12 oktober 2020 14:35 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Of van hogescholen en uni's gesloten bubbels maken met slaapzalen, zoals in China. Eten en dergelijke laat je dan bij de poort aanvoeren.
Je ziet een beetje week-plateaus tot nu toe, volgens mij heeft dat ook te maken met het aantal testen dat gedaan wordt per dag in een week. 7 en 8 oktober zijn raar verder.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:34 schreef chratnox het volgende:
[..]
De grap is, ik zei vanmorgen dat ik dacht dat er nog zo'n 200 meldingen bij zouden komen vandaag, en met 239 zitten we daar redelijk in de buurt. N=1 natuurlijk, maar het lijkt wel te zijn dat dit puur komt door tekorten in tijd en mensen.
Met een vertraging van 11 dagen in acht nemend verwacht ik dat 2 oktober nog een keer met zo'n 200/300 omhoog gaat, maar die lijkt inderdaad te blijven staan als uitschieter vooralsnog.
Het lijken vooral studentensteden te zijn, alleen Nijmegen bungelt er een beetje bij.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik had nog goede hoop dat de tweede golf hier in Tilburg mee zou vallen omdat we in de eerste golf er al behoorlijk van langs hadden gekregen. Maar de afgelopen week is het ook hier gewoon weer omhoog aan het knallen.
NICE is real-time. LCPS maakt een schatting op een bepaald moment van de dag. Beetje vaag, maar waar het op neerkomt is dat NICE het meest betrouwbaar is. LCPS loopt altijd een beetje achter op NICE.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:22 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Waarom matchen die cijfers nu dan weer niet met wat het AD meldt
[..]
Liggen er nu 252 of 277 mensen op de IC bijvoorbeeld
De Mohammed's en Fatima's in de Achterhoek maken er ook een potje van zo te zienquote:
Alleen die van Rotterdam. Rest gaat dicht.quote:Op maandag 12 oktober 2020 14:30 schreef roos94 het volgende:
Wedden dat hogescholen en uni's gewoon openblijven![]()
Koekoek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |