Je moet er wel zijn om het cadeau uit te pakkenquote:Op zondag 6 september 2020 23:08 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Omdat de Mercedes ver weg was gezakt. En de Renault is niet betrouwbaar genoeg, dus wordt teruggeschoefd.
Ja en is die teruggeschroefd dan? Ze mogen sinds dit weekend niet meer spelen met motorstanden he.quote:Op zondag 6 september 2020 23:10 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
McLaren rijdt met een Renault motor.
Waar ging dat over?quote:Op zondag 6 september 2020 23:25 schreef opgebaarde het volgende:
Ik kan niks terugvinden over het Perez Verstappen incident. Zijn er wel beelden van uitgezonden?
Of je kijkt gewoon de hele op het Sky kanaalquote:
Even de F1 TV-app erbij gepakt. Was na de eerste SC waar het plaatsvond. Max haalde Perez buitenom in bij bocht 1 en kneep hem vervolgens af in bocht 2, waardoor Perez door het grind moest en plekken verloor.quote:Op zondag 6 september 2020 23:25 schreef opgebaarde het volgende:
Ik kan niks terugvinden over het Perez Verstappen incident. Zijn er wel beelden van uitgezonden?
Waaraan zie je dat dan?quote:Op maandag 7 september 2020 00:07 schreef vuvuzela het volgende:
Zie net op de onboard van Hamilton dat de pit zelfs al een ronde eerder dicht was!![]()
Weet niet of het hier al genoemd was.
Nee niet een ronde eerder, 15:41:47 dicht en 15:41:59 ging Hamilton erin.quote:Op maandag 7 september 2020 00:07 schreef vuvuzela het volgende:
Zie net op de onboard van Hamilton dat de pit zelfs al een ronde eerder dicht was!![]()
Weet niet of het hier al genoemd was.
Ja, hier ook. Man man man.quote:Op zondag 6 september 2020 22:55 schreef Fer het volgende:
Iemand nog meegekregen dat Ziggo Go er in de formatieronde eruit klapte..
Was wel kut
gelukkig maken ze bij Mercedes ook heel af en toe een foutjequote:Op maandag 7 september 2020 07:20 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Nee niet een ronde eerder, 15:41:47 dicht en 15:41:59 ging Hamilton erin.
zo'n vaart zal dat inderdaad niet lopen, zelfde geldt aan de voorkant helaas, dat gat met Mercedes krijgt Red Bull niet gedicht, ze kunnen alleen maar hopen op een eureka idee voor de 2022 autoquote:Op maandag 7 september 2020 08:56 schreef mikieu het volgende:
Ik hoor ineens zoveel dat RBR volgend jaar gaat vechten met McLaren vanwege de mercedes motor. Maar het is wel gebleken dat een andere motor integreren nog niet zo makkelijk is. Daarnaast zijn al hun tokens dan op, ik voorspel een gat zoals in 2019. Maar dan nog zonder Ferrari.
Eens.quote:Op maandag 7 september 2020 09:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
zo'n vaart zal dat inderdaad niet lopen, zelfde geldt aan de voorkant helaas, dat gat met Mercedes krijgt Red Bull niet gedicht, ze kunnen alleen maar hopen op een eureka idee voor de 2022 auto
Ik zie het nog niet gebeuren, zeker niet midden in het seizoen, maar je weet het nooit bij die club.quote:Gasly: "Denk dat ik er klaar voor ben om terug te keren bij Red Bull"
De overwinning van Pierre Gasly op Monza kwam voor iedereen onverwachts. De Fransman kon laten zien wat hij in zijn mars heeft en velen zeggen nu dan ook: 'Haal Gasly terug bij Red Bull'. De coureur denkt zelfs dat hij wel klaar is voor een terugkeer bij het Oostenrijkse team.
Vorig jaar was een zwaar jaar voor Gasly. Hij presteerde ondermaats bij Red Bull, werd daarom gedegradeerd en verloor ook nog eens zijn beste vriend Anthoine Hubert tijdens een zware crash in de Formule 2. Het was afgelopen weekend dan ook de kers op de taart voor de Fransman om zijn eerste Formule 1-overwinning binnen te slepen. Aangezien Alexander Albon ook niet echt weet te presteren zoals zijn teamgenoot Max Verstappen, zeggen velen dat Gasly terug moet keren bij Red Bull. Gasly zelf ziet dit wel zitten.
"Ik denk dat ik er klaar voor ben, maar zoals ik al zei, het is niet aan mij om dat gesprek te voeren," zo zei de AlphaTauri-coureur tijdens de FIA-persconferentie na afloop van de race. "Het enige wat ik heb gedaan sinds ze me terug naar Toro Rosso hebben gezet, is me gewoon op mezelf concentreren en laten zien wat ik kan doen." De kans is groot dat Red Bull vorig jaar nog een maatje te groot was voor Gasly. Het is natuurlijk ook niet niks om de teamgenoot van Verstappen te zijn en onder druk te moeten presteren in een top 3-team. Bij AlphaTauri lijkt de 24-jarige wel veel meer op zijn plek.
"Ik ben echt blij met de prestaties die we hebben laten zien. Ik heb het niet alleen over Braziliė [daar pakte hij in 2019 een podium, red.], maar ik denk in het algemeen, dat we meestal behoorlijk sterk zijn geweest. Ik denk dat de sterke resultaten met iets moeten worden beloond, maar we zullen zien wat er gebeurt. Op dit moment is het niet iets waar ik echt over na wil denken. Ik wil gewoon genieten van dit moment, want het is mijn eerste overwinning in de F1 en ik zal tijd hebben om hier later over na te denken," zo was voor Gasly de kous af. Genieten deed de Fransman zeker, zo was wel af te lezen aan zijn gezicht na de podiumceremonie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |