SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
Goh waarom zou dat nou zijnquote:Op dinsdag 29 september 2020 18:39 schreef illusions het volgende:
Ze maakt wel een leuke sneer naar Kanye West.
Joh, jij stond vooraan toen ze het verstand uitdelen, dat is wel te merken.quote:Op dinsdag 29 september 2020 18:41 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Goh waarom zou dat nou zijn
[ afbeelding ]
Genoeg verstand om schaal 9 functie te bekleden en op mijn 23 een koophuis van 270,000euro(solo) te kunnen veroorloven ja. Bedankt voor de verificatie <3quote:Op dinsdag 29 september 2020 18:41 schreef illusions het volgende:
[..]
Joh, jij stond vooraan toen ze het verstand uitdelen, dat is wel te merken.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 18:47 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Genoeg verstand om schaal 9 functie te bekleden en op mijn 23 een koophuis van 270,000euro(solo) te kunnen veroorloven ja. Bedankt voor de verificatie <3
Iets met witte privilege!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |