Ik bedoelde het ongeveer hetzelfde als jou, ze wil niet meedoen met al die moeders die van die dure dingen bedenken voor kinderfeestjes, en een thuis verjaardag wordt door de meeste kinderen /moeders niet meer gewaardeerd, belachelijk eigenlijkquote:Op woensdag 28 oktober 2020 20:13 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Ach, ik geloof er niks van dat dit iets met geld te maken heeft. Zo slecht hebben ze het niet natuurlijk, ze geven wekelijks 450 euro aan eten uit, daar kunnen best wel wat kinderfeestjes vanaf als ze dat zouden willen. Ze hebben daar gewoon geen zin om 9 keer per jaar een verjaardag te vieren, dat kost allemaal enorm veel energie en gedoe.
Als je een aantal kinderen in de klas hebt waar de ouders dure feestjes geven , kijken de kinderen op een thuisfeestje wel neer , .gevoed natuurlijk door de moedersquote:Op woensdag 28 oktober 2020 20:38 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Kinderfeestjes maak je zo gek als je wil, het is echt nonsens dat kinderen niet op thuisfeestje komen. Kinderen hier hebben altijd plezier op een kinderfeestje, hoe simpel of gek ook.
Bij een kinderfeestje staat mevrouw Geerts niet in het middelpunt en moet ze dingen doen, daar is ze niet zo van.
Ik bedoel dus meer: ze zou best een thuis-verjaardag kunnen organiseren, maar heeft gewoon geen zin om dat tig keer per jaar te doen. Dus gooit ze het maar op geld, of dat je tegenwoordig geen 'normale' verjaardagen meer zou kunnen organiseren.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 20:44 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Ik bedoelde het ongeveer hetzelfde als jou, ze wil niet meedoen met al die moeders die van die dure dingen bedenken voor kinderfeestjes, en een thuis verjaardag wordt door de meeste kinderen /moeders niet meer gewaardeerd, belachelijk eigenlijk
voor de kleine kinderen welquote:Op woensdag 28 oktober 2020 21:24 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Ik bedoel dus meer: ze zou best een thuis-verjaardag kunnen organiseren, maar heeft gewoon geen zin om dat tig keer per jaar te doen. Dus gooit ze het maar op geld, of dat je tegenwoordig geen 'normale' verjaardagen meer zou kunnen organiseren.
Volgens mij is dat onzin, je kan nog prima goedkope verjaardagen vieren. Mijn dochter is vorige week nog op een kinderfeestje geweest waar ze samen sieraden gingen maken van kraaltjes en toen pannenkoeken gingen eten met zijn allen. Vond ze helemaal geweldig.
Oude snoepertquote:
welke van de driequote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:01 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik krijg echt de kriebels van dit gezin.
Volgens mij is tandzorg onder de 18 gratis.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:01 schreef RubenSosa het volgende:
zelf de "gaatjes" betalen. Dat mens is echt gestoord.
Ze drinkt duidelijk geen Taksi zonder suiker neequote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:05 schreef TaksiZonderSuiker het volgende:
Giovanna heeft echt flink overgewicht.
heeft ze het niet over die twee oudste jongens ? die zijn ouderquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Volgens mij is tandzorg onder de 18 gratis.
Daar zal het inderdaad over gaan.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:09 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
heeft ze het niet over die twee oudste jongens ? die zijn ouder
En de pubers denken 'bah, pa en ma hebben seks gehad'quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:12 schreef NightDancert het volgende:
Die jongen vindt het gewoon kut dat er weer iemand bij komt
Maar alleen om de vruchtbare periode om he!quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:13 schreef monkyyy het volgende:
[..]
En de pubers denken 'bah, pa en ma hebben seks gehad'
En hopelijk denkt hij ook, waar zijn ze in godsnaam mee bezig. De kinderen worden nu al als lastige kostenpost gezien.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:13 schreef monkyyy het volgende:
[..]
En de pubers denken 'bah, pa en ma hebben seks gehad'
Doen ze liever dan hun huis schoonmaken......zo te zien.quote:
GC / Geocaching #33 - verdwijnende cachesquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:15 schreef ikmoetdrieten het volgende:
welke gekken hangen die dingen in de bomen dan ?
goh , ik had er nog nooit van gehoord, maar ieder zijn sportquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:20 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
GC / Geocaching #33 - verdwijnende caches
ze vindt zichzelf ook erg zieligquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:24 schreef Pap89 het volgende:
Giovanna, die van kids af aan alleen maar in het verleden blijft hangen
ze kan ook meer gaan werkenquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:25 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
ze vindt zichzelf ook erg zielig
Zeker ja, maar met 1750,- hoeft ze niet zielig te doen en haar dochter verdient ook geld.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:26 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
ze kan ook meer gaan werken
ik zou niet eens naar zo'n bananenland toe gaan, veeeel te toeristisch.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:29 schreef Bocaj het volgende:
Dat toeristen beduvelen ook altijd is ook zeer vervelend.... gewoon die kassière een tik verkopen!
Ze zullen wel een voucher hebben gekregenquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:30 schreef Tourniquet het volgende:
Ben wel benieuwd of de reis naar Sicilië nog door is gegaan.
Kees van der Spek weet er wel raad mee!quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:29 schreef Bocaj het volgende:
Dat toeristen beduvelen ook altijd is ook zeer vervelend.... gewoon die kassière een tik verkopen!
meer werken is wel minder toeslagenquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:26 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
ze kan ook meer gaan werken
Ja denk het ook. Wel sneu.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:30 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ze zullen wel een voucher hebben gekregen
Zelfs die miljonair krijgt kinderbijslag voor die 2 kinderen.....180,- p/3 mnd per kind dacht ik.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:31 schreef SuperKaas het volgende:
Hoeveel kinderbijslag krijg je eigenlijk per kind? Als je er maar genoeg uitpoept moet je toch wel een riante villa kunnen huren?
Geld is voor de kindjes!quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:31 schreef SuperKaas het volgende:
Hoeveel kinderbijslag krijg je eigenlijk per kind? Als je er maar genoeg uitpoept moet je toch wel een riante villa kunnen huren?
¤220-¤320 per kwartaal afhankelijk van de leeftijd:quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:31 schreef SuperKaas het volgende:
Hoeveel kinderbijslag krijg je eigenlijk per kind? Als je er maar genoeg uitpoept moet je toch wel een riante villa kunnen huren?
maar volgens mij heb je in de bijstand met toeslagen net zo veelquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:28 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Zeker ja, maar met 1750,- hoeft ze niet zielig te doen en haar dochter verdient ook geld.
https://www.svb.nl/nl/kin(...)dragen-kinderbijslagquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:31 schreef SuperKaas het volgende:
Hoeveel kinderbijslag krijg je eigenlijk per kind? Als je er maar genoeg uitpoept moet je toch wel een riante villa kunnen huren?
lijkt me stug....maar zou wel verklaren waarom er zoveel in de bijstand zitten. Ik vraag me dan af waarom ik überhaupt werk....quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:35 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
maar volgens mij heb je in de bijstand met toeslagen net zo veel
100 Euro zorgtoeslag en korting op de bijstand vanwege inwonende dochter met werk.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:35 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
maar volgens mij heb je in de bijstand met toeslagen net zo veel
Waarom je werkt? Omdat dat in je aard ligt?quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:36 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
lijkt me stug....maar zou wel verklaren waarom er zoveel in de bijstand zitten. Ik vraag me dan af waarom ik überhaupt werk....
Dit vraag ik me ook af, heel raar accentquote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:07 schreef Pap89 het volgende:
Wat is eigenlijk de Nationaliteit van Joke?
Welnee, als alleenstaande heb je met toeslagen echt een stuk minder. Hooguit zo'n 1400 euro (met maximale huurtoeslag, als je een hele hoge huur hebt).quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:35 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
maar volgens mij heb je in de bijstand met toeslagen net zo veel
Ze is van de straat.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:07 schreef Pap89 het volgende:
Wat is eigenlijk de Nationaliteit van Joke?
Dat is het ook wel, maar ik vond haar wel de grootste zeurder.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 15:20 schreef GereDathan het volgende:
Hoewel die Giovanna echt een huilebalk is vind ik het toch wel sneu dat ze haar vakantie waarschijnlijk gedag kon zwaaien
Wel bijzonder dat ze niet bij familie kunnen slapen, is dat Italiaans om je familie te laten barsten als ze komen?
Ik vraag me af wanneer dat van Giovanna is opgenomen want je ziet geen schermen hangen bij dat reisbureau en toen ze gingen boeken was het denk ik al wel mei of juni?quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 15:20 schreef GereDathan het volgende:
Hoewel die Giovanna echt een huilebalk is vind ik het toch wel sneu dat ze haar vakantie waarschijnlijk gedag kon zwaaien
Ik denk dat het allemaal al vóór covid is opgenomen. De nieuwste telg van de Geertsjes is begin september geboren.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 16:46 schreef TaksiZonderSuiker het volgende:
[..]
Ik vraag me af wanneer dat van Giovanna is opgenomen want je ziet geen schermen hangen bij dat reisbureau en toen ze gingen boeken was het denk ik al wel mei of juni?
Het is gefilmd rond de jaarwisseling, ik heb onder andere 8 januari voorbij zien komen ergens op een kalender. Allemaal voor Corona nog, al zal het geen maanden zijn.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 16:46 schreef TaksiZonderSuiker het volgende:
[..]
Ik vraag me af wanneer dat van Giovanna is opgenomen want je ziet geen schermen hangen bij dat reisbureau en toen ze gingen boeken was het denk ik al wel mei of juni?
Niet? Ze is gewoon zwakbegaafd dat zie je aan alles. Op je 19e al twee kinderen hebben bij een alcoholverslaafde ex. Gezag daarvan ligt blijkbaar bij hem of bij Jeugdzorg ipv bij haar. Zegt ook genoeg.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 14:58 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Toch, ze komt niet heel dom over zeg maar.
Ze zijn al sinds middelbare school samen. Dus nee, sowieso niet lijkt me.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 22:15 schreef NightDancert het volgende:
Ik denk trouwens wel dat de vrouw van Azimi het niet om het geld te doen is.
Eens, alleen dat zwakbegaafde vind ik nog wel meevallen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:38 schreef alors het volgende:
[..]
Niet? Ze is gewoon zwakbegaafd dat zie je aan alles. Op je 19e al twee kinderen hebben bij een alcoholverslaafde ex. Gezag daarvan ligt blijkbaar bij hem of bij Jeugdzorg ipv bij haar. Zegt ook genoeg.
Oudste dochter is uit huis geplaatst.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:38 schreef alors het volgende:
[..]
Niet? Ze is gewoon zwakbegaafd dat zie je aan alles. Op je 19e al twee kinderen hebben bij een alcoholverslaafde ex. Gezag daarvan ligt blijkbaar bij hem of bij Jeugdzorg ipv bij haar. Zegt ook genoeg.
Serieus? Dat had ik niet verwacht.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:41 schreef alors het volgende:
[..]
Ze zijn al sinds middelbare school samen. Dus nee, sowieso niet lijkt me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |