Daar zouden we naar kunnen kijken, maar het rare is dat we ze dus vooral onder het matras zien (dus tussen de boxspring en het matras). Motjes hebben we voor zover ik weet nog nooit binnen gehadquote:Op vrijdag 11 september 2020 21:44 schreef yinu het volgende:
Kan het ook een soort mot zijn? Wij hebben soms last van kledingmotten en de larven (die dus de schade doen) zien er ongeveer ook zo uit. Is de topper van natuurlijk dierlijk materiaal gemaakt? Iets met wol/zijde/leer...
Ik had de mot laatst weer in een schapenvachtje en een trui. Het schaap zit nu in de vriezer en de trui in de vuilnisbak.
Lijkt me zeer onwaarschijnlijk, die larven/wormpjes zijn veel te groot daarvoor en de andere symptomen zien we ook zeker niet (bultjes / bloedvlekjes)quote:Op vrijdag 11 september 2020 21:46 schreef Fugue het volgende:
Ik hoop echt voor je dat het geen bedwantsen zijn
We ventileren 24/7, verwarming staat echt nooit aan (gaat pas aan als het 16 graden is binnen)quote:Op vrijdag 11 september 2020 19:24 schreef Jordy-B het volgende:
Zilver- en papiervisjes houden van vocht en warmte. Ventileren, kachel in de slaapkamer flink omlaag en kijken of er vochtplekken zijn.
Google eens op "larve van de tapijtkever"?quote:Op vrijdag 11 september 2020 16:20 schreef Gossef het volgende:
Het is voor ons helaas de normaalste zaak van de wereld dat er zilvervisjes rondlopen bij ons, al weten we niet precies waar ze vandaan komen (wellicht achter de klerenkast?). We slopen ze elke keer, maar ze blijven terugkeren.
Echter kwamen we er recentelijk achter dat er op onze boxspring / onder het matras en zelfs vrijwel op onze topper kleine bruine kruipers voorkomen. We hebben toen ons bed helemaal uit elkaar gehaald en alles opgeruimd wat we zagen. Nu sweepen we elke avond, maar gisteren zaten er toch weer 2 (plus een hele grote zilvervis...yay).
Enig idee wat dit voor beestjes zijn en vooral: hoe komen we er vanaf. De gedachte dat deze over ons bed lopen tijdens de nacht is niet een hele prettige namelijk
Hopelijk werkt de link naar de foto: https://imgur.com/a/47MSDkE
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |