Fred of Fred2?quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:18 schreef Mammietje het volgende:
Nog ff en Fred is ook geen Flinstone...
En jij bent een kattenvrouwtje.quote:
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:21 schreef Mammietje het volgende:
[..]
En jij bent een kattenvrouwtje.![]()
Klopt he?! Jaaaaahaaaa... dat klopt!
Je hebt er nu één op schoot liggen.![]()
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:23 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Sorry nog voor die kutpot tegen Mexico
trein2000 is studentquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:10 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Scherm?Je helpt mijn beeldvorming om zeep, he?! Jij bent machinist. Klaar nu.
![]()
Mooi. Even aanmelden bij het lokale ziekenhuis dan. Op de ic afdelingen sorteren ze toch alleen maar pallets voor corona patienten en die hulp hebben we nu hard nodig.quote:
Dat daar nog een opleiding voor is. Wat moeten ze doen gas geven, remmen en de voorkant soppen na en zelfmoord.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:27 schreef Mammietje het volgende:
[..]
https://werkenbijns.nl/machinistenopleiding/
Deze dan.
Ik wil echt elke letter lezen die je schrijft maar het is best drukjes hier. Had gehoopt dat Tijger_M er een paar voorgoed uit zou knallen, wil zelfs wel helpen een keuze te maken, maar die gast is te politiek correct, helaas.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:27 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat staat letterlijk in dit topic
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:29 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat daar nog een opleiding voor is. Wat moeten ze doen gas geven, remmen en de voorkant soppen na en zelfmoord.
Ooooh, nee, nee, dat behoort niet tot mijn takenpakket, de dames en heren in donkerblauw gaan over tijdelijke forum vakanties. Al dan niet vrijwillig.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:29 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik wil echt elke letter lezen die je schrijft maar het is best drukjes hier. Had gehoopt dat Tijger_M er een paar voorgoed uit zou knallen, wil zelfs wel helpen een keuze te maken, maar die gast is te politiek correct, helaas.
Ow, je hebt ze nog blauwer!quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ooooh, nee, nee, dat behoort niet tot mijn takenpakket, de dames en heren in donkerblauw gaan over tijdelijke forum vakanties. Al dan niet vrijwillig.
Uh neequote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:34 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ow, je hebt ze nog blauwer!![]()
Is zwart niet een soort van nog donkerder blauw? Kom ik niet wat rechten tekort?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Uh nee
Donkerblauw zijn forum admins, dat is wat mods worden als ze volwassen zijn of zo, tenminste dat is wat ze mij vertellen. Ik heb daar nog geen bewijs voor gezien
Dan mag je nog blij zijn met deze kleur blauw. Je kan in deze tijd beter niet volwassen zijn!quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Uh nee
Donkerblauw zijn forum admins, dat is wat mods worden als ze volwassen zijn of zo, tenminste dat is wat ze mij vertellen. Ik heb daar nog geen bewijs voor gezien
Ja, ik doe mijn best om mijn innerlijke puber vast te houdenquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:40 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Dan mag je nog blij zijn met deze kleur blauw. Je kan in deze tijd beter niet volwassen zijn!
>>> Zie! Weer ontopic!
Tuuuuuuurlijkquote:Op vrijdag 9 oktober 2020 01:29 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat daar nog een opleiding voor is. Wat moeten ze doen gas geven, remmen en de voorkant soppen na en zelfmoord.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 03:21 schreef Za het volgende:
Update:
In Aruba was een van de grootste uitbraken, dagelijks bizar veel besmettingen, soms kwam 50-70% van de tests positief terug.
Dit begon 2 maanden nadat ze weer toeristen uit de VS toelieten
Regels waren er genoeg, social distancing, overal mondkapjes, niemand mocht aan een bar zitten, geen zang, geen dans, geen buffetten, een persoon per familie boodschappen, scholen bleven dicht.
Desondanks ging het maar door, week in week uit, en toen net zoals op zoveel andere plekken na 7 weken nam het aantal besmettingen af, men zegt het te hebben overwonnen, in werkelijkheid zijn er nog maar weinig besmettingen, ziekenhuis opnames gehalveerd.
Het lijkt alsof overal een uitbraak steeds 7 weken duurt, behalve wanneer er binnen de landsgrenzen elders een uitbraak begint, maar lokaal is er steeds weer die 7 weken termijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |